صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    دوستان سلام...
    من سابقه کارم برج 7 میشه 4 سال ...ایا امتیاز سابقه کارو همون 6 بهم میدن یا اینکه چند ماه دیگه ک بشه 4 سال واسم 8 در نظر میگیرن؟
    همینجوری که اونا در نظر نمیگیرن. باید چنج فرم بزنید و اطلاع بدید و مدارکش رو بفرستید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

سلام دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه بعد از سابمیت و پرداخت و دریافت ایمیل تایید و خلاصه اطلاعات مرحله بعدی چیه و کی باید مدارک فرستاد؟

تا جاییکه من میدونم این اولین سری بعد از راه اندازی سیستم mon projet Q هستش که افراد ثبت نام کردن برای شروع پروسه مهاجرت، میخواستم دوستانیکه تا الان طبق برنامه تمام مراحل رو جلو رفتن یه لیست از مدارکی که سابمیت کردن بنویسن و اینکه فرمت مدارک چی بوده. آیا تا الان فقط اسکن مدارکتون رو فرستادین؟ و اگه لیستی بهتون دادن و خواستن مدارکی رو بصورت دستی بفرستید، لطف کنید اون لیست رو هم بگید.

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    تا جاییکه من میدونم این اولین سری بعد از راه اندازی سیستم mon projet Q هستش که افراد ثبت نام کردن برای شروع پروسه مهاجرت، میخواستم دوستانیکه تا الان طبق برنامه تمام مراحل رو جلو رفتن یه لیست از مدارکی که سابمیت کردن بنویسن و اینکه فرمت مدارک چی بوده. آیا تا الان فقط اسکن مدارکتون رو فرستادین؟ و اگه لیستی بهتون دادن و خواستن مدارکی رو بصورت دستی بفرستید، لطف کنید اون لیست رو هم بگید.
    هنوز چك ليست ارسال مدارك واسه كسى ارسال نشده،هنوز زوده، شما توى فرمهاى آنلاين كه پر ميكنين فقط در واقع تمام اطلاعات رو در حد ادعا كردن وارد ميكنيد، بعداً جهت اثباتشون ازتون ميخوان مدارك بفرستين، مثل پروسه اكسپرس اينترى
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

Junior Member

سلام
    من ترجمه مدارکم برای تاریخ نوامبر و دسامبر 2015 هستش باید دباره ترجمه کنم یا قابل قبوله؟
    مطمئین هستید که چک لیست جدیدی ارسال می کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Ethics, KU Leuven

سلام دوستان، این گواهی شغلی شامل شرح وظایف هم میشه؟ فرمتش چیه واسه کبگ؟

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaes نمایش پست ها
    سلام
    من ترجمه مدارکم برای تاریخ نوامبر و دسامبر 2015 هستش باید دباره ترجمه کنم یا قابل قبوله؟
    مطمئین هستید که چک لیست جدیدی ارسال می کنن؟
    ترجمه مدارك سجلى و سند ازدواج تا ٦ ماه قابل قبوله، مدارك كارى و بيمه بهتره يك ماه بيشتر نگذشته باشه ازشون، مدارك تحصيلى هم تاريخ انقضا نداره، اينا رو من طبق تجربه دوستان گفتم
    چك ليست ميفرستن واستون اما تغيير خاصى نخواهد داشت با چك ليست آخرين دوره ثبت نام كاغذى
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

با سلام
    دوستان چندتا سوال داشتم
    1- واسه ثبت نام پروفایل واسه کبک سایت از کی باز میشه که بشه اکانت رو ایجاد کرد؟
    2- در مرحله ساخت اکانت، ایا نیاز به آپلود مدارک هست یا نه و فقط پر کردن فرمه؟ چون من هنوز مدارکم رو ترجمه نکردم....
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط leo1980a نمایش پست ها
    ترجمه مدارك سجلى و سند ازدواج تا ٦ ماه قابل قبوله، مدارك كارى و بيمه بهتره يك ماه بيشتر نگذشته باشه ازشون، مدارك تحصيلى هم تاريخ انقضا نداره، اينا رو من طبق تجربه دوستان گفتم
    چك ليست ميفرستن واستون اما تغيير خاصى نخواهد داشت با چك ليست آخرين دوره ثبت نام كاغذى
    من از شرکتی که قبلا در اون مشغول به کار بودم حدود 7 ماه پیش گواهی اشتغال به کارم رو گرفتم. چون الان تو اون شرکت نیستم بازم لازمه که ترجمه اش رو به روز کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان چندتا سوال داشتم
    1- واسه ثبت نام پروفایل واسه کبک سایت از کی باز میشه که بشه اکانت رو ایجاد کرد؟
    2- در مرحله ساخت اکانت، ایا نیاز به آپلود مدارک هست یا نه و فقط پر کردن فرمه؟ چون من هنوز مدارکم رو ترجمه نکردم....
    ممنون
    فعلا نیازی به آپلود هیچ مدرکی نیست. فقط یک سری اطلاعات از خودتون رو باید وارد کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)