صفحه 71 از 157 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروفایل تو سایت Visa4UK پروفایل درست کرده ام . برای ویزای ویزیتور می خوام اقدام کنم و وقتی که خود سایت اداره مهاجرت بریتانیا را خوندم به این نتیجه رسیدم که باید برای standard visitor visa اقدام کنم ولی تاسفانه پس از پرکردن اپلیکیشن آنلاین reason for visist رو که زدم visit فقط چهارتا آپشن busines academic -diplomatic/officil vist-private medical treatment را دارد که به هیچ وجه فکر نکنم به ویزای توریستی مربوط باشد...!ْ ! اکنون نمیدانم چکار کنم. درضمن پست های ق قبلی را خواندم و چیزی راجع به این مطلب پیدا نکردم و خود سایت اداره مهاجرت بریتانیا هم گفته که باید از طریقVisa4UK اقدام کنم . نمیدونم چکار کنم میشه لطفا راهنمایی کنید اگر کسی ۱۰۰ درصد بلده لطفا راهنمایم کنه مخصوصا آقا homan.
    ممنون از توجه تون.

We are currently updating our online visa application service. You may be able to apply using our new service for visit visa applications if you are applying for a:

• - Standard Visitor Visa
    • - Marriage Visitor Visa
    • این بخش New service بزنید، منم همین اشتباه کردم همونجا اول رجیستر کردم گزینه های دیپلماتیک و ... اومد بعد فهمیدم اشتباه کردم از نیو سرویس رفتم

ممنون میشم اگر کسی اطلاعی در این بخش داره در اختیار بنده قرار بده: تو این بخش 5 (Choose a Visa Application Centre-Pay) ایران نیست! باید وایستم تا سه شنبه ساعت 12 کزینه ایران بیاد یا اصلا نیست یا من اشتباه کردم!!!

1. Start
    2. Application
    3. Documents
    4. Declaration
    5. Pay- current step
    6. Download and print

Choose a Visa Application Centre

You will need to visit this centre so that your application can be processed.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوست گرامی مرسی از جوابتون
    https://visas-immigration.service.go.../uk-visit-visa این لینک new Service که میزنم میره اول کار و راهنمایی های مرطبت به انواع ویزا و انتخاب زبان و باز برمیگردم سر نقطه اول و همون مشکل که تو پست های قبلی خدمتتون عرض کردم.
    اگر شما کامل مراحل را پشت سر گذاشتید عاجزانه خواهش میکنم به من هم بگید که چکار باید بکنم؟
    دیو سرویس هم که میزنم برمیگرده سرخونه اول. در ضمن من که این پروفایل را خیلی وقته دارم ۶۰ روز هست. باید این پروفایل حذف بشه جهت استفاده از نیو سرویس یا خیر ؟
    کلافه شدم لطفا کمکم کنید.
    باسپاس

اگر

Junior Member

سلام
    ممنون از همکاریتون
    من برای شرکت در کنفرانس شهر لندن دعوت نامه گرفتم.فرم رو هم آنلاین پر کردم فقط برای اطمینان میخواستم بدونم نوع ویزایی که برای کنفرانس باید انتخاب کنم Standard Visitor Visa هست یا نه؟ اگر ویزا رو برای کنفرانس تو شهر لندن بگیری میشه شهرهای دیگه انگلیس رو هم رفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعی در این بخش داره در اختیار بنده قرار بده: تو این بخش 5 (Choose a Visa Application Centre-Pay) ایران نیست! باید وایستم تا سه شنبه ساعت 12 کزینه ایران بیاد یا اصلا نیست یا من اشتباه کردم!!!

1. Start
    2. Application
    3. Documents
    4. Declaration
    5. Pay- current step
    6. Download and print

Choose a Visa Application Centre

You will need to visit this centre so that your application can be processed.

سلام
    تااونجایی که من میدونم ایران تا اواسط نوامبرم وقتاش پر شده و خیلی باید صبر کنی تا وقت باز کنه.
    اگه عجله دارید از استانبول اقدام کنید برای همین فردا هم وقت میتونی بگیری

Junior Member

https://visas-immigration.service.go.../uk-visit-visa این لینک new Service که میزنم میره اول کار و راهنمایی های مرطبت به انواع ویزا و انتخاب زبان و باز برمیگردم سر نقطه اول و همون مشکل که تو پست های قبلی خدمتتون عرض کردم.
    اگر شما کامل مراحل را پشت سر گذاشتید عاجزانه خواهش میکنم به من هم بگید که چکار باید بکنم؟
    دیو سرویس هم که میزنم برمیگرده سرخونه اول. در ضمن من که این پروفایل را خیلی وقته دارم ۶۰ روز هست. باید این پروفایل حذف بشه جهت استفاده از نیو سرویس یا خیر ؟
    باسپاس

اگر
    از همین نقطه اول که میگی دوباره اپلیکیشنتو درست کن.اون قبلی رو کلا بیخیال شو.
    اگر برای ویزیتور میخوای اقدام کنی از همینجا باید درست کنی اپلیکیشنتو

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad70ee نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از همکاریتون
    من برای شرکت در کنفرانس شهر لندن دعوت نامه گرفتم.فرم رو هم آنلاین پر کردم فقط برای اطمینان میخواستم بدونم نوع ویزایی که برای کنفرانس باید انتخاب کنم Standard Visitor Visa هست یا نه؟ اگر ویزا رو برای کنفرانس تو شهر لندن بگیری میشه شهرهای دیگه انگلیس رو هم رفت؟
    بله نوع ویزا رو درست زدید. الان شما فرم پر کردیدمیشه بفرمایید
    تو این بخش 5 (
    Choose a Visa Application Centre-Pay) چی زدید؟ من تو این بخش موندم

باسپاس

اگر
    اگر نیو سرویس بزنید خودش میکه قبلی ادامه بدم یا جدید می خواهید نمیدونم کچا داری میری که نمیرسی به فرم!!! من الان یه دور رفتم دیدم داره میاد...
    https://www.visa4uk.fco.gov.uk/home/welcome
    select your english...
    select your visa
    select your loca
    Apply for a UK visa - Iran, Islamic Republic of

نکنه تو این بخش میری This service is not available for diplomatic, service or public affairs passport holders. You can apply using the Visa4UK service!!! اینجا نباید بری اگر دیپلماتی برو ))

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    بله نوع ویزا رو درست زدید. الان شما فرم پر کردیدمیشه بفرمایید
    تو این بخش 5 (
    Choose a Visa Application Centre-Pay) چی زدید؟ من تو این بخش موندم
    اینجا استانبول رو زدم.چون وقت هاش بازه

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad70ee نمایش پست ها
    اینجا استانبول رو زدم.چون وقت هاش بازه
    ممنونم،خب من از اول این فرم پر کردم دنبال وقت تهران بودم ببینم هست یا نه ، بعد برم جای دیگه ولی ایران نیست ! یعنی گزینه ایران نیست که الویت اول هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)