صفحه 2 از 53 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

نقل قول نوشته اصلی توسط babito نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی که برای من پیش اومده اینه که مثلا یکی لیسانس داشته باشه یا فوق لیسانس طبق این بند ویکی که در زیر نوشتم چطور باید مثلا مدرک دیپلم خودشو ترجمه کنه؟ آخه فکر میکنم ما که دانشگاه رفتیم دیپلم رو ازمون گرفتن. باید از دانشگاهی که لیسانس قبول شده بودیم و لیسانسو اونجا تموم کردیم بگیریم؟ آیا بهمون میدن دیپلم را؟ لطفا راهنمایی کنید.

سوال دوم در مورد ترجمه ریز نمرات هست. برای کسی که مسیر تحصیلیش فوق دیپلم , لیسانس , فوق لیسانس بوده و دانشگاهاش در جاهای مختلف کشور بوده باید تک تک به بره همه این دانشگاه ها و ریز نمرات را درخواست کنه؟

ممنون میشم اگه زودتر پاسخ بدید.
    1- به هر حال ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی رو باید انجام بدید. معمولا یا دست دانشگا هستش، یا دست مدرسه. منم فکر میکردم دادم به دانشگاه، در حالی که دست مدرسمون بود و به دانشگاه موقتش رو داده بودم. رفتم مدرسه و گرفتم.
    2- تمام مقاطع دانشگاهی رو باید ریز نمره ارائه کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

با سلام
    دوستان یه سوال دارم
    من الان دانشجوی ارشد هستم و قاعدتا باید با مدرک لیسانس ثبت نام کنم چون هنوز پایان نامه مونده و مدرک ارشد ندارم...
    مدرکم موقت لیسانسم الان دست دانشگاست... برای ترجمه دانشگاه بهم مدرک موقتو میده که برم باهاش دانشنامه رو بگیرم و بعد ترجمه کنم؟
    اصلا الان که دانشجوی ارشدم بهم دانشنامه میدن یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یه سوال دارم
    من الان دانشجوی ارشد هستم و قاعدتا باید با مدرک لیسانس ثبت نام کنم چون هنوز پایان نامه مونده و مدرک ارشد ندارم...
    مدرکم موقت لیسانسم الان دست دانشگاست... برای ترجمه دانشگاه بهم مدرک موقتو میده که برم باهاش دانشنامه رو بگیرم و بعد ترجمه کنم؟
    اصلا الان که دانشجوی ارشدم بهم دانشنامه میدن یا نه؟
    با تشکر
    سلام
    بله میتونین مدرک موقتو از دانشگاه ارشدتون بگیرین و سپس دانشنامه رو بگیرین و پس از اینکه کارتون با مدرک تموم شد مجدد تحویل دانشگاه بدین چون برای انجام کارای فارغ التحصیلی ارشدتون به مدرک کارشناسیتون نیاز هست.دانشگاه ارشد من برای تحویل مدرک کارشناسی چک ضمانت گرفت که پس از اتمام کارم مدرکو بهشون تحویل بدم.
    گرفتن دانشنامه کارشناسی هیچ ارتباطی به ارشد نداره.
    در انتظار تشکیل پرونده...

سلام دوستان يه سوْال دارم ، من پروفايلم و سأختم ولي فرم ها رو پر نكردم هنوزم وقت داره واسه پر كردم فرم ها؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Ati88peyman نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوْال دارم ، من پروفايلم و سأختم ولي فرم ها رو پر نكردم هنوزم وقت داره واسه پر كردم فرم ها؟
    اره وقت هست تا 24 ام این ماه

سلام ببخشید دوستان می خواستم بدونم جزو مدارک ارسالی گواهی پایان خدمت همسر هم لازمه؟ من خودم مین هستم

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mantra1128 نمایش پست ها
    سلام ببخشید دوستان می خواستم بدونم جزو مدارک ارسالی گواهی پایان خدمت همسر هم لازمه؟ من خودم مین هستم
    گواهی اتمام سربازی در مرحله فدرال هست

سلام دوستان

یه سوال دارم: من سال 88 از دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل شدم و مدرکی که دارم روش نوشته شده گواهی موقت، اما پشت مدرک تحصیلی موقتم یه مهر هستش که نوشته شده: <مهرو امضا مسیولین دانشگاه مورد تایید است> و بعد در ادامه بعد از نام مسیول، نوشته شده:<مدیر کل امور دانشجویان داخل>

حالا چیزی که میخوام بدونم اینه که همین مدرک رو بهمین شکل میشه باهاش مهر وزارت خارجه و دادگستری هم بگیرم؟ و آیا اصلا نیاز به اینکارها هست یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟

روی ریز نمرات هم باید قبل از ترجمه کاری انجام بدم یا نه؟

دوستی در جواب سوال مشابهی که یه نفر دیگه در مورد نیاز به مهر وزارت خارجه پرسیده بود، جواب دادن که لازم نیست، یه عده دیگه میگن لازمه، حتی چند نفر به من گفتن مدرک موقت رو قبول نمیکنن! یکی میگه مدرک موقت اصلا مهر وزارت خارجه نمیزنن، راستش من یه مقدار گیج شدم و دست و نگرانم، میشه راجع به مدرک مفصلتر توضیح بدین؟ یا اگه تاپیک دیگه ای داره لینک بزارین

در ضمن
    چون در توضیحات این تاپیک اومده که این تاپیک در مورد همین اماده سازی مدارک و همینطور یه تاپیک در مورد پر کردن فرمهای مهاجرتی قبلا یکجا بودن وحالا تفکیک شده، لطف میکنید لینک تاپیک جدید پرکردن فرمها رو بزارید؟

یه نکته رو فراموش کردم بگم

من دو سال پیش پسوندم رو از شناسنامه و مدارک شناسایی دیگم حذف کردم و در پاسپورتم هم پسوند ندارم اما بعضی از مدارکم از جمله مدارک دانشگاهیم با پسوند هستش و یادمه یه بار که دنبال کارای دانشگاه بودم در بخش امور دانش آموختگان بهم گفتن که مدرک رو تغییر نمیدن. با این تناقضی که تو مدارک شناسایی و تحصیلیم هست چکار باید بکنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران ژئوتکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    یه نکته رو فراموش کردم بگم

من دو سال پیش پسوندم رو از شناسنامه و مدارک شناسایی دیگم حذف کردم و در پاسپورتم هم پسوند ندارم اما بعضی از مدارکم از جمله مدارک دانشگاهیم با پسوند هستش و یادمه یه بار که دنبال کارای دانشگاه بودم در بخش امور دانش آموختگان بهم گفتن که مدرک رو تغییر نمیدن. با این تناقضی که تو مدارک شناسایی و تحصیلیم هست چکار باید بکنم؟
    یه بخش داره تو تکمیل پرونده که میتونین اعلام کنین که اسمتون تغییر کرده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)