صفحه 3 از 53 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران ژئوتکنیک

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

مدرک موقت به هیچ عنوان قابل قبول نیست
    مهر امور خارجه و دادگستری نمیخواد کبک و مهر دارالترجمه کافیه
    در ضمن شما اول باید سابمیت کنی و اگه جزو 5000 تا بودی بعد بهت مهلت میدن برای ارسال مدارک کاغذی

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال دارم: من سال 88 از دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل شدم و مدرکی که دارم روش نوشته شده گواهی موقت، اما پشت مدرک تحصیلی موقتم یه مهر هستش که نوشته شده: <مهرو امضا مسیولین دانشگاه مورد تایید است> و بعد در ادامه بعد از نام مسیول، نوشته شده:<مدیر کل امور دانشجویان داخل>

حالا چیزی که میخوام بدونم اینه که همین مدرک رو بهمین شکل میشه باهاش مهر وزارت خارجه و دادگستری هم بگیرم؟ و آیا اصلا نیاز به اینکارها هست یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟

روی ریز نمرات هم باید قبل از ترجمه کاری انجام بدم یا نه؟

دوستی در جواب سوال مشابهی که یه نفر دیگه در مورد نیاز به مهر وزارت خارجه پرسیده بود، جواب دادن که لازم نیست، یه عده دیگه میگن لازمه، حتی چند نفر به من گفتن مدرک موقت رو قبول نمیکنن! یکی میگه مدرک موقت اصلا مهر وزارت خارجه نمیزنن، راستش من یه مقدار گیج شدم و دست و نگرانم، میشه راجع به مدرک مفصلتر توضیح بدین؟ یا اگه تاپیک دیگه ای داره لینک بزارین

در ضمن
    چون در توضیحات این تاپیک اومده که این تاپیک در مورد همین اماده سازی مدارک و همینطور یه تاپیک در مورد پر کردن فرمهای مهاجرتی قبلا یکجا بودن وحالا تفکیک شده، لطف میکنید لینک تاپیک جدید پرکردن فرمها رو بزارید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

با سلام
    راستش نمی دونم سوالم رو دارم جای درستی می پرسم یا نه!؟ ولی لطفا من رو راهنمایی کنید
    من دیروز موفق شدم سابمیت کنم ولی قبل از سابمیت از مدرک زبان انگلیسی من چون اکسپایر شده بود ایراد گرفت(در صورتی که در قسمت سوال های متداول mon project گفته بود که اگه بیش از 2 سال از اخذ مدرک زبان انگلیسی و فرانسه گذشته باشه باز هم قابل قبوله و به خاطر همین من ایلتس جدید نگرفتم) حالا امتیاز من بدون این مدرک 52 هستش و من می خوام با کبک مکاتبه کنم ، لطفا راهنمایی کنید با چه ادرسی باید مکاتبه کنم و با چه متنی این کار رو انجام بدم که جواب بگیرم؟

Junior Member

سلام
    من دیروز ثبت نام کردم پول هم پرداخت کردم چند تا سوال دارم
    1- چند روز وقت داریم برای ارسال مدراک؟
    2-فایل نامبرمو کجا نوشته ؟ از کجا ببینم؟
    3-تو پست های قبل نوشته بودین از طریق سایت برامون می فرسته که چه مدارکی لازمه. کدوم قسمت سایت رو باید چک کنم؟ مدارک با چیزی که قبلا بوده فرق می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaes نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز ثبت نام کردم پول هم پرداخت کردم چند تا سوال دارم
    1- چند روز وقت داریم برای ارسال مدراک؟
    2-فایل نامبرمو کجا نوشته ؟ از کجا ببینم؟
    3-تو پست های قبل نوشته بودین از طریق سایت برامون می فرسته که چه مدارکی لازمه. کدوم قسمت سایت رو باید چک کنم؟ مدارک با چیزی که قبلا بوده فرق می کنه؟
    1.هنوز چیزی اعلام نشده.
    2.بنظرم وقتیکه
    Payment Processing تموم بشه فایل نامبر تعلق میگیره بهمون. فعلا یه شماره درخواست با فرمت D0000002563 دادن بهمون که زیر گزینه numero مشخصه توی صفحه اصلی.
    3.قسمت messages ها باید چک بشه.
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

دوستان من به یه چیزی شک کردم. با توجه به 3 تا پیامی که توی messages اومده ، آیا نیازه الان چیزی فرستاده بشه ؟؟؟

Vous devez joindre aux envois que vous nous transmettez par courrier postal une fiche d’accompagnement. Pour accéder à cette fiche, vous devez cliquer sur Imprimer la fiche d’accompagnement dans la page Mon dossier dans Mon projet Québec.
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

نقل قول نوشته اصلی توسط mrhgladiator نمایش پست ها
    مدرک موقت به هیچ عنوان قابل قبول نیست
    مهر امور خارجه و دادگستری نمیخواد کبک و مهر دارالترجمه کافیه
    در ضمن شما اول باید سابمیت کنی و اگه جزو 5000 تا بودی بعد بهت مهلت میدن برای ارسال مدارک کاغذی
    ممنون دوست عزیز. من هنوز پروفایل ایجاد نکردم و امیدوارم بتونم 20 june اینکارو انجام بدم. یه سوالی که دارم در مورد اصطلاح سابمیت هستش که دوستان ازش استفاده میکنن و خود شما، همه ما میدونیم که سابمیت مفهومش ارسال کردنه. اما میخوام بدونم در مرحله سابمیت دقیقا چه چیزهایی باید ارسال بشه؟

آیا باید فقط فرمهای اولیه رو پر کنیم و بفرستیم و یا اینکه اسکن مدارکمون مثل مدارک زبان یا تحصیل و چیزهای دیگه هم هست؟

برای امثال من که هنوز پروفایل نداریم و نمیدونیم محیط داخل پروفایل ایجاد شده به چه شکلی خواهد بود، یه مقدار موضوع گنگ هستش متاسفانه.

Junior Member

لیست مدارک توی قسمت
    Documents utiles
    هست و میتونید دانلود کنید

Junior Member

توی ساختن پروفایل هیچ مدرکی از شما نمیخواد حتی الکترونیکی ولی هرچی ادعا میکنید بعد از سابمیت باید بتونید بفرستید
    در واقع مراحل شامل ساختن پروفایل سابمیت پرداخت و ارسال میشه تا اینجایی که من رفتم جلو

Junior Member

دوستان من موفق به سابمیت شدم پرداخت هم انجام دادم... دوتا pdf برام اومده که یکی شامل اطلاعات کلی منه و یکی دیگه راجع به تایید پرداخت پول و بازگشایی پرونده ....به نظتون کی باید مدارک براشون ارسال کنم مرحله بعدی چیه ؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید...........

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

دوستان سلام...
    من سابقه کارم برج 7 میشه 4 سال ...ایا امتیاز سابقه کارو همون 6 بهم میدن یا اینکه چند ماه دیگه ک بشه 4 سال واسم 8 در نظر میگیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)