صفحه 77 از 157 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

دوستان هر مدرکی اصلش رو باید باخودمون ببریم سفارت بریتانیا ( برای ویزای توریستی)یا ترجمه اش هم کفایت میکنه؟ در ضمن آیا ترجمه ها با ید اصل باشن یا کپی ترجمه ها نیز کافی میباشد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    دوستان هر مدرکی اصلش رو باید باخودمون ببریم سفارت بریتانیا ( برای ویزای توریستی)یا ترجمه اش هم کفایت میکنه؟ در ضمن آیا ترجمه ها با ید اصل باشن یا کپی ترجمه ها نیز کافی میباشد؟
    اصلش لازم نیست ، من ترجمه های که لازمم بود برا بعد مثل شناسنامه و سند خونه و... کپی رو دادم ، و فیش حقوق و سوابق بیمه و گواهی اشتغال به کار که مشمول تاریخ میشه اصلشو ، ویزا هم گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragheysari نمایش پست ها
    الهام جان واقعا از راهنمایی که کردی ممنونم.من امروز صبح سایتو چک کردم گزینه تهران اضافه شده بود و دو تا وقت هم ازاد بود که برای 23 اکتبر رزرو کردم پرداخت رو هم انجام دادم و تآیید شد. خیلی ازت ممنونم.
    حالا یه سوال دیگه لطفا هر کسی اطلاع داره ممنون میشم پاسخ بده. حساب مالی مادر من الان دو ماهه که هیچ پولی بهش واریز نشده چون مدیر خوابگاه دانشجوییه و با دانشگاه قرارداد داره منتها قراردادش از مهر تا تیر سال آینده هست که بابتش پول قابل توجهی وارد حسابش میشه. ولی دو ماه مرداد و شهریور رو از پس اندازش اجاره مکانی رو که برای خوابگاه استفاده میشه و ماهیانه 20 ملیون تومان هست پرداخت می کنه. حالا با این وضعیت آیا راهی هست تا افسر ویزا توجیه بشه و درخواست ویزاشو رد نکنه؟
    چیزی که به ذهن من میرسه نوشتن کاور لتر و توضیح همه این موارد است؛ البته نامه مالیاتی و یا نامه حسابدار رسمی هم به درد خور است در مورد صاحبان بیزینس؛ منتها این رو می دونم که تو ایران در مورد خیلی از بیزینس ها هر دوی این موارد ممکنه یک جاش لنگ بزنه.
    اگر کسی اطلاعات بیشتر داره که راهنمایی کنه؛ خیلی خوبه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    بله باید اصلش هم باشه درسته که در تهران گویا اصلش رو نمیگیرند و پس میدن ولی این قاعده کلی سفارت نیست و قانون میگه باید اصل مدارک هم باشه. ترجمه ها هم همینطور.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    چیزی که به ذهن من میرسه نوشتن کاور لتر و توضیح همه این موارد است؛ البته نامه مالیاتی و یا نامه حسابدار رسمی هم به درد خور است در مورد صاحبان بیزینس؛ منتها این رو می دونم که تو ایران در مورد خیلی از بیزینس ها هر دوی این موارد ممکنه یک جاش لنگ بزنه.
    اگر کسی اطلاعات بیشتر داره که راهنمایی کنه؛ خیلی خوبه
    پست اول همین تاپیک من اطلاعات زیادی دادم در این مورد. برای کسانی که کسب و کار خودشون رو دارند کار سخت تره و مدارک بیشتری بسته به هر پرونده لازمه. چیزی نیست که بشه حکم کلی داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان از این سرویس جدید اپلیکیشن رو دارم پر میکنم. دیگه الان تو مرحله پرداختم بعد از پرداخت https://visas-immigration.service.go...pplicationتو این سایت باید چکار کنم باید تو همین سایت وقت بگیرم یا برم وی اف اس گلوبال ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان از میان این گزینه ها کدام را انتخاب کنیم؟
    Standard service : pay 122.00 USD in total, most people get a decision within 15 working days Priority service : pay 374.00 USD in total, your application will join the front of the queue for priority consideration. Most people get a decision within 5 working days
    Super Priority service : pay 1381.00 USD in total, your application will join the front of the queue. Most people get a decision within 24 hours

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط me11700 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای ویزای توریستی میشه وقت سفارت انگلیس تو یک کشور اروپایی بگیریم و برای مصاحبه بریم اونجا؟ بعد باید به این آدرس برم:
    https://www.visa4uk.fco.gov.uk/Accou...enPasswordSent
    ممنون میشم راهنمایی بدید. سپاسگزارم
    دوستان هیچکی نمیخواد یه راهنمایی بده. من الان دقیقا" از کجا باید شروع کنم برای ثبت نام و گرفتن وقت سفارت برای ویزای توریستی و لیست مدارک مورد نیاز چی هست؟ ممنون میشم یه راهنمایی بدید. سپاسگزارم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_b نمایش پست ها
    اصلش لازم نیست ، من ترجمه های که لازمم بود برا بعد مثل شناسنامه و سند خونه و... کپی رو دادم ، و فیش حقوق و سوابق بیمه و گواهی اشتغال به کار که مشمول تاریخ میشه اصلشو ، ویزا هم گرفتم
    سلام دوست گرامی من الان کارام داراه تکمیل میشه یعنی دارم تو سایبت https://visas-immigration.service.gov.uk/next رسیدم به کشو ها که فقط ترکیه و دبی را دارد ..باید کدام گزینه رو بزنم؟باید چکار کنم که از تهران وقت بگیرم؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام من الان تهران رو زدم ولی هیچ وقتی باز نیس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)