صفحه 43 از 53 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر

سلام از دوستانی که سری آخر کاغذی بودند جدیدا هنوز خبری نیست؟آنلاینی ها را که گفتند بهار 2017 که کم کم بهار هم داره تمام میشه حتما یکی دوتا پرونده که ایرانی ها هم نیستند تا آخر ماه شروع می کنند که توجیه داشته باشند!!!
    دوستان سوال دیگری داشتم در حقیقت شکی دارم اگر دوستان اطلاع دارند جواب بدهند دیگر برای امتیاز رشته همسر (نفر دوم پرونده)نیاز به حداقل یکسال کار نیست ؟در صورتی که 5 سال از تاریخ مدرکش گذشته باشد؟
    چون همسر من سال 89 مدرک لیسانس گرفته و سابقه کار کم داره و 4 امتیاز رشته اش را نباید از دست بدهیم چون پرونده ریفیوز میشود.
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

[QUOTE=farahbaksh;2438890]اگر مدرک زبان فرانسه قبلا داشتید باید مجدد وارد کنید
    و قسمت تمکین مالی نیز دوباره باید تایید کنید...و اگر مدرک زبان جدید و یا سابقه کار و مدرک تحصیلی قبل از تاریخ سابمیت دارید میتونید وارد کنید.در نهایت هم میتونید سابمیت کنید
    توجه داشته باشید در صورت کمبود امتیاز دوباره ادیت رو بزنید تا وضعیت در حالت ادیت باشد و زمان بیشتری دشته باشید

ممنون از راهنماییتون فقط من یک بار بعد از تغییرات امتیازم را محاسبه کردم امتیازم 61 بود ولی میشه یه مرجع معرفی کنید برای محاسبه مجدد.ممنون میشم

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Just_iran نمایش پست ها
    سلام از دوستانی که سری آخر کاغذی بودند جدیدا هنوز خبری نیست؟آنلاینی ها را که گفتند بهار 2017 که کم کم بهار هم داره تمام میشه حتما یکی دوتا پرونده که ایرانی ها هم نیستند تا آخر ماه شروع می کنند که توجیه داشته باشند!!!
    دوستان سوال دیگری داشتم در حقیقت شکی دارم اگر دوستان اطلاع دارند جواب بدهند دیگر برای امتیاز رشته همسر (نفر دوم پرونده)نیاز به حداقل یکسال کار نیست ؟در صورتی که 5 سال از تاریخ مدرکش گذشته باشد؟
    چون همسر من سال 89 مدرک لیسانس گرفته و سابقه کار کم داره و 4 امتیاز رشته اش را نباید از دست بدهیم چون پرونده ریفیوز میشود.
    اکثر دوستان کاغذی اپدیت دریافت کردند...انلاین هم ک ادیت باز شده و در حال ادیت هستند...واسه گرفتن امتیاز رشته همسر نیازی به سابقه کار ندارد و 5 سال گذشته باشه هم موردی ندارد

Moderator

رشته و دانشگاه

[QUOTE=mehrdadshariat;2443984]
    نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    اگر مدرک زبان فرانسه قبلا داشتید باید مجدد وارد کنید
    و قسمت تمکین مالی نیز دوباره باید تایید کنید...و اگر مدرک زبان جدید و یا سابقه کار و مدرک تحصیلی قبل از تاریخ سابمیت دارید میتونید وارد کنید.در نهایت هم میتونید سابمیت کنید
    توجه داشته باشید در صورت کمبود امتیاز دوباره ادیت رو بزنید تا وضعیت در حالت ادیت باشد و زمان بیشتری دشته باشید

ممنون از راهنماییتون فقط من یک بار بعد از تغییرات امتیازم را محاسبه کردم امتیازم 61 بود ولی میشه یه مرجع معرفی کنید برای محاسبه مجدد.ممنون میشم
    به فروم محاسبه امتیاز مراجعه کنید

Junior Member

مدارک کاری و میتونیم آپدیت کنیم اگر میشه تا کی وقت داریم؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم. من امروز نتیجه امتحان فزانسه رو وارد کردم. می خواستم سابمیت کنم. این پیام رو داد. attention vous allez soummettre votre demande et vous ne pourrez plus la modifier. voulez vous soumettre votre demande , یعنی اگه سابمیت کنم دیگه نمیتونم آپدیت رو بزنم و90روز دیگه مهلت بگیرم؟ کسی هست که امتحان کرده باشه؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_q نمایش پست ها
    مدارک کاری و میتونیم آپدیت کنیم اگر میشه تا کی وقت داریم؟
    در صورتی که سابقه کار تاریخش تا قبل از سابیمت باشه میتونید اضافه کنید اما قبلی رو ک وارد کردید خیر نمیتونید ادیت کنید....در این رابطه نمیشه نظر قطعی داد

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan8218 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم. من امروز نتیجه امتحان فزانسه رو وارد کردم. می خواستم سابمیت کنم. این پیام رو داد. attention vous allez soummettre votre demande et vous ne pourrez plus la modifier. voulez vous soumettre votre demande , یعنی اگه سابمیت کنم دیگه نمیتونم آپدیت رو بزنم و90روز دیگه مهلت بگیرم؟ کسی هست که امتحان کرده باشه؟
    مدرک وارده شده رو نمیتونید ادیت کنید وقتی سابمیت کنید ..اما باز میتونید پروندتون رو به حالت اپدیت ببرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

سلام به همه.

بعد از آپدیت در قسمت آخر که میخواهیم سابمیت کنیم از 3 گزینه زیر آیا باید اول و سوم رو باهم انتخاب کنیم ؟

1. J'ai rempli cette demande en mon nom personnel

2. J'ai rempli cette demande au nom de mon mandant

3. En foi de quoi, je signe

پشاپیش سپاسگزارم.
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    حتما پروندتون در حال ادیت باشه تا زمان داشته باشید.اینکه تا کی بشه از زمان ادیت استفاده کرد مشخص نیست
    در صفحه اول پروفایلتون در جدول بعد از ادیت تعداد روز های باقی مانده زمانی رو بهتون نمایش میده
    اینکه می فرمایید ذوستان پرونده شون رو در حالت ادیت نگه دارند ، برای اونهایی هست که کمبود امتیاز دارند ؟ یا برای همه توصیه می کنید ؟

ممنون از شما .
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)