صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

Member

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

من اصلا قصد ندارم از دانشگاه آزاد دفاع كنم اما ضاهرا اين بحث تفاوت قائل شدن بين دانشگاهاي سراسري و آزاد اونقدر توو نحوه قضاوت بعضيا رسوخ كرده كه جدا باور شون شده كسي كه از دانشگاه سراسري مدرك گرفته شاخ غول و شكسته ولي فارغ التحصيلاي دانشگاه آزاد از يه سياره ديگه اومدن و فقط اسمشون فارغ التحصيله واسه همين تا حرف از دانشگاه آزاد ميشه زود گارد ميگيرن به جاي اينكه يه لحظه فكر كنن همه آدمها مثل هم نيستن و همه نمي تونن وارد دانشگاههايي مثل شريف و اميركبير و ... بشن و از اوون طريق بعدا واسه ادامه تحصيل به دانشگاههاي رنك بالاي دنيا برن.
    اما از طرفي خوشحالم ميبينم كه اين وسط آدمهاي منطقيي اي، كه تعدادشونم كم نيست، مثل اين دوستمون ARS هم هستند كه به جاي اينكه روي ظاهر قضاوت كنن اصل و مقصود ايده رو ميگيرن و حتي از اون دفاع ميكنن حالا از طرف هر كسي كه مي خواد مطرح شده باشه.
    من وقت آزاد زياد ندارم و نميتونم دائم به فروم سر بزنم و راجع به همه نظريات دوستان نظرم بنويسم (كه امتيازم بره بالا يا تاپيك و بكشم بالا!!!) واسه همين بابت تنوير افكار هم كه شده بايد بگم كه حقيقت دقيقا همين نكته اي كه ARS بهش اشاره كرد. من ايده شروع كردن اين تاپيك رو از جوابي كه بابك تو يكي از تاپيكهاي ديگه به من داد گرفتم اما ديگه فكر نميكردم با سوالهايي مواجه بشم كه ايده رو زير سوال ببرن چون فكر مي كردم بچه ها فقط ميان نتيجه پذيرش شون و ميگن ميرن. اما به هر حال از همه دوستان (چه مخالف، چه موافق) بابت توجهشون به اين تاپيك بسيار سپاسگزارم.
    در هر صورت حالا هم از همه كساني كه احتمالا با خوندن اين مطلب دليل ايجاد اين تاپيك رو فهميدن خواهش ميكنم اگه دوست داشتن بيايند و اگه پذيرش دارن اينجا بنويسن تا حداقل خطر حذف شدن تهديدش نكنه

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

Rey جان هراسي از حذف شدن به دل راه مده :'(. و اين رو هم بدون كه قبولي در دانشگاه دولتي هم نكاتي داره از جمله منطقه بندي، انواع سهميه و چه بسا اگه شانس مي آوردي و شامل حال تو هم ميشد الان تو هم ... و نبايد كسي خودش رو به خاطر دانشگاه آزاد بودن ملامت كنه . خيلي از دوستان من دانشگاه آزاد هستند و به جرات ميگم كه با داشتن مقالات خوب از جاهاي خوب پذيرش گرفتن و حتي هم زمان از دوستان دانشگاه دولتي از همون دانشگاه رد شدن . تو وقتي مي خواي به رفتن فكر كني هر آنچه كه در اينجا كسب كردي فقط ابزاري ميشه و بعدا كه بري مي فهمي كه اصلا اونها انقدر درگير مسائل مهم هستند كه وقت ندارند به اين فكر كنند كه در كشوري مثل ايران و دانشگاه هاي اون چي ميگذره . اونقدرم گدا نيستند كه بخوان براي يه بورس تحصيلي چند هزار دلاري وقت عزيز و صرف شناسايي دانشگاه هاي جهان سوم كنن . حتي من دوستي از شريف داشتم كه رفت و دوستش رو در دانشگاه تهران جنوب به استادش معرفي كرد و ايشون سريع پذيرفتش . اگه تلاش كني شك نكن هميشه بهترين ها نصيبت ميشه و القاب نميتونه توانايي هات رو زير سوال ببره . تو فقط تلاش كن و به نتيجه فكر نكن . نتيجه به نحو احسن ظاهر ميشه ;D
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آ

نقل قول نوشته اصلی توسط simon
    Rey جان هراسي از حذف شدن به دل راه مده :'(. و اين رو هم بدون كه قبولي در دانشگاه دولتي هم نكاتي داره از جمله منطقه بندي، انواع سهميه و چه بسا اگه شانس مي آوردي و شامل حال تو هم ميشد الان تو هم ... و نبايد كسي خودش رو به خاطر دانشگاه آزاد بودن ملامت كنه . خيلي از دوستان من دانشگاه آزاد هستند و به جرات ميگم كه با داشتن مقالات خوب از جاهاي خوب پذيرش گرفتن و حتي هم زمان از دوستان دانشگاه دولتي از همون دانشگاه رد شدن . تو وقتي مي خواي به رفتن فكر كني هر آنچه كه در اينجا كسب كردي فقط ابزاري ميشه و بعدا كه بري مي فهمي كه اصلا اونها انقدر درگير مسائل مهم هستند كه وقت ندارند به اين فكر كنند كه در كشوري مثل ايران و دانشگاه هاي اون چي ميگذره . اونقدرم گدا نيستند كه بخوان براي يه بورس تحصيلي چند هزار دلاري وقت عزيز و صرف شناسايي دانشگاه هاي جهان سوم كنن . حتي من دوستي از شريف داشتم كه رفت و دوستش رو در دانشگاه تهران جنوب به استادش معرفي كرد و ايشون سريع پذيرفتش . اگه تلاش كني شك نكن هميشه بهترين ها نصيبت ميشه و القاب نميتونه توانايي هات رو زير سوال ببره . تو فقط تلاش كن و به نتيجه فكر نكن . نتيجه به نحو احسن ظاهر ميشه ;D
    اونقدرم گدا نيستند كه بخوان براي يه بورس تحصيلي چند هزار دلاري وقت ....
    باور میکنی تنگ نظرتر از اون بی مذهب ها بعضی دوستان ایرانی هستن ؟ انشا الله رفتی اونجا تعریف کن برامون که چطوری بعضی از ماها وقتی میریم اونجا، چشم نداریم ببینیم یک هم وطن دیگه داره توی همون دانشکده با ما و با بورس مشابه درس میخونه ! این داستان بورس تحصیلی چند هزار دلاری انگار بقول ARS که میگفت اینجا(فروم) ارث پدری ما نیست، ارث پدری قشر خاصی هست.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

هم به خودم و هم به بقيه: بحث داره از محور اصلي خودش خارج مي شه. بهتره از اين به بعد فقط بحث هاي مربوط به موضوع ارسال بشن.
    خيلي ممنون
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آ

سلام بر همه

به نظر من ایجاد این تاپیک فکر خیلی خوبیه. چه اشکالی داره بچه های اذاد از اوضاع پزیرش همدیگه و شناسوندن دانشگاه مقصدشون به بچه های دیگه استفاده کنند. این کار میتونه میزان پزیرش این عزیزان رو بالا ببره و این دانشگاه خوب رو هم بیشتر به خارجی ها بشناسونه.
    دوستانی که ضحمت مسئولیت این فروم رو دارن خیلی خدمت میکنند. ولی یه چند وقتی بعضی از پاسخهاشون یه کمی تنده و گاهی هم تهدید امیز شده!؟
    بنظر من ما که مثلا قشر تحصیل کرده هستیم. باید بیشتر تحمل نظرات متفاوت و بعضا مخالف رو داشته باشیم.
    ابزار های تند و تهدید هم جاهایی کاملا لازم میشه. مثلا کسایی که موضوعات بدی رو باز میکنن یا ترویج تقلب میکنند.

Junior Member

من دانشگاه آزادی نيستم. ولی برای اينکه به دانشگاه آزادی ها روحيه بدم : يک استاد ايرانی توی دانشکده chemical engineering دانشگاه UC Irvine هست که ليسانسش رو دانشگاه آزاد بوده.

(حمله... ;D ) هول نشيد! چون جواب ايميل ها رو تقريبا نمیده.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

روحیه دادن؟ مگه کسی مرده که بخایم روحیه بدیم؟
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Senior Member

با یاسین موافقم، روحیه می خوایم چی کار؟ پس فردا منم می رم اونجا استاد میشم، بعدش یکی دیگه میاد واسه بقیه مثال میزنه که یه استاد دیگه اونجا از آزاد لیسانس گرفته (چه اعتماد به نفسی !!!)
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    با یاسین موافقم، روحیه می خوایم چی کار؟ پس فردا منم می رم اونجا استاد میشم، بعدش یکی دیگه میاد واسه بقیه مثال میزنه که یه استاد دیگه اونجا از آزاد لیسانس گرفته (چه اعتماد به نفسی !!!)
    کلآ ما آزادی ها دو حالت داریم ! ... یا از اینور می افتیم و مثل حاج ممد توی دوران لیسانسمون می ترکونیم و برای ارشد می ریم ...
    یا مثلآ اکثریت بقیه بی خیال درس می شیم و می ریم دنبال پول و کار !
    منم با اینکه ارشد تهران می خونم هنوز خودم رو آزادی می دونم ... یه آزاد با تعصب (زرشک!! :-\) ...

اون استاد هم حق داره جواب نده ... مگه توی آزادی ها چند نفر مثل این استاد و حاج ممد استاد ممالک بیگانه می شه ... :P

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

آقایون خانم ها از همین الان میتونین رو من حساب کنین ;D رسیدم انگلیس به همه دانشگاه آزادیا پذیرش فول فاند میدم. 8) فقط دعا کنین تکلیف این ویزای کوفتی زود تر مشخص بشه. ??? راستش دارم کم کم فکر میکنم کاشکی آمریکا یا کانادا هم اپلای کرده بودم. احتمالا میتونستم پذیرش خوبی بگیرم و باز احتمالا اگه تقاضای ویزا داده بودم تا حالا کلیر ( یا هر اسم مزخرف دیگه که واسه این مرحله میذارن ) شده بودم. : اگر چه همین هریوت وات رو هم اپلای رسمی نکردم ( بسه دیگه بابا. دیگه چی میخاستم از خدا. ناشکری بسه )
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)