صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

Member

پیش فرض Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

ديدم تووي فروم يه جاي متمركز راجع به بحث در مورد بچه هاي دانشگاه آزاد وجود نداره واسه همين فكر كردم شايد بد نباشه يك Database درست بشه تا اين گروه از بروبچه هاي فروم بتونن از تجربيات هم استفاده كنن پس لطفا هر كسي از بچه هاي دانشگاه آزاد كه پذيرش گرفته يا در حال اقدامه بصورت خلاصه (تيتروار) وضعيت فعلي - رشته - دانشگاه - مقطع - دارا بودن مقاله (Journal يا كنفرانس - ملي يا بين المللي) - وضعيت Fund - شون رو اينجا بنويسه.

Member

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

اول خودم
    وضعيت فعلي: فارق التحصيل
    رشته: ليسانس عمران - فوق ليسانس سازه (هر دو آزاد)
    دانشگاه: Concordia (پذيرش قطعي - غيرمشروط)
    مقطع: فوق ليسانس (MEng)
    مقاله: ندارم
    Fund: ندارم

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آ

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    كسي از دانشگاه آزاد نيست!!!!؟
    چرا از دانشگاه آزاد اتفاقا کم نیستیم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آ

چه فرقی داره؟ من هنوز متوجه فایده این مورد نشدم، مثل دونستن این اطلاعاتی که شما دادید زیاد تفاوتی نداره، به جز اینکه دانشگاه آزاد رو از سراسری جدا می کنیم. خوب همین اطلاعات در قسمت آشنایی با اعضای فروم هم مطرح شده بود دیگه. خلاصه ...
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Member

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

خيلي ساده اس. حسنش اينه بچه هايي كه تازه قصد apply كردن دارن يه جامعه آماري (هرچند ناقص) دستشون مي ياد. از جاهائي كه دانشگاه آزاد و (به واسطه عملكرد بقيه) ميشناسن و توو پروسه Apply كردن كه زمان اهميت زيادي داره وقت كمتري ازشون گرفته ميشه.
    ضمنا اينجا فقط واسه نوشتن نتيحه كسائيه كه پذيرش گرفتن پس اگه كسي نظر يا سوالي داره پيغام بده تا اينجا به هم نريزه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

جناب Rey
    اینقدر با گفتن کسی نبود الکی تاپیک رو بالا نیارید.
    اگه کسی میخواست چیزی بگه تا حالا اومده بود و گفته بود.
    تاپیکهای مشابه این تو فروم زیاد هست و اگه کسی بخواد میتونه بره و تو اونها خودشو معرفی کنه (که خیلی از بچه های دانشگاه آژاد هم همین کاررو کردن).
    لطفا کاری نکنید تاپیک قفل یا حذف بشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

اونا هیچ رنک بندی از ایران ندارند فقط شریف و تهران خوب می شتاسند تازه اگه ایرانی شناس باشه .بنابراین فرقی بین پلی تکنیک .امیرکبیر و آزاد نمی کنه .باید بگردی کدوم دانشگاه, ایرانی موفق تو رشتت داره اگه آزادم باشه چه بهتر.اون می تونه جو مثبتا بهتر از هر چیز دیگه نسبت به دانشگاهتون ایجاد کنه .
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

dear Emamian
    In contrast to what u said, I know that most of the good universities have a ranking of our universities. I know this because I have some experiences about it. one of them is about a professorwho Know sharif,tehran, elmo sanat, poli, khaje nasir and Isfahan by name and he described for my friend that we have an data source about universities in some countries from which we have applicants yearly such as iran india china and...
    Also she has described that when processing an applicants status we check his/her university rank in his/her country using our sources.

the other prof. who has said the same info. also he has told me that if current students from a university have an excllent association, it will be registered in our data sources and it has a direct effect on the prospective applicants from the same university.

In this case ,it seems that ,ur term is correct when a university has no record about our universities, no iranian students.at least high rank universities are not as u said.

من اینا نقل قول از یک استاد ایراتی اونجا که با استادا در ارتباط و برای کنفرانس زیاد این ور و اون ور می ره کردم .گفت توی sop حتما بگو فلان دانشگاه جه طوره و توضیح بده که یک چیزبه به نام کنکور و درصد پذیرفته شدن در این دانشگاه اینجوریه من پرسیدم این دانشگاه تابلو را نمیشناسند .گفت که کشورهای دیگه رنکشون قابل دسترس تر از ایرانه .اون استاده حتما Standford بوده که اینقدر اطلاعاتش دقیقه راجع به ایران .همه ما اینجا نظراتمون در یک بازه ای است و وحی منزل نیست فقط یک نظره .بعد احتراما پیشنهاد من اینه که اینجا یک فضای دوستانه است ادم بهتره نظرشا بگه و کسی را مورد خطاب قرار نده .

The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    چه فرقی داره؟ من هنوز متوجه فایده این مورد نشدم، مثل دونستن این اطلاعاتی که شما دادید زیاد تفاوتی نداره، به جز اینکه دانشگاه آزاد رو از سراسری جدا می کنیم. خوب همین اطلاعات در قسمت آشنایی با اعضای فروم هم مطرح شده بود دیگه. خلاصه ...
    من دانشگاه آزادي نيستم ولي مطمئنم كه اين تاپيك (اگه همه شركت كنن) يك database خوب براي بچه هاي دانشگاه آزاد مي شه حتي من عقيده دارم هر دانشگاهي اگه همچين تاپيكي داشته باشه خيلي خوبه. چون اين طبيعيه دانشگاهي كه مثلاً چندتا دانشجوي قوي از شريف يا اميركبير يا هر جاي ديگه داشته تمايل بيشتري به گرفتن دانشجو از اون دانشگاه داره. من با حرف ee موافقم و موردهاي مشابه هم داشتم كه چون استاد مورد نظر قبلاً از دانشگاه ما دانشجو داشته تمايل داشت بازم دانشجو بگيره.
    در ضمن Rey فكر كنم اين تاپيك رو با ايده گرفتن از Babak درست كرده كه به نظرم كار خوبيه. بابك خطاب به Rey:"بهترین کار اینه که از تجربه سایر بچه‌ها استفاده کنید و ببنید که بچه‌های دانشگاه آزاد که سال‌های قبل رفتند از کدوم دانشگاه‌ها راحت‌تر پذیرش گرفته‌اند و شما هم بیشتر روی اون دانشگاه‌ها متمرکز بشید"
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...cseen#msg14541

در ضمن بررسي مدارك شما براي پذيرش به عهده اين گروه نيست كه تفاوت گذاشتن بين دانشگاه آزاد و سراسري به ضرر شما بشه.
    پس همه بهتره همكاري كنن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)