صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه Geneve

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electircal Engireeng

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه Geneve

نقل قول نوشته اصلی توسط Sometimes نمایش پست ها
    یک مورد دیگه اینکه، من رشته ام زبان انگلیسیه، و دانشگاه از من مدرک زبان نخواستن، آیا برای سفارت همون مدارک دانشگاهی کفایت میکنه یا باید حتما تافل و اینا داشت؟ چون من کارشناسی و ارشدم زبان انگلیسی بوده، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    یکی از مدارک مودر نیاز سفارت مدرک زبان هست. (بدون توجه به مدارک دانشگاهی). یعنی مدارم ناقص باشه مدارک بررسی نمیشه یا بهتون ایمیل میزنن فلان مدرکت ناقصه و برامون بفرست. به نظرم تا دیر نشده آیلتس یا تافل بدین که برای سفارت پروسه طولانی تری طی نکنید‌ . تا جایی که من میدونم نمره زبان برای سفارت مهم نیست . خود گواهی فقط براش مهمه باشه جزو مدارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electircal Engireeng

سلام به دوستان،

بچه ها من خیلی سردرگمم، خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.
    من از دانشگاه ژنو برای مقطع دکترا پذیرش گرفتم، برام نامه ی پذیرش مبنی بر اینکه منو به عنوان دانشجوی دکترا پذیرفتن، آمده اما هنوز نامه ی دانشگاه نیومده، البته تو سایت دانشگاه اسمم با عنوان تز و اسم استاد راهنما ذکر شده. می خوام بدونم آیا باید برای ویزا اقدام کنم یا صبر کنم تا نامه دانشگاه بیاد. مرسی

دوست عزیز اون نامه که گرفتید احتمالا از طرف دپارتمان بوده.
    برای من هم فقط از طف دپارتمان نامه اومد. دانشگاه نامه ای نمیفرسته.
    چند روز بعد یک ایمیل براتون میفرستن که میگن پذیرش انجام شده (از طرف admission aoffice ) . یک فایل سه صفحه ای به همراه ایمیل پیوست شده که باید موقع ثبت نام (حضوری . یعنی وقتی رسیدین ژنو) اونو به همراه مدارکی که تو اون فایل از شما خواستن به آفیس مربوطه تحویل بدین.

برای سفارت عجله نکنید. چون زنگ بزنید، نهایتا دو سه روز بعد بهتون وقت میدن.
    شما مدارک لازم برای سفارت رو اول آماده کنید، بعد که آماده شدن زنگ بزنید وقت بگیرید. یک نکته ای فقط بگم. شما در مرحله اول دو تا مدرک از دانشگاه برای سفارت لازم دارید.
    نامه پذیرش ( در واقع همون نامه ی پیش پذیرش ) + نامه حقوق تون (ساپورت مالی) .
    موفق باشید.

Junior Member

سلام،

متشکرم از راهنماییتون.

بله درسته نامه از طرف دپارتمان آمده ولی هنوز ادمیشن آفیس داره کارای ثبت نام رو انجام میده. البته من آنلاین ثبت نام کردم و مدارک رو با پست فرستادم. پس به نظرتون صبر کنم تا نامه ادمیشن بیاد؟ آخه سفارت گفت با نامه دپارتمان هم میشه روند رو شروع کرد.

بعد راجع به تافل اینا سفارت گفت چون شما لیسانس و فوقت زبان انگلیسیه نمی خواد (وای استرس گرفتم) چه کنم الان؟

بعد یه سوال دیگه وقتی نامه ی ادمیشن آفیس آمد چقدر وقت میدن تا بری ژنو؟؟؟؟ ممکنه اگه ویزا دیر بیاد پذیرش لغو بشه؟؟؟؟

ویزا چقدر طول میکشه؟؟؟؟ شما الان ژنو تشریف دارین؟؟؟

بچه ها خواهش می کنم راهنمایی کنید. من تهران زندگی نمی کنم ( یه عالمه راهه تا تهران)به خاطر کارم هم نمی تونم بیام و برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electircal Engireeng

سلام،

متشکرم از راهنماییتون.

بله درسته نامه از طرف دپارتمان آمده ولی هنوز ادمیشن آفیس داره کارای ثبت نام رو انجام میده. البته من آنلاین ثبت نام کردم و مدارک رو با پست فرستادم. پس به نظرتون صبر کنم تا نامه ادمیشن بیاد؟ آخه سفارت گفت با نامه دپارتمان هم میشه روند رو شروع کرد.

بعد راجع به تافل اینا سفارت گفت چون شما لیسانس و فوقت زبان انگلیسیه نمی خواد (وای استرس گرفتم) چه کنم الان؟

بعد یه سوال دیگه وقتی نامه ی ادمیشن آفیس آمد چقدر وقت میدن تا بری ژنو؟؟؟؟ ممکنه اگه ویزا دیر بیاد پذیرش لغو بشه؟؟؟؟

بچه ها خواهش می کنم راهنمایی کنید. من تهران زندگی نمی کنم ( یه عالمه راهه تا تهران)به خاطر کارم هم نمی تونم بیام و برم

سلام.
    دوست عزیز اول از همه اصلا نگران نباشید. همه مراحل به رول عادی پیش میره.

- اون ایمیل و برگه ی تایید ادمیشن آفیس برای سفارت لاز نیست. من دپارتمان علوم کامپیوتر بودم و تمام ارتباطات من با منشی دانشکده بود که خانم خیلی خوبی بودن. هر کاری داشتم با ایشون ایمیل میزدم. اون برگه سه صفحه ای ادمیشن آفیس برای سفارت لازم نیست.
    یک برگه هست به اسم Attestation de Pre-immatriculation که نامه پیش پذیرش تون هست. این رو برای سفارت لازم دارید (پایین نامه رو مسول منابع انسانی دانشگاه امضا کرده). از منشی دانشکده تون که مسول کارای ثبت نام شما بودن، می تونید بگیرید. یک نامه ی ساپورت مالی هم لازم دارید (اگه فاند نگرفتید که میشه نامه bank statement خودتون. اما اگر حقوق میگیرین میشه نامه حقوق سالانه تون).
    اینم اگر حقوق میگیرید می تونید از منشی دپارتمان بگیرید.

- اگر سفارت گفته نمیخواد که دیگه حرفی نیست. انشالله اوکیه دیگه.

- راستش توی نامه ی ادمیشن تاریخ ورود رو نمیگن. فقط نوشته بودن مثلا ترم بهار از ۲۰ فوریه شروع میشه. اما در مورد من برگه قراردادم از اول مارچ هست. منشی دپارتمان هم گفت از اول مارچ اینجا باش. بازم جهت اطمینان از منشی دپارتمان بپرسید. اونها خودشون میدونن روال گرفتن ویزا حداقل دو ماه طول میشکه. نگران نباشید. ویزا دیر بیاد پذیرش تون لغو نمیشه. خیالتون راحت.

- ویزا گفتن حدود ۲ ماه طول میشکه. من ۵ دسامبر رفتم سفارت. هنوز منتظر ویزا هستم.

- اگر کاری در تهران بود که در توانایی من بود، بگین انجام میدم. البته برای سفارت و ... خودتون باید حضور داشته باشید.
    تاکید میکنم که تا زمانی که همه مدارک تون برای سفارت اماده نشده وقت سفارت نگیرید. چون سفارت سوییس زود وقت میدن. مدارک خواسته شده رو طبق دستورالعمل تهیه کنید و به همون ترتیب گفته شده و د سه نسخه (یک نسخه اصلی و دو نسخه کپی)

موفق باشید
    آنجا و آنچه را که هستی، افکار و باورهایت رقم زده اند.
    افکار و باورهایت را تغییر بده، تا آنجا و آنچه را که هستی تغییر دهی.

سلام دوستان. این دانشگاه بیزینس اسکول اش معتبر و خوبه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

در THE نگاه کنید 135 رتبه شده اند

من آنجا بوده ام. البته سالها پیش . به اندازه رتبه شان خوب هستند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام دوستان. این دانشگاه بیزینس اسکول اش معتبر و خوبه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام،

متشکرم از راهنماییتون.

سلام کارتون چطور شد؟ به کجا رسید؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)