صفحه 89 از 157 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

سلام من خودم ILR انگليس دارم و با شوهرم و دخترم فعلا ايران زندگي ميكنيم ميخوام دختر دو ساله ام رو براي ديدار خانوادم به انگليس ببرم و برلي ويزيت ويزاش اقدام كنم سال پيش بهمراه پدرش براش اقدام كردم اما چون دلايل كافي براي بازگشت نداشتن و به پدرش ندادن خودش هم نتونست بگيره الان ميخوام براي خودش تنها اقدام كنم بنظرتون شانسي داره ممنون ميشم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    خواهر من ترکیه رفته بود برای مصاحبه نمیدونم ایران چه جوریه، اگر شک داریدیا کسی پاسخ گو نیست شما با خودت ببر چیزی نمیشه
    دوست عزیز ممنون از پاسخگویی تون
    ظاهراً کسی جواب نمی‌دهد البته من خودم هیچ جا نخوندم که باید حتما ارز ببریم. ارز خارجی من یازده یورو مال سفر اروپاست با خودم مونده میبرم دیگه غیر از اون فک نکنم لازم باشه. 125 دلار میگیرن که دیگه پول ندیم.

Junior Member

سلام
    من براي اخذ وقت ويزا از تهران اقدام كردم و يك زمان دريافت كردم. ولي زمان پرداخت هزينه مبلغ برگشت داده شد! ايا وقت كنسل شده ؟ كسي از كاربران در اين مورد تجربه اي دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوستان شنبه وک تهران بودم حالا این پیام برام اومد
    Dear Customer,

PLEASE DO NOT REPLY TO THIS MESSAGE. THIS MAILBOX IS NOT MONITORED.

Your UK visa application is currently under consideration at the British Embassy Abu Dhabi.

Unfortunately the processing of your application has not been straightforward. This means that we will be unable to make a decision within our published customer service standards.

We will notify you when your application has been concluded, and you will be contacted by the Visa Application Centre when your documents are ready for collection. Please do not go to the Visa Application Centre before they have contacted you. Please avoid making travel arrangements until you have collected your passport.

We would be grateful if you could keep your correspondence to a minimum during the consideration process. If however you need to contact us or would like to track the progress of your application, you can do so via our International Enquiry Service at www.gov.uk/contact-ukvi-outside-uk.

Important note: If you have purchased the ‘Keep My Passport When Applying’ service from VFS, please ignore this email. You will shortly receive separate instructions on re-submitting your passport.

Kind regards,

UK Visas and Immigration

British Embassy Abu Dhabi

www.gov.uk/ukvi
    به‌نظر شما چکار کنم ؟ خواهش میکنم راهنمایی م کنید
    ویرایش توسط Saharhiz : January 25th, 2018 در ساعت 03:42 PM

Junior Member

کار خاصی نیاز نیس انجام بدین. به خودتون هم استرس بی مورد ندید! گفته شده که روند بررسی ویزاتون بیش از زمان معمول طول میکشه. پس فقط منتظر دریافت ایمیلای بعدی باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    دوستان شنبه وک تهران بودم حالا این پیام برام اومد
    Dear Customer,

PLEASE DO NOT REPLY TO THIS MESSAGE. THIS MAILBOX IS NOT MONITORED.

Your UK visa application is currently under consideration at the British Embassy Abu Dhabi.

Unfortunately the processing of your application has not been straightforward. This means that we will be unable to make a decision within our published customer service standards.

We will notify you when your application has been concluded, and you will be contacted by the Visa Application Centre when your documents are ready for collection. Please do not go to the Visa Application Centre before they have contacted you. Please avoid making travel arrangements until you have collected your passport.

We would be grateful if you could keep your correspondence to a minimum during the consideration process. If however you need to contact us or would like to track the progress of your application, you can do so via our International Enquiry Service at www.gov.uk/contact-ukvi-outside-uk.

Important note: If you have purchased the ‘Keep My Passport When Applying’ service from VFS, please ignore this email. You will shortly receive separate instructions on re-submitting your passport.

Kind regards,

UK Visas and Immigration

British Embassy Abu Dhabi

www.gov.uk/ukvi
    به‌نظر شما چکار کنم ؟ خواهش میکنم راهنمایی م کنید

Junior Member

سلام
    من یک سوال داشتم. من دوره فوق لیسانس را در انگلستان انجام دادم و الان ایران هستم و منتظر هستم که دوباره به سر کارم برگردم ویزام تا ماه مارچ اعتبار داره اما جشن فارق التحصیلی در اپریل می باشد. من با دانشگاه مکاتبه کردم و این مشکل را در میان گذتشتم انها گفتند که یک نامه به من برای گرفتن ویزا اراه می دهند تا هم در جشن شرکت کنم و هم برای گرفتن مدرک. من می دانم که باید برای ویزای Standard Visitor Visa اقدام کنم اما الان برام یک سوالی پیش اومده تو سایت VISA UK دلیل وزیت را دقیقا جه چیز باید انتخاب کنم ایا دوباره باید مدارک مالی ارائه بدهم. ممنون می شوم من را راهنمایی بکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط titaniva نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال داشتم. من دوره فوق لیسانس را در انگلستان انجام دادم و الان ایران هستم و منتظر هستم که دوباره به سر کارم برگردم ویزام تا ماه مارچ اعتبار داره اما جشن فارق التحصیلی در اپریل می باشد. من با دانشگاه مکاتبه کردم و این مشکل را در میان گذتشتم انها گفتند که یک نامه به من برای گرفتن ویزا اراه می دهند تا هم در جشن شرکت کنم و هم برای گرفتن مدرک. من می دانم که باید برای ویزای Standard Visitor Visa اقدام کنم اما الان برام یک سوالی پیش اومده تو سایت VISA UK دلیل وزیت را دقیقا جه چیز باید انتخاب کنم ایا دوباره باید مدارک مالی ارائه بدهم. ممنون می شوم من را راهنمایی بکنید؟
    دلیل ویزیت رو باید همین چیزی که خودتون گفتید یعنی شرکت در جشن اعلام کنید،مسلما بهتر است مدارک مالی جدید ارایه کنید چون احتمالا مدارک قبلی شما متعلق به بیشتر از شش ماه قبل است.

Junior Member

سلام
    دعوت نامه اي كه اعتبارش از يكسال گذشته باشه، همچنان ارزشي براي ويزا داره؟

Junior Member

با سلام
    دوستان من برای پدر و مادرم از تهران ۱۵ ژانویه ویزای توریستی ۶ ماهه اقدام کردیم ولی هنوز هیچ خبری نشده بعد از ۱۹ روز. آیا تلفنی یا ایمیلی هست که بتونیم پیگیر پاسپورت ها بشیم. آگر کسی که پاسپورتا رو تحویل میده به آدرس خونه، کسی خونه نباشه یا نتونه با تلفن به ما اطلاع بده، چه کار میکنن؟ چند روز بعد ممکنه برگردن برای تحویل پاسپورت.
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedfr نمایش پست ها
    سلام
    دعوت نامه اي كه اعتبارش از يكسال گذشته باشه، همچنان ارزشي براي ويزا داره؟
    خیر بهتره بیشتر از یک ماه از زمانش نگذشته باشه. خوب دوباره ازشون بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)