نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: بایسته های اشتغال در مشاغل حقوقی

پیش فرض بایسته های اشتغال در مشاغل حقوقی

سلام

در بخش ادامه تحصیل در رشته حقوق دوستان عزیز درباره ی شغل ها کم و بیش صحبت کردند، خواهش می کنم در این قسمت درباره ی

فرصت های شغلی رشته حقوق
    بایسته ها یا نیازمندی های دست یافتن به یک شغل حقوقی
    مقایسه شرایط کاری در موقعیت های مختلف
    انتظارات شغلی
    و مواردی در همین راستا

صحبت و راهنمایی بفرمایید

با تشکر از همه ی دوستانی که با کمال فروتنی و ادب همه ی تجارب خودشون رو در اختیار ما قرار می دند.
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بایسته های اشتغال در مشاغل حقوقی

سلام. چقدر خوب میشد دوستانی که موفق شده اند پذیرش بگیرند و در کشور جدید زندگی و کار جدیدی را استارت زده اند، توضیحاتی در مورد واقعیت کار کردن تو رشته ی حقوق در یک کشور دیگه بنویسند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law & sociology shahid beheshti university and international law at university of tehran

با سلام

من چند سوال داشتم که اگر اساتید و صاحبنظران حقوقی که تجربه تحصیل و دیدن شرایط کاری خارج از کشور رو دارن پاسخ بدن بسیار متشکر میشم
    ابتدا مختصری از شرایطم بگم
    من 26 سال دارم و یک لیسانس جامعه شناسی از شهید بهشتی با معدل 15.15 و یک لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور تهران با معدل 15.69 و یک فوق لیسانس حقوق بین الملل از دانشگاه تهران با معدل 15.80 دارم.
    نمره تافلی که دو ماه پیش دادم 79 شد که می دونم برای رشته حقوق خیلی خیلی بده و باید یه فکری به حال زبان بکنم.
    ما در حال مهاجرت به کانادا هستیم و تصمیم قطعی من برای آینده درسی و کاریم اینکه حتما در کانادا بتونم به کار وکالت که به آن علاقمند هستم بپردازم و اگر هم مجبور به تحصیل یا ادامه تحصیل بشم نهایتا هدفم همین است.
    از کسانی که اطلاع دارند سوال دارم که دقیقا باید چکار انجام دهم تقریبا تا یک ماه دیگر به کانادا مهاجرت می کنیم و من نمی دانم که آیا برای یک مستر دیگر اقدام کنم؟ آیا به پی اچ دی فکر کنم؟ یا اینکه یک لیسانس حقوق در کانادا بخوانم؟ نظر خودم بیشتر به نظر سوم متمایل است چون فکر کنم صد در صد در مسیر هدفم است و حتمی وکیل میشم ولی نمی دانم آیا مستر جدید یا دکترا در زمینه حقوق در کانادا آیا به وکالت ختم می شود؟؟؟؟
    سوال دیگرم این است که برای دوباره خواندن لیسانس حقوق در کانادا آیا ممکن است بعضی از درسهای خوانده شده در ایران را معادل سازی کنند برایم؟

بسیار بسیار متشکرررررررررمممممم

با سلام

کی وکالت در کانادا رو دوست نداره ؟!!
    متاسفانه ابتدایی ترین، مهمترین و تعیین کننده ترین فاکتور زبان هست، با توجه به صحبت های دوستان و مطالب متعددی که خوندم فقط یک چیز میشه درباره حقوق گفت :

اگر زبان شما عالی باشد، با لیسانس حقوق در بیشتر دانشگاههای شانس پذیرش دارید، زبان فصل الختام است فاکتورهای دیگر همه فرع بر زبانند
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)