صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 184 , از مجموع 184

موضوع: تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

دوستان این نامه رو فقط دانشگاه های داخلی و دانشگاه های کشور اتریش ممکنه بخوان؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

سلام دوستان یه سوال. منی که دانشجوی دکترای روزانه دانشگاه دولتی هستم. و بخوام پذیرش تو مقطع دکترا بگیرم این طور که فهمیدم نامه گواهی اشتغال به تحصیل کفایت میکنه و میتونم ثبت نام کنم در اتریش. حالا سوال اینجاست که از دانشگاه ایران که دانشجو دکتراش هستم حتما باید انصراف بدم ؟؟ چون تمام اصل مدارک شامل دانشنامه مقاطع قبلی دست دانشگاه محیل تحصیل دکترا هست. بدون اونا میشه تو اتریش ثبت نام کرد ؟

دوستان خواهرم الان اتریشه. میخواد تو رشته های زیرمجموعه کامپیوتر برای مقطع کارشناسی پذیرش بگیره، بهش گفتن که باید قبولی کنکور سراسری کارشناسی رو داشته باشه. الان یه سری دانشگاه ها پذیرش بدون کنکور دارن. آیا برگه ثبت نام این دانشگاه ها مورد قبول دانشگاه های اتریش هست؟ یا الزاما باید قبولی کنکور سراسری باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electric-amir kabir

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخ

سلام دوستان
    ببخشید من خیلی از صفحات رو مطالعه کردم ولی به جواب قطعی سوالم نتونستم برسم و سردرگم هستم. ممنون میشم اگر کسی از دوستان جواب سوال من رو بدن.

من لیسانس و ارشد از دانشگاه دولتی دارم (فارغ التحصیل سال 92). الان میخوام برای ارشد مجدد هم برای دانشگاه و هم برای FH اقدام کنم. آیا با توجه به گذراندن مقطع ارشد، نیاز به ارائه ی نامه عدم ممانعت دارم یا همون دانشنامه و ریزنمرات ارشد میتونه جایگزین نامه عدم ممانعت باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)