صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 527

موضوع: آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Québec

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

[QUOTE=hashemsaadat;2285237]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها

من و 2 تا از دوستام با یه کارت پرداخت کردیم . البته یکی از دوستام دیشب پرداخت کرد ما روز اول . اونکه دیشب پرداخت کرده فایلهاش اومده مال من نیومده
    پس نمیدونم واقعا٬شاید هم جای نگرانی نباشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده سازی و ارسال مدارک درخواست شده از سوی آفیسر در سیستم آنلاین Mon Projet Q

سلام بچه ها دیروز برای من یک ایمیل اومد که تا سی روز وقت پرداخت هست(با این که من پرداخت کردم) و اینکه نوشته خودمون براتون لیست مدارک مورد نیاز برای ارسال رو میفرستیم٬برای شما هم اومده این ایمیل؟
    برای من هم همچین ایمیلی اومده، در حالی که من پرداخت رو انجام داده ام و دو تا پی دی اف رو هم گرفته ام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام بچه ها دیروز برای من یک ایمیل اومد که تا سی روز وقت پرداخت هست(با این که من پرداخت کردم) و اینکه نوشته خودمون براتون لیست مدارک مورد نیاز برای ارسال رو میفرستیم٬برای شما هم اومده این ایمیل؟
    این ایمیل یک پیام کلی هست که تقریبا واسه همه ارسال شده و مخصوص شخص شما ارسال نشده، و جایی هیچ نگرانی نه برای افرادی که پرداخت کردن و نه برای کسانی که هنوز پرداخت نکردن نیست.

اینکه بعد از ایجاد اکانت و تشکیل پرونده و در طول دوره ای که مدارک ارسال میشه جایی شاغل نباشیم، مشکلی که ایجاد نمیکنه؟ یا باید همینطور اشتغال به کار ادامه دار باشه در طول این پروسه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

با سلام
    ایمیل های ارسال شده از طرف اداره مهاجرت ربطی به پرداخت کردن پول و دریافت کردن pdf ها نداره.
    برای همه فرستادن. البته بصورت رندوم.
    تاریخ ارسال مدارک : 4 ژانویه 2011 - تاریخ دریافت مدارک : 6 ژانویه 2011 - تاریخ دریافت فایل نامبر : 26 آوریل 2011- تاریخ درخواست آپدیت مدارک : 7 اوت 2013 ,ارسال آپدیت مدارک : 2 نوامبر 2013 , تاریخ دریافت نامه انتظار : 24 دسامبر 2013 . نامه مصاحبه : 31 مارس 2014. تاریخ مصاحبه : 25 مه 2014 ابوظبی

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوست عزیز نمیشه نظر قطعی داد که مشکلی ایجاد میکنه یا نه!
    پروسه ممکنه 2 سال طول بکشه ممکنه 5 سال!
    اگه سال سوم آپدیت شما صورت پذیرفت یا قانونی تغییر کرد، اون وقت ممکنه امتیاز شغلتون که میتونست مشکلتون رو حل کنه شما رو به چالش بکشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    اینکه بعد از ایجاد اکانت و تشکیل پرونده و در طول دوره ای که مدارک ارسال میشه جایی شاغل نباشیم، مشکلی که ایجاد نمیکنه؟ یا باید همینطور اشتغال به کار ادامه دار باشه در طول این پروسه؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوستان گرامی
    دانشگاه مقطع ارشد من، ریز نمرات رو به انگلیسی میده اما دانشنامه رو فارسی میده
    حالا اگه ریز نمرات همون ریز نمره انگلیسی دانشگاه باشه ولی دانشنامه رو بدم دارالترجمه، مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس نرم افزار

سلام
    دوستان من دوتا سوال دارم
    1: من سابقه بیمه رو تاریخی که قرار بود پستی ارسال کنیم گرفتم و چون بیمه من از ماهشهر رد می شه و خودم تهران زندگی می کنم برای گرفتن نامه مشکل دارم حالا به نظر شما الان سابقه بیمه جدید بگیرم یا همون رو ارسال کنم تا زمان اپدید ؟
    2 : ایا کسی مثلا 5 جا کار می گرده باید از هر 5 جا نامه سابه کار و شرح وظایف بگیره یا فقط شغلی گه الان داره یک نامه بگیره کافی هست و شغل های قبلی که فقط در بیمه ذکر شده همین کفایت می کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    دانشگاه مقطع ارشد من، ریز نمرات رو به انگلیسی میده اما دانشنامه رو فارسی میده
    حالا اگه ریز نمرات همون ریز نمره انگلیسی دانشگاه باشه ولی دانشنامه رو بدم دارالترجمه، مشکلی پیش نمیاد؟

مشکلی پیش نمیاد فقط توجه کنین ریزنمره های انگلیسی باید مهر و موم بشه از طرف دانشگاهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza2147 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دوتا سوال دارم 1: من سابقه بیمه رو تاریخی که قرار بود پستی ارسال کنیم گرفتم و چون بیمه من از ماهشهر رد می شه و خودم تهران زندگی می کنم برای گرفتن نامه مشکل دارم حالا به نظر شما الان سابقه بیمه جدید بگیرم یا همون رو ارسال کنم تا زمان اپدید ؟ 2 : ایا کسی مثلا 5 جا کار می گرده باید از هر 5 جا نامه سابه کار و شرح وظایف بگیره یا فقط شغلی گه الان داره یک نامه بگیره کافی هست و شغل های قبلی که فقط در بیمه ذکر شده همین کفایت می کنه ؟

از هر چند جایی که 4 سال سابقه تون رو پر میکنه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)