صفحه 140 از 157 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Ed2019
    Guest

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

یک سوال داشتم. شما با چه ویزایی به انگلستان امدید و الان چه ویزایی دارید اگر پاسپورت نگرفته اید

Junior Member

با سلام. من و همسرم هشت سال و نیم هست که ساکن انگلیس هستیم و الان قصد دارم برای پدر و مادر من اقدام کنیم (اولین بار). اگر دوستان اطلاع دارن در موارد زیر ممنون میشم راهنمایی کنن:
    ۱. آیا اینطور که توی سایت دولت بریتانیا آمده؛ صورت حساب های بانکی باید فقط از پارسیان یا پاسارگاد باشه یا ترجمه صورت حساب بانک های دیگه هم قابل قبوله؟
    ۲. من شنیدم افراد بازنشسته شانس ریجکت شدن بالاتره؛ طبیعتا به خاطر سخت تر بودن اثبات برگشتن به ایران؛ پدر من بازنشسته هستن ولی بعد از بازنشستگی با قرارداد کارشون رو ادامه دادن (بیش از ۷ سال هست). حالا سوال من این هست که آیا بهتره اصلا نزنیم بازنشسته بودن یا اینکه بزنیم؛ چون توی میزان درامدی که براشون میزنیم تاثیر داره و حساب های پس انذاز رو هم بهتر توجیه میکنه (ضمن اینکه میتونن از محل کارشون نامه ای بگیرن برای هر دو حالت)

خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    متاسفانه این مورد JW رو من هم دیدم و دلایل به شدت اشتباه و ایشون انگار اصلا هیچی رو نخونده! خیلی هم غیر طبیعیه که در یه بازه زمانی کوتاه موارد متعددی رو یک فرد خاص رد کرده باشه چون تعداد افسر ویزاها خیلی بیشتر از ایناست و اگر به صورت تصادفی بین اونها پخش شه نباید این پدیده دیده بشه. البته من موارد گرفتن ویزا از تهران رو هم دیدم و به نظر جامعه آماری هنوز کوچیکه/

دولت انگلیس پشت سر هر روز سیستمهای جدیدی رو امتحان میکنه و برای همین هیچ چیزی بعید نیست.
    بازرس مستقل UKVI در گزارشی که اخیرا در مورد ویزا سنتر استانبول داده بود و بخصوص در مورد ویزای ویزیت یه مساله خیلی عجیبی رو مطرح کرده:
    در این مرکز گویا سیستمی خودکار وجود داره که پرونده ها رو به سه بخش سبز، زرد و قرمز تقسیم میکنه. کسی نمیدونه معیار تقسیم چیه و کاملا محرمانه است ولی در گزارش بازرس مستقل اومده که در بالای 90 درصد موارد وقتی پرونده ای سبز میشه، افسر ویزا بدون بررسی مدارک ویزا رو میده! که از نظر بازرس مستقل خطایی فاحشه. از طرف دیگه اکثر پرونده های قرمز رد شدن

شاید بشه گفت چنین سیستمهایی در تهران و امارات هم هست. البته گزارش بازرس مستقل داره میگه که هدف اینه که در نهایت همه پرونده ها در سراسر دنیا در خود انگلیس بررسی شند و این مسایل برطرف شه.

سلام ایا این سیستم هنوز هم هست،خودکار یعنی جطوری،سالها قبل که در خیابان جمهوری مدارک میگرفتمن من یادمه که اون مسول دریافت مدارک که مدارک رو دریافت میکرد یک رسید میداد که بالای اون رسید رو با یک رنگ ماژیک مینوشت هم رو پرونده هم رسید،سه رنگ سبز وقز
    رمز ،سیاه،یک بار مال من قرمز بود و مال مادرم سبز ولی هر دو ویزا گرفتیم،

Ed2019
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط afsan63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پدر و مادر من قبلا ريجكت شدند چون ما اسپانسر شده بوديم و تمكن مالي شون رو نشون نداده بودند (و البته افسر اشاره كرده بود كه دليلي براي بازگشتشون به ايران نمي بينه).
    الان (با مدارك جديد) داريم فقط براي مادرم درخواست مي ديم. سوال من اين هست كه ايا مي تونيم كاور لتر رو از زبان خودمون بنويسيم؟ يعني در ابتدا با اسم خودمون شروع كرده، به رابطه با درخواست كننده اشاره كرده و بگيم كه داريم از طرف ايشون نامه رو مي نويسيم؟
    همسر من فكر مي كنند كه اينطور نامه بهتري خواهيم نوشت و در ضمن افسر هم اعتماد بيشتري مي كنه (هم به خاطر انگليسي بودن ايشون و هم اين كه در هر حال مشخصه كه نامه رو خودشون ننوشتن)
    ممنون مي شم راهنمايي كنيد.
    یک سوال داشتم. شما با چه ویزایی به انگلستان امدید و الان چه ویزایی دارید اگر پاسپورت نگرفته اید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ayda2015 نمایش پست ها
    سلام ایا این سیستم هنوز هم هست،خودکار یعنی جطوری،سالها قبل که در خیابان جمهوری مدارک میگرفتمن من یادمه که اون مسول دریافت مدارک که مدارک رو دریافت میکرد یک رسید میداد که بالای اون رسید رو با یک رنگ ماژیک مینوشت هم رو پرونده هم رسید،سه رنگ سبز وقز
    رمز ،سیاه،یک بار مال من قرمز بود و مال مادرم سبز ولی هر دو ویزا گرفتیم،
    خیر این یه سیستم اتوماتیکه در ترکیه و به اون مسوولی که مدارک رو میگیره ربطی نداره و شما اصلا متوجهش نمیشید. در ضمن این مطلب قدیمیه و معلوم نیست هنوزم این سیستم باشه.

سلام دوستان

من در حال اقدام برای مادرم برای ویزای توریستی هستم.

گردش حساب مالی ایران مادرم مربوط به حساب بازنشستگی بانک رفاه هست (حقوق 4 میلیون تومان) . سوال - آیا گردش حساب از هر بانکی میتونه باشه یا باید حتما از پاسارگارد و پارسیان باشه؟ گردش مالی باید 6 ماه باشه یا 3 ماه؟ سند ملکی خیلی مهمه؟ آیا باید بیشتر نشون بدیم که خرجشون اینجا بر عهده ما هست یا اینکه خودشون میتونن خودشون رو ساپورت کنن؟

ممنون .
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

سلام دوستان
    من برای مادرهمسرم ویزای ویزیت اقدام کردم تاریخ ۵ آگوست. امروز این ایمیلو گرفتم. در ایمیل به نتیجه اشاره نشده ولی آیا میدونید اگر ویزا صادر شده باشه این ایمیلو میدن؟
    ممنونم اگه تجربه ای داشته باشید و بگید
    Dear Customer,

Your UK visa application has been concluded.

PLEASE DO NOT GO TO THE VISA APPLICATION CENTRE BEFORE THEY CONTACT YOU.

You will be contacted by the Visa Application Centre when your documents are ready for collection, or have been dispatched via courier where this is relevant.

You are reminded that you should avoid making travel plans until you have collected your passport, as the outcome of your visa application is not final until you receive your passport.

If you need to contact us you can do so via our International Enquiry Service at www.gov.uk/contact-ukvi-outside-uk

Kind regards,

UK Visas and Immigration
    British Embassy Abu Dhabi

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مادرهمسرم ویزای ویزیت اقدام کردم تاریخ ۵ آگوست. امروز این ایمیلو گرفتم. در ایمیل به نتیجه اشاره نشده ولی آیا میدونید اگر ویزا صادر شده باشه این ایمیلو میدن؟
    ممنونم اگه تجربه ای داشته باشید و بگید
    Dear Customer,

Your UK visa application has been concluded.

PLEASE DO NOT GO TO THE VISA APPLICATION CENTRE BEFORE THEY CONTACT YOU.

You will be contacted by the Visa Application Centre when your documents are ready for collection, or have been dispatched via courier where this is relevant.

You are reminded that you should avoid making travel plans until you have collected your passport, as the outcome of your visa application is not final until you receive your passport.

If you need to contact us you can do so via our International Enquiry Service at www.gov.uk/contact-ukvi-outside-uk

Kind regards,

UK Visas and Immigration
    British Embassy Abu Dhabi
    تا جواب رو نگیرید معلوم نمیشه صد در صد ولی احتمالا رد شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تا جواب رو نگیرید معلوم نمیشه صد در صد ولی احتمالا رد شدن.
    سلام جناب هومن خان
    درست حدس زدید. متاسفانه رد شدن. اما با توجه به اینکه ما برای ساپورترهای ایشون(همسرشون مبلغ۵۴ میلیون تومن پس انداز بانکی و حدود دو ملیون حقوق بازنشستگی) و پسرشون(حدودا ۲۲ هزار پوند در سال) توانایی مالی نشون داذیم. ولی افسر مبلغ همسرشون رو اشتباها ۵۴ میلیون ریال نوشته و به این دلیل رد کرده😔 آیا مصلحت میدونید اپیل کنیم یا اقدام مجدد با همین مدارک؟

متشکرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    سلام جناب هومن خان
    درست حدس زدید. متاسفانه رد شدن. اما با توجه به اینکه ما برای ساپورترهای ایشون(همسرشون مبلغ۵۴ میلیون تومن پس انداز بانکی و حدود دو ملیون حقوق بازنشستگی) و پسرشون(حدودا ۲۲ هزار پوند در سال) توانایی مالی نشون داذیم. ولی افسر مبلغ همسرشون رو اشتباها ۵۴ میلیون ریال نوشته و به این دلیل رد کرده آیا مصلحت میدونید اپیل کنیم یا اقدام مجدد با همین مدارک؟

متشکرم
    شما برای ویزای ویزیت امکان اپیل ندارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)