صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 184

موضوع: تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخوانید)

Moderator

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط magiii نمایش پست ها
    ممنون امکان داره لینک فرم رو بذارید...
    در آرشیو فروم هست منتها من نتونستم پیدا کنم. متن نامه باید به صورت زیر باشه:

بدین وسیله گواهی میشود آقای/خانم ... دوره کارشناسی ارشد رشته ... را در تاریخ ... در این دانشگاه به پایان برده است و طبق قوانین
    وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران ادامه تحصیل نامبرده در دوره دکترای رشته ... بلامانع است.

همین کافیه. نباید حرفی از آزمون ورودی و شرط قبولی در اون یا چیزایی از این دست وجود داشته باشه

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و سوالات پیرامون تهیه و ارائه ی گواهی عدم ممانعت تحصیلی (پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط Ajoudanzadeh نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی ارشد مدیریت مالی دانشگاه ازاد ترم یک هستم می خام برای ارشد ماه سپتامبر اغدام کنم و می خوام ترم زمستون برم الان نمی ذونم چه نامه ای باید بگیرم و باید بنام بخش مخصوصی از دانشکاه وین باشه و از کی باید اغدام کنم برای گرفتن نامه ؟ و ریز نمره ها هم لازمه من واحد اصلی پاس نکردم مشکلی نداره ؟کارشناسیم رشته حسابداری از دانشگاه پیام نور بودم
    متاسفانه چون شما دانشگاه ازاد هستید نامه اشتغال به تحصیلتون برای دانشگاه های دولتی اتریش اعتباری نداره .
    شما میتونید کارشناسی مجدد بگیرید بیاید تو بعد اگه ازتون قبول کنند واحد هاتون رو تا جایی که میتونید بعد از دانشجوی رسمی شدن تطبیق بزنید که این پروسه بین 3 تا 6 ماه ممکنه طول بکشه و اگه پیش نیاز نخورید میتونید برید ترم بعدش برای ارشد.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

سلام دوستان. من ترم قبل دانشگاه TU اپلای کردم.با توجه به اینکه ارشدم رو دانشگاه علوم تحقیقات تهران گذرونده بودم به من ایمیل زدند و حدود 9 واحد رو اعلام کردن که مجدد باید در مقطع ارشد بگذرونم.من الان دانشگاه تهران دکترای معماری قبول شدم و یک ترم هم گذروندم. سوال من اینه که اگر الان از دانشگاه تهران گواهی بگیرم که دانشجوی دکترا هستم دانشگاه وین مستقیم به من برای دکترا پذیرش میده؟سفارت تماس گرفته که ویزام امادست. موندم چیکار کنم!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naji63 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ترم قبل دانشگاه TU اپلای کردم.با توجه به اینکه ارشدم رو دانشگاه علوم تحقیقات تهران گذرونده بودم به من ایمیل زدند و حدود 9 واحد رو اعلام کردن که مجدد باید در مقطع ارشد بگذرونم.من الان دانشگاه تهران دکترای معماری قبول شدم و یک ترم هم گذروندم. سوال من اینه که اگر الان از دانشگاه تهران گواهی بگیرم که دانشجوی دکترا هستم دانشگاه وین مستقیم به من برای دکترا پذیرش میده؟سفارت تماس گرفته که ویزام امادست. موندم چیکار کنم!!
    سلام دوست عزیز.اون 9 واحد که گفتین چیزی نیست که.راحت پاس میشه.برای دکترا پذیرش میده ولی بعدش شما باید استاد راهنما پیدا کنید.اگر واقعا قصد رفتن دارید پس الان و هرچه زودتر برید بهتره.ممکنه شرایط تغییر کنه.من به جای شما بودم مرخصی تحصیلی می گرفتم از دانشگاه ایران و میرفتم اونجا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heridas نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.اون 9 واحد که گفتین چیزی نیست که.راحت پاس میشه.برای دکترا پذیرش میده ولی بعدش شما باید استاد راهنما پیدا کنید.اگر واقعا قصد رفتن دارید پس الان و هرچه زودتر برید بهتره.ممکنه شرایط تغییر کنه.من به جای شما بودم مرخصی تحصیلی می گرفتم از دانشگاه ایران و میرفتم اونجا.
    ممنون از راهنماییتون.به دانشگاه ایمیل زدم و منتظر پاسخشون هستم.واقعن مردد هستم بین دکترای دانشگاه تهران و اتریش!البته از خود اساتیدم سوال میکنم اتریش رو توصیه میکنند ولی من نگران زبان آلمانی هستم که هیچ زمینه ای ندارم!من از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم ترجه کنم و برای دانشگاه بفرستم کافیه یا باید مدرک دیگه ای دال بر تحصیلم در مقطع دکترا بگیرم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

ممنون از راهنماییتون.به دانشگاه ایمیل زدم و منتظر پاسخشون هستم.واقعن مردد هستم بین دکترای دانشگاه تهران و اتریش!البته از خود اساتیدم سوال میکنم اتریش رو توصیه میکنند ولی من نگران زبان آلمانی هستم که هیچ زمینه ای ندارم!من از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم ترجه کنم و برای دانشگاه بفرستم کافیه یا باید مدرک دیگه ای دال بر تحصیلم در مقطع دکترا بگیرم؟
    در ضمن مشکل خدمت نداشته باشسن چون نظام وظیفه معافیت تحصیلی اگه در مقطع دکترا استفاده میکنین دیگه دوباره نمیده
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

نگران زبان المانی نباشید. از نظر من از زبان انگلیسی خیلی راحت تر و بهتر است.سریعتر تصمیم بگیرید و شروع کنید به مطالعه زبان المانی .شما برید اتریش براتون کلاس زبان المانی میگذارند.نترسید.ولی تا جایی که می توانید همین حا المانی بخونید.شما مگه پذیرشتون نیومده برای دکترا / نامه برای چی /
    دز ضمن نصف دوره دکترا در اتریش به عنوان اقامت شما حساب میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heridas نمایش پست ها
    نگران زبان المانی نباشید. از نظر من از زبان انگلیسی خیلی راحت تر و بهتر است.سریعتر تصمیم بگیرید و شروع کنید به مطالعه زبان المانی .شما برید اتریش براتون کلاس زبان المانی میگذارند.نترسید.ولی تا جایی که می توانید همین حا المانی بخونید.شما مگه پذیرشتون نیومده برای دکترا / نامه برای چی /
    دز ضمن نصف دوره دکترا در اتریش به عنوان اقامت شما حساب میشه.
    من الان پذیرش ارشد دارم(ولی فقط 9 واحد باید بگذرونم)میخواستم گواهی پذیرش دکترای اینجارو ترجمه کنم بفرستم براشون که مستقیم دکترارو اونجا شروع کنم و دوباره 9 واحد ارشد رو نگذرونم!سوالم اینه که گواهی اشتغال به تحصیل معمولی از دانشگاه بگیرم ترجمه کنم بفرستم کافیه یا گواهی خاصی باید بگیرم؟به خود دانشگاه نامه زدم گفتن دوباره اپلای کن.ممنوم از راهنمایی هاتون.

Moderator

من الان پذیرش ارشد دارم(ولی فقط 9 واحد باید بگذرونم)میخواستم گواهی پذیرش دکترای اینجارو ترجمه کنم بفرستم براشون که مستقیم دکترارو اونجا شروع کنم و دوباره 9 واحد ارشد رو نگذرونم!سوالم اینه که گواهی اشتغال به تحصیل معمولی از دانشگاه بگیرم ترجمه کنم بفرستم کافیه یا گواهی خاصی باید بگیرم؟به خود دانشگاه نامه زدم گفتن دوباره اپلای کن.ممنوم از راهنمایی هاتون.
    شما در ایران دانشجوی دکترا هستید ؟ اگر هستید گواهی اشتغال به تحصیل لازم و کافیست

Junior Member

[QUOTE=mahdi2010;2245836]شما در ایران دانشجوی دکترا هستید ؟ اگر هستید گواهی اشتغال به تحصیل لازم و کافیست[/

بله دانشجوی ترم اول دکترای معماری دانشگاه تهرانم.ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)