صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 184

موضوع: تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    بله صحت داره و شما یا باید اون مقطع رو در دانشگاه دولتی تموم کرده باشید و یا توی دانشگاه دولتی مشغول به تحصیل باشید

چه رشه ای می خواید بخونید ؟
    مهندسی برق و قصد دارم واسه دکتری اپلای کنم و الان ارشد دارم

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    ببینید من قصد دارم واسه مقطع دکتری تو دانشگاه فنی وین و یا گراتز اپلای کنم و شنیدم که برای تحصیل تو این دانشگاهها حتما باید پذیرفته شده در آزمون سراسری در ایران باشیم و با ممانعت از تحصیل فقط میشه واسه همون مقطع مجدد اقدام کرد.
    آیا صحت داره؟
    اطلاع دارین با نامه ممانعت از تحصیل تو کدوم دانشگاهها میتونم واسه دکتری رشته مهندسی اقدام کنم؟
    تکنیک وینو تکنیک گرتس دیگه مقطع مجدد پذیرش نمیدن.فقط اشتغال ب تحصیل دانشگاه سراسری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghiSarah نمایش پست ها
    پس با اجازتون من ی جمع بندی میکنم.

دانشگاه های اتریش ب افراد زیر پذیرش نمیدن:

1. شاغلین ب تحصیل دانشگاه های آزاد
    2. فارغ التحصیلان مقطع لیسانس دانشگاه آزاد
    3.فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس دانشگاه آزاد
    نکته: فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس ک لیسانس خود را از دانشگاه سراسری یا دانشگاه های مورد تایید اتریش گرفته اند میتوانند برای لیسانس مجدد اپلای کنند.
    4.فارغ التحصیلان و شاغلین ب تحصیل مقطع فوق لیسانس دانشگاه های سراسری ک لیسانس خود را از دانشگاه آزاد گرفته اند.

اگه دوستان استثنایی میدونن یا نکته ای رو از قلم انداختم لطف کنن اضافه کنن

دوست عزیز سلام

در رابطه با مورد 4 شما مطمئن هستید ؟چون قسمت دیگه تاپیک خوندم اگر نامه اشتغال به تحصیل برا ی سراسری بود پذیرش

میدن و مقطع لیسانس خیلی در روند پذیرش تاثیر نمیذاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط M00n نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام

در رابطه با مورد 4 شما مطمئن هستید ؟چون قسمت دیگه تاپیک خوندم اگر نامه اشتغال به تحصیل برا ی سراسری بود پذیرش

سلام.
    بله ب تازگی سختگیری روی دانشگاه ازاد شدت پیدا کرده.شاید مطلبی ک شما خوندید کمی قدیمی تر بوده

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M00n نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghiSarah نمایش پست ها
    سلام.
    بله ب تازگی سختگیری روی دانشگاه ازاد شدت پیدا کرده.شاید مطلبی ک شما خوندید کمی قدیمی تر بوده
    هردو عزیز درست می فرمایید

این سخت گیری برای عدم قبول دانشگاه آزاد ( کلا ) برای دانشگاه های تکنیک هستش و بعضا یک دانشگاه دیگه که نامش خاطرم نیست

و بقیه دانشگاه ها کماکان مدرک آزاد رو به عنوان مدرک قبلی قبول داره و حتی دانشگاه ملی وین ( با تکنیک وین اشتباه گرفته نشود ) برای پذیرش مقطع مجدد کاملا این دانشگاه رو قبول داره.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    هردو عزیز درست می فرمایید

این سخت گیری برای عدم قبول دانشگاه آزاد ( کلا ) برای دانشگاه های تکنیک هستش و بعضا یک دانشگاه دیگه که نامش خاطرم نیست

و بقیه دانشگاه ها کماکان مدرک آزاد رو به عنوان مدرک قبلی قبول داره و حتی دانشگاه ملی وین ( با تکنیک وین اشتباه گرفته نشود ) برای پذیرش مقطع مجدد کاملا این دانشگاه رو قبول داره.
    تکنیک وین و تکنیک گرتس

با احترامی که به دوستان دارم در حال حاضر در دانشگاه تکنیک وین ورودی همین ترم که داخلش هستیم چه در مقطع فوق چه در مقطع دکترا بنده با چشم خودم طی سفری که برای دیدن برادرم رفته بودم که اونجا تحصیل میکنه دیدم دوستان رو مشغغول تحصیل بودن و ÷ذیرش گرفته بودن با مدرک دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی برای خودم عجیب بود وقتی بهشون میگفتم با خنده سر تکان میدادن دوستان عزیز من اگر معدل و رزومه خوب داشته باشین قطعا بهتون پذیرش میدن...حالا من نمیدونم چرا این صحبت ها بیان میشه ....شاید سخت تر باشه اما گرفتن بچه ها از دانشگاه های آزاد حتی کاشان بود .....

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jalali نمایش پست ها
    با احترامی که به دوستان دارم در حال حاضر در دانشگاه تکنیک وین ورودی همین ترم که داخلش هستیم چه در مقطع فوق چه در مقطع دکترا بنده با چشم خودم طی سفری که برای دیدن برادرم رفته بودم که اونجا تحصیل میکنه دیدم دوستان رو مشغغول تحصیل بودن و ÷ذیرش گرفته بودن با مدرک دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی برای خودم عجیب بود وقتی بهشون میگفتم با خنده سر تکان میدادن دوستان عزیز من اگر معدل و رزومه خوب داشته باشین قطعا بهتون پذیرش میدن...حالا من نمیدونم چرا این صحبت ها بیان میشه ....شاید سخت تر باشه اما گرفتن بچه ها از دانشگاه های آزاد حتی کاشان بود .....

موضوع دانشجویان دکترا متفاوته. اما در مورد ارشد، احتمالا کسانی‌ که دیدید یا پذیرششون واسه قبل سال ۲۰۱۳ هستش و یا اینکه
    قبولی کنکور سراسری داشتن (لیسانس آزاد و اشتغال به تحصیل ارشد دولتی)، و یا اینکه قبل از ترم زمستان ۲۰۱۵ با مدرک ارشد، مجدداً
    پذیرش ارشد گرفته بودن. در نتیجه تناقضی بین پست‌های دوستان در این فروم با چیزی که شما مشاهده کردید وجود نداره.

با عرض معذرت اتفاقا هر 3 تا مقطع دکتری بودن دوست عزیزم مکانیک و عمران ....ترم اولشونم بود که امده بودن ....ببخشید چوم خودم با چشمای خودم دیدم میگم ....بازم عذرمیخوام...

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jalali نمایش پست ها
    با عرض معذرت اتفاقا هر 3 تا مقطع دکتری بودن دوست عزیزم مکانیک و عمران ....ترم اولشونم بود که امده بودن ....ببخشید چوم خودم با چشمای خودم دیدم میگم ....بازم عذرمیخوام...
    همونطور که گفتم برای دوره دکترا متفاوته، ممکنه فردی ارشد در دانشگاه آزاد درس خونده باشه و پذیرش دکترا هم بگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)