صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 184

موضوع: تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

بازم سلام دوستان
    من از اون اول یه نگرانی داشتم در مورد اشتغال به تحصیل ها که زمانی که اپلای ها شروع میشه، تا پایان ددلاین، اعتبار اشتغال به تحصیل ما هم تموم میشه، چند روز پیش به تکنیک وین ایمیل زدم.. اینم متن ایمیل:
    Dear Sir/Madam

I am from Iran, and at the moment I am studying master of science in chemical engineering in Semnan university. As you know, in Iran, academic year for 1st semester starts in September and finishes in February, and 2nd Semester starts in the middle of February. So my Special Entrance Qualification in this semesteris valid until 31 January 2016, and TU Vienna Deadline finishes at 5th February 2016, and I cant send new Special Entrance Qualification until start of 2nd semester starting and when 2nd semester starts, your deadlines have finished. Is this Special Entrance Qualification is acceptable? you know, all of people who study in Iran have this problem for applying for Austrian universities. Please consider this problem for Iranian students.

Thanks lot

و اینم جوابی که بهم دادند:

Dear Sir or Madam!

Unfortunate, it is not possible to introduce individual directives for each country in the world.
    Application deadlines are prescribed by law.

Mit freundlichen Grüßen
    Studien-und Prüfungsabteilung

Best Regards
    Admission Office
    میخوام بدونم همین اشتغال به تحصیل همین ترم رو قبول میکنند یا نه؟ کسی تجربه مشابه داره؟

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

طبق تصمیم چهار دکانت اصلی دانشگاه
    Univ.-Prof. Dipl.-Ing. Dr.techn.
    Ronald Blab
    Univ.Prof. Dipl.-Ing. Dr.techn.
    Andreas Kolbitsch
    Prof. MAYRHOFER

Prof. Dr. Hilda TELLIOGLU

دانشگاه تکنیک وین کلیه مدراک دانشگاه آزاد را قبول نمیکه و حتی واحد ها برای لیسانس هم حساب نمی شن
    واز اول یعنی ریاضی یک باید استارت زد... خداروشکر دیپلم قابل قبول هست.
    دوستان الکی مثل ما تکنیک وین نیایید

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخ

سلام دوستان، اینجوری که بنده فهمیدم نامه عدم ممانعت یه چیزی شبیه این باید باشه: To Whom It May Concern

Dear Sir/Madam,

STUDENT COMPLETION VERIFICATION & CERTIFICATE OF SPECIAL QUALIFICATION FOR UNIVERSITY STUDIES

NAME : XXX
    MATRIC NO. : XXX
    PASSPORT NUMBER : XXX

I hereby confirm that, Mr XXX was a full time student at the faculty XXX , University XXX. The detail are as follows:-
    Programme : Master of Science
    Type : Mixed Mode
    Status : Full Time
    Study Duration : 12 December 2009 – 15 February 2012
    Venue : XXX University

2. I verify that the component for the Mixed mode program is based on 50% coursework (21 credits) and as well as 50% research (21 credits) which is equivalent with 840 Student Learning Time (SLT). The medium of instruction and examination for the programme is in English.
    3. I am pleased to inform you that he has completed and graduated with his Master’s degree in XXX, University XXX with CGPA 3.90 from 4.
    4. I hereby confirm that Mr. XXX fulfills the subject-specific requirements for the registration at Vienna University, faculty of Informatics (Computer Science) in the Master programme in the field of Business informatics in the academic year 2016-2017 (Summer Semester).
    Should you have any enquiries please do not hesitate to call the undersigned or directly contact our office at XXX.
    Your cooperation is very much appreciated. Thank you.

Yours sincerely,

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخ

سلام. من دانشگاه ازاد مشهد لیسانس گرفتم.سال 93 ارشد قبول شدم و رفتم اما بعدش انصراف دادم. کسی میتونه راهنماییم کنه که حالا باید چیکار کنم برای گرفتن این نامه؟

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salar122 نمایش پست ها
    بازم سلام دوستان
    من از اون اول یه نگرانی داشتم در مورد اشتغال به تحصیل ها که زمانی که اپلای ها شروع میشه، تا پایان ددلاین، اعتبار اشتغال به تحصیل ما هم تموم میشه، چند روز پیش به تکنیک وین ایمیل زدم.. اینم متن ایمیل:
    Dear Sir/Madam

I am from Iran, and at the moment I am studying master of science in chemical engineering in Semnan university. As you know, in Iran, academic year for 1st semester starts in September and finishes in February, and 2nd Semester starts in the middle of February. So my Special Entrance Qualification in this semesteris valid until 31 January 2016, and TU Vienna Deadline finishes at 5th February 2016, and I cant send new Special Entrance Qualification until start of 2nd semester starting and when 2nd semester starts, your deadlines have finished. Is this Special Entrance Qualification is acceptable? you know, all of people who study in Iran have this problem for applying for Austrian universities. Please consider this problem for Iranian students.

Thanks lot

و اینم جوابی که بهم دادند:

Dear Sir or Madam!

Unfortunate, it is not possible to introduce individual directives for each country in the world.
    Application deadlines are prescribed by law.

Mit freundlichen Grüßen
    Studien-und Prüfungsabteilung

Best Regards
    Admission Office
    میخوام بدونم همین اشتغال به تحصیل همین ترم رو قبول میکنند یا نه؟ کسی تجربه مشابه داره؟
    مرسی که تجربیاتتون رو اینجا میذارید
    ببینید اینجوریه جریان :
    1. پذیرش ترم زمستون ددلاین تا 5 سپتامبر یا 14-15 شهریور : با نامه اشتغال به تحصیل ترم اسفند ایران می تونید اقدام کنید
    2. پذیرش ترم تابستون ددلاین تا 5 فبریه یا 15-16 بهمن : با نامه اشتغال به تحصیل ترم مهر ماه می تونید اقدام کنید
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanmoradii نمایش پست ها
    طبق تصمیم چهار دکانت اصلی دانشگاه
    Univ.-Prof. Dipl.-Ing. Dr.techn.
    Ronald Blab
    Univ.Prof. Dipl.-Ing. Dr.techn.
    Andreas Kolbitsch
    Prof. MAYRHOFER

Prof. Dr. Hilda TELLIOGLU

دانشگاه تکنیک وین کلیه مدراک دانشگاه آزاد را قبول نمیکه و حتی واحد ها برای لیسانس هم حساب نمی شن
    واز اول یعنی ریاضی یک باید استارت زد... خداروشکر دیپلم قابل قبول هست.
    دوستان الکی مثل ما تکنیک وین نیایید
    یعنی اگه کسی لیسانس آزاد داشته باشه و فوق لیسانس اشتغال به تحصیل سراسری بازم مورد قبول نیست؟
    البته قبلا یه نمونه رو یکی از بچه های فروم گفته بود که دقیقا مثال بنده رو تایید میکرد ولی اطمینان عرض میکنم که ببینم درسته این خبر یا خیر ؟
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

خب مشکل اینه که تو ایران اعتبار نامه های اشتغال به تخصیل از مهر الی بهمن، و از بهمن الی شهریور هستش... من اگه میخواستم اشتغال به تحصیل بهمن رو بگیرم، با توجه به طول کشیدن تایید مدارک به ددلاین نمی رسیدم.. این اشتغال به تحصیل من تا 11 بهمن اعتبار داشت...

نقل قول نوشته اصلی توسط salar122 نمایش پست ها
    خب مشکل اینه که تو ایران اعتبار نامه های اشتغال به تخصیل از مهر الی بهمن، و از بهمن الی شهریور هستش... من اگه میخواستم اشتغال به تحصیل بهمن رو بگیرم، با توجه به طول کشیدن تایید مدارک به ددلاین نمی رسیدم.. این اشتغال به تحصیل من تا 11 بهمن اعتبار داشت...
    باید ببینید توی ترجمه نوشته کی و چه ترمی اعتبار داره نامه ، خب طبیعتا به دلیل گپی که بین سال تحصیلی ما و اتریش هست نباید با نامه هایی که برای یک ترم اعتبار دارند دقیقه 90 و در زمان نزدیکی به ددلاین اقدام کنید ولی در کل می دونم نامه ها تاریخ نداره و داخل ترجمه می نویسه برای مثال ترم Sommer , Frühling 2016 یا ترم Winter. Herbst 2016 پس طبیعتا به مشکل نمی خورید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    یعنی اگه کسی لیسانس آزاد داشته باشه و فوق لیسانس اشتغال به تحصیل سراسری بازم مورد قبول نیست؟
    البته قبلا یه نمونه رو یکی از بچه های فروم گفته بود که دقیقا مثال بنده رو تایید میکرد ولی اطمینان عرض میکنم که ببینم درسته این خبر یا خیر ؟
    نه تصمیمی که گرفتن اینه
    در نتیجه کلا داشتن یا نداشتن مدرک آزاد فرقی نداره

پس با اجازتون من ی جمع بندی میکنم.

دانشگاه های اتریش ب افراد زیر پذیرش نمیدن:

1. شاغلین ب تحصیل دانشگاه های آزاد
    2. فارغ التحصیلان مقطع لیسانس دانشگاه آزاد
    3.فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس دانشگاه آزاد
    نکته: فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس ک لیسانس خود را از دانشگاه سراسری یا دانشگاه های مورد تایید اتریش گرفته اند میتوانند برای لیسانس مجدد اپلای کنند.
    4.فارغ التحصیلان و شاغلین ب تحصیل مقطع فوق لیسانس دانشگاه های سراسری ک لیسانس خود را از دانشگاه آزاد گرفته اند.

اگه دوستان استثنایی میدونن یا نکته ای رو از قلم انداختم لطف کنن اضافه کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)