صفحه 48 از 53 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

سلام
    از لیست مدارک دوستان 2016 هیچ خبری نیست؟ به نظر شما از زمانی که پس از ارسال لیست مدارک، مدارک رو دریافت کنن بازهم یکی دو سال طول میکشه تا وریفیکیشن کنن یا سریعتر انجام میشه؟ در این مورد آماری هست از متقاضیان کشورهای دیگه که مدارک فرستاندن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

با سلام به دوستان

من در کبک ساکن هستم و به تازگی CSQگرفتم. برای مدراک PRتو سایت نوشته که ترجمه مدراک باید certified copyباشه. چطور میشه تو ایران این کار رو کرد؟ آیا اول باید ترجمه کرد بعد باید تو دفترخونه مهر کپی برابر اصل زد و دوباره مهر رو تو دارالترجمه ترجمه کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام دوستان لینک زیر در قسمت پرونده های آنلاین که نوشته شده بود پرونده های کاغذی کشور های حوزه آفریقا آسیا و خاورمیانه هنوز باقی مانده برداشته شده و بروز شده است:
    https://www.immigration-quebec.gouv....es-delais.html
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Barz نمایش پست ها
    با سلام به دوستان

من در کبک ساکن هستم و به تازگی CSQگرفتم. برای مدراک PRتو سایت نوشته که ترجمه مدراک باید certified copyباشه. چطور میشه تو ایران این کار رو کرد؟ آیا اول باید ترجمه کرد بعد باید تو دفترخونه مهر کپی برابر اصل زد و دوباره مهر رو تو دارالترجمه ترجمه کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.
    اول توی دفترخونه برابر اصل میکنید(مهر برجسته میخوره) و بعد ببرید دارالترجمه ترجمه کنن ..دارالترجمه بعد از ترجمه مهر برابر اصل میزنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Just_iran نمایش پست ها
    سلام دوستان لینک زیر در قسمت پرونده های آنلاین که نوشته شده بود پرونده های کاغذی کشور های حوزه آفریقا آسیا و خاورمیانه هنوز باقی مانده برداشته شده و بروز شده است:
    https://www.immigration-quebec.gouv....es-delais.html
    این یعنی بررسی پرونده های آنلاین همزمان با کاغذی شروع شده؟؟

We are now processing online applications according to the order of priority indicated on the Immigration rules and procedures page on our website.
    Access Mon projet Québec to check the status of your application. When the Ministère will be ready to process your application, you will receive an email.

Junior Member

من ۲۰۱۶ ثبت نام آنلاین داشتم میتونم بدون بستن پرونده برای دانشجویی در کبک اقدام کنم؟ مانعی نداره از نظر قانونی یا به مشکل برنمیخورم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_q نمایش پست ها
    من ۲۰۱۶ ثبت نام آنلاین داشتم میتونم بدون بستن پرونده برای دانشجویی در کبک اقدام کنم؟ مانعی نداره از نظر قانونی یا به مشکل برنمیخورم؟
    شما جهت اقدام دانشجویی باید افیسر رو متقاعد کنید که بعد از تحصیل باز خواهید گشت..حالا با داشتن پرونده مهاجرتی ممکنه افیسر بهتون ویزا ندهد...البته قطعی نمیباشد و ریسک داره

Junior Member

سلام
    دوستان راهنمایی کنند در قسمت که می خوای مدرک زبان فرانسه رو ثبت کنیم چه فرقی بین Résultat en compréhension orale و Niveau de compréhension orale هست ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_K360 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان راهنمایی کنند در قسمت که می خوای مدرک زبان فرانسه رو ثبت کنیم چه فرقی بین Résultat en compréhension orale و Niveau de compréhension orale هست ؟
    ممنون
    Resultat نمره ای هست که گرفتین مثلا 100
    Niveau سطح نمره است مثلا A2

سلام دوستان کسی هست از روند پرونده های آنلاین خبر جدیدی داشته باشه؟
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)