صفحه 14 از 19 نخستنخست ... 45678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 184

موضوع: تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed80ir نمایش پست ها
    باهاشون مكاتبه كنين جوابتون رو ميدن. منم بايد نامه عدم ممانعت به TU Graz ميدادم ولي چون مطمئن نبودم كه متن نامه اي كه از دانشگاه ايران گرفتم رو قبول ميكنن يا نه، از طريق ايميل ازشون پرسيدم. ظرف يه روز جوابم رو دادن كه ترجمه يا اسكن نامه رو بفرست. منم خودم ترجمه كردم براشون فرستادم، اونا هم نظرشون رو اعلام كردن.
    ممنون بابت پاسختون، میتونم بپرسن برای حل این مشکل چکار کردید؟ چون با توجه به اینکه این نامه باید ترجمه و تایید بشه خیلی امکان دست بردن توش وجود نداره. آیا همین اشتغال به تحصیل کافیه یا شما نامه دیگری گرفتید؟

سلام دوستان
    من دچار یه چالش بزرگ شدم!
    از دیروز دارم پست های این تاپیک رو میخونم.گیج شدم.
    در عین حال که عده ی زیادی میگن دیگه اتریش نامه عدم منع تحصیل رو از فارغ التحصیل ها قبول نمی کنه و فقط باید اشتغال به تحصیل داشت باشیم ٬ هنوز عده ی دیگری در حال پرسش در مورد کیفیت نامه عدم منع و اینکه ازکجا بگیرنش هستن
    این در حالیه که منم نیاز به همین نامه ی عدم منع دارم ولی نمیدونم اصلا برم بگیرمش از دانشگاه یا وزارت علوم ؟فایده داره یا نه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط broumand2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دچار یه چالش بزرگ شدم!
    از دیروز دارم پست های این تاپیک رو میخونم.گیج شدم.
    در عین حال که عده ی زیادی میگن دیگه اتریش نامه عدم منع تحصیل رو از فارغ التحصیل ها قبول نمی کنه و فقط باید اشتغال به تحصیل داشت باشیم ٬ هنوز عده ی دیگری در حال پرسش در مورد کیفیت نامه عدم منع و اینکه ازکجا بگیرنش هستن
    این در حالیه که منم نیاز به همین نامه ی عدم منع دارم ولی نمیدونم اصلا برم بگیرمش از دانشگاه یا وزارت علوم ؟فایده داره یا نه ؟

راستش من از دانشگاه فني گراتس پذيرش گرفتم. اين نامه رو از دانشگاه مقطع كارشناسيم گرفتم و دادم وزارت علوم تائيد كرد تا بتونم ترجمه رسمي كنم. ترجمه متن رو هم براي دانشگاه گراتس ايميل كردم تا مطمئن بشم با اون چيزي كه ميخوان تطابق داره و اونا هم تائيد كردند.
    لازم به ذكر هست كه من چند سال پيش فارغ التحصيل شدم.

سلام دوستان
    من سوالی داشتم که الان من دانشجوی دانشگاه دولتی هستم و گواهی اشتغال به تحصیل این ترمم رو ( اسنفد رو گرفتم ) و برای ترم مهر اتریش اقدام کردم ولی خب بحث اساسی این هست که نامه ها فرمت خاص و غیز قابل تغییری دارن که وزارت علوم میده و توی اون نوشته شده که اعتبار نامه تا اخر تیر هست و در ضمن فقط توش اشاره شده که در حال حاضر در حال تحصیل هستم و تو این ترم دارم همون رشته ای که براش اپلای کردم رو میخونم . میخواستم ببینم این کافی هست ؟ یا اگر که نه و باید توش ثابت بشه که من ترم بعد هم هستم راه حل چیه ؟ چون بعید میدونم دانشگاه خارج از این فرمت نامه ای بده ؟ میدهایا ؟ یا اصلا همین کافیه ؟ دانشگاه مقصدم هم tu wien هست مهندسی برق

Senior Member

سلام دوستان
    برادر من لیسانس زبان از دانشگاه غیر انتفاعی داره ولی قصد داره در اتریش لیسانس کامپیوتر بخونه این طور که متوجه شدیم باید گواهی اشتغال به تحصیل در رشته کامپیوتر بده درسته؟ آیا اگه از طریق آزمون فراگیر در دانشگاه پیام نور رشته کامپیوتر ثبت نام کنه گواهی اشتغال اونجا قابل قبوله؟ چند ترم باید ثبت نام باشه؟ یکی از این موسسات می گفت این گواهی برای تکنیکال وین و گراتز لازمه ولی برای بقیه لازم نیست ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط niloofarsa : June 18th, 2017 در ساعت 03:52 PM

Junior Member

سلام. دانشگاه ملی وین برای ارشد مجدد (در صورت اتمام ارشد), باز هم نامه عدم منع تحصیلی میخواد؟ حتی اگه مدرک از خارج ایران گرفته شده باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Graz

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من از دانشگاه TU Graz برای دکترا پذیرش با فاند گرفتم. نامه عدم ممانعت از تحصیل رو باید از دانشگاه بگیرم یا از وزارت علوم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saref نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من از دانشگاه TU Graz برای دکترا پذیرش با فاند گرفتم. نامه عدم ممانعت از تحصیل رو باید از دانشگاه بگیرم یا از وزارت علوم؟

توصیه من اینه که اول از دانشگاه تلاش کنید، اگه بشه خیلی‌ خوبه.
    اما اگه نشد، چاره‌ای ندارید جز اینکه واسه وزارت علوم رو اقدام کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Graz

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

سلام وقت همه دوستان بخیر
    من از دانشگاه ارشدم سرانجام این نامه عدم ممانعت از تحصیل رو گرفتم به صورت انگلیسی. دانشگاه اتریش هم تایید کرد نامه رو کامل
    حالا با وجود اینکه متنش انگلیسیه بازم باید ببرم سفارت برای تایید؟ اصلا انگلیسی تایید میکنن یا باید به آلمانی ترجمه کنم؟
    ممنون

Moderator

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط saref نمایش پست ها
    سلام وقت همه دوستان بخیر
    من از دانشگاه ارشدم سرانجام این نامه عدم ممانعت از تحصیل رو گرفتم به صورت انگلیسی. دانشگاه اتریش هم تایید کرد نامه رو کامل
    حالا با وجود اینکه متنش انگلیسیه بازم باید ببرم سفارت برای تایید؟ اصلا انگلیسی تایید میکنن یا باید به آلمانی ترجمه کنم؟
    ممنون
    کلا سفارت فقط مدارک ترجمه شده از فارسی رو تائید می‌کنه.

اگر دانشگاه اتریش نامه عدم ممانعت ​ رو تائید کرده، نیازی به تائید سفارت نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)