صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

سلام

خیلی فکر خوبیه

من دانشگاه آرادی هستم از تهران جنوب
    دانشگاه Newfoundland رد شدم. Saskacthwan هم تو Pre-application
    ولی واسه سوئد تو ارزیابی اولیه شانس بالایی واسه قبولب پیدا کردم.
    Resigned Mod. <br />.

پیش فرض پاسخ : Database نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد - نتايج پذيرش بچه هاي دانشگاه آزاد

سلام
    اینجا به جز دوست عزیزی که تاپیک و ایجاد کرده و نتیجشو گقته اکثرا پاسخ بی ربط دادن
    خودم
    وضعيت فعلي: فارق التحصيل ترم 9 - ترم آخر apply کردم
    رشته: لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد قزوین - معدل 14.91 بدون مقاله
    رشته قبولی :ارشد IT-Technopreneurship از دانشگاه USM مالزی
    بدون فاند - مدرک زبان هم نداشتم
    -------
    یکی از دوستان با همه شرایط بالا - معدل 14.20 + تافل 88 ibt ارشد چالمرز سوئد قبول شد - فکر کنم ارشد نرم افزار قبول شده است.
    -------
    آقای هاشمیان هم که گفته قبلا همین دانشگاه آزاد قزوین معدل~ 17.8 کانادا + فاند البته رزومه اش خیلی خوب بود

Junior Member

من خودم هم از دانشگاه آزاد لیسانسم (مهندسی مکانیک) روگرفتم و بلافاصله رفتم انگلیس فوقم رو گرفتم و الان

هم شکر خدا واسه McGill پذیرش دارم با (partial fund (12400$ annually و میخوام از انگلیس

واسه ویزای کانادا اقدام کنم. به نظر من بچه های دانشگاه آزاد هیچی کمتر از بچه های سراسری

ندارند. مهم هدف آدم تو زندگی هستش و تلاشی که واسه رسیدن به این هدف میکنه. ایرانیها همشون

با استعداد و مصمم هستند، آزاد و سراسری هم نداره.....

با آرزوی موفقیت برای همه

amirkaspian
    Guest

سلام
    خیلی ممنون از اینکه اینقدر امیدوارم کردید . من تصمیم دارم بعد از گرفتن لیسانس ، دانشگاه فلورانس ایتالیا درس بخونم و خیلی هم امیدوارم .

سلام
    مهندسی نرم افزار (تهران مرکز)
    معدل : 15.20
    مقاله: 1 در کنفرانس
    امتحان: GRE subject و IBT رو هنوز ندادم اگر اینا رو هم بگیرم Full Fund می دن؟

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

کسی از دوستان نیست که لیسانس مکانیک آزاد گرفته باشه، برای مستر اپلای کرده باشه ؟؟؟؟؟
    لطفا اگه کسی این کارا کرده یا در حال انجام دادنشه یه خبری یه اطلاعاتی از خودش بده !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    کسی از دوستان نیست که لیسانس مکانیک آزاد گرفته باشه، برای مستر اپلای کرده باشه ؟؟؟؟؟
    لطفا اگه کسی این کارا کرده یا در حال انجام دادنشه یه خبری یه اطلاعاتی از خودش بده !!!
    سلام
    چرا من یکی از دوستانم مکانیک تهران جنوب خونده بود رفت UMIST انگلیس Master خوند الآنم تموم کرده, UMIST دانشگاه بسیار معتبری هست اما شهریه داره. یکی دیگه مکانیک هم رفت EMU قبرس برای ارشد.
    یکی دیگه از دوستام کامپیوتر جنوب خونده برای ارشد رفت سوئد الآنم داره دکترا (full fund)می خونه.
    باز یکی دیگه از بچه ها که معدل بالایی هم نداشت کامپیوتر-سخت آزاد قزوین خونده بود از Coventry در انگلیس پذیرش گرفت.
    ...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)