صفحه 67 از 157 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahed نمایش پست ها
    خیلی ممنون ، ولی چرا تو فرم جدید نمیشه تهران رو انتخاب کرد !؟

Junior Member

خواهش میکنم

دلیلش رو نوشته زمانی که ایران رو انتخاب میکنین :

Appointments for the Visa Application Centre in Tehran are very limited, and are allocated on a first come, first served basis. No individuals, groups or organisations are given priority access to these appointments.We are currently experiencing high levels of demand from UK visa applicants wanting to use the Visa Application Centre in Tehran. If you want to make an application using this system we strongly recommend you reserve an appointment at a UK Visa Application Centre in Abu Dhabi, Dubai or Turkey

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_b نمایش پست ها
    خیلی ممنون ، ولی چرا تو فرم جدید نمیشه تهران رو انتخاب کرد !؟

سلام دوستان راهنمایی بفرمایید 4 تا سوال:
    1- من 4 بار شینگن دارم 2 تا ایتالیا 1 فرانسه و یک آلمان احتمالا یک مولتی هم دوباره از فرانسه بگیرم. با حساب 330 میلیونی و شغل حقوق 3 تومان بدون سند ملک 38 ساله مجرد چقدر احتمال داره که از انگلیس ویزا توریستی بشم ؟
    2- سوال اساسی از کجا شروع کنم ؟ ایا لینکی هست که مراحل و مدارک مورد نیاز را توضیح داده باشد ؟
    3-ایا مدارک مورد نیاز همانند شینگن هست اگر نیست چه جیزهای را می خواهد ؟
    4- من در دبی فامیل دارم با توجه به این امکانش هست که فقط یک بار برای بیومتریک برم دبی و کارهای دیگر را به ایشان موکول کنم ؟ و یا اگر اینکار مقدور نیست و هر بار برای هر کاری باید برم و بیام به نظر دوستان ترکیه بهتره چون ویزا نمی خواهد و ارزانتر هست ؟

ممنون ببخشید که زیاد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    نامه رد شدن رو بذارید مطمئنا مدارک مالی مهم بوده. برای انگلیس دیگه ویزای کشورهای دیگه اونقدر مهم نیست.
    سلام آقا هومن؛
    ممنون از فعالیت ها و جواب هاتون در فروم.

اگر سوابق کشورهای دیگه مهم نیست چرا در فرم جدید اینهمه با جزییات ازش سوال میشه؟ می پرسه آیا سابقه ردی ویزای آمریکا و کانادا رو دارید؟ و و برای بررسی بیشتر حتی شماره پرونده رو هم می خواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahed نمایش پست ها
    خواهش میکنم

دلیلش رو نوشته زمانی که ایران رو انتخاب میکنین :

Appointments for the Visa Application Centre in Tehran are very limited, and are allocated on a first come, first served basis. No individuals, groups or organisations are given priority access to these appointments.We are currently experiencing high levels of demand from UK visa applicants wanting to use the Visa Application Centre in Tehran. If you want to make an application using this system we strongly recommend you reserve an appointment at a UK Visa Application Centre in Abu Dhabi, Dubai or Turkey

سلام
    البته من پرداخت هزینه رو هنوز انجام ندادم تا مرحله آخر فرم رو ببینم. ولی اولش سیستم نمی ذاره ایران رو انتحاب کنی و گشورهای دیگه رو پیشنهاد میکنه! وقتی از بین کشورهای پیشنهادی چیزی رو انتخاب نمی کنی و گزینه
    I cannot go to an appointment at one of these visa application centres

رو انتخاب میکنی دوباره لیست یکسری کشور میاره که ایران جزوش هست؛ اینجا میشه ایران رو انتخاب کرد و فرم رو تکمیل کرد ولی باز هم سیستم این هشدار رو داد که الان سر مرکز تهران خیلی شلوغه و ما پیشتهاد میکنیم به دوبی و ترکیه برید.

کسی هست فرم رو تا آخر پر کرده باشه برای وقت گرفتن از تهران؟

Junior Member

با سلام. در فرم جدید ایران رو نداره به دلیل پر بودن زمانها و تا February 2018 پر هست متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام
    البته من پرداخت هزینه رو هنوز انجام ندادم تا مرحله آخر فرم رو ببینم. ولی اولش سیستم نمی ذاره ایران رو انتحاب کنی و گشورهای دیگه رو پیشنهاد میکنه! وقتی از بین کشورهای پیشنهادی چیزی رو انتخاب نمی کنی و گزینه
    I cannot go to an appointment at one of these visa application centres

رو انتخاب میکنی دوباره لیست یکسری کشور میاره که ایران جزوش هست؛ اینجا میشه ایران رو انتخاب کرد و فرم رو تکمیل کرد ولی باز هم سیستم این هشدار رو داد که الان سر مرکز تهران خیلی شلوغه و ما پیشتهاد میکنیم به دوبی و ترکیه برید.

کسی هست فرم رو تا آخر پر کرده باشه برای وقت گرفتن از تهران؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    سلام دوستان راهنمایی بفرمایید 4 تا سوال:
    1- من 4 بار شینگن دارم 2 تا ایتالیا 1 فرانسه و یک آلمان احتمالا یک مولتی هم دوباره از فرانسه بگیرم. با حساب 330 میلیونی و شغل حقوق 3 تومان بدون سند ملک 38 ساله مجرد چقدر احتمال داره که از انگلیس ویزا توریستی بشم ؟
    2- سوال اساسی از کجا شروع کنم ؟ ایا لینکی هست که مراحل و مدارک مورد نیاز را توضیح داده باشد ؟
    3-ایا مدارک مورد نیاز همانند شینگن هست اگر نیست چه جیزهای را می خواهد ؟
    4- من در دبی فامیل دارم با توجه به این امکانش هست که فقط یک بار برای بیومتریک برم دبی و کارهای دیگر را به ایشان موکول کنم ؟ و یا اگر اینکار مقدور نیست و هر بار برای هر کاری باید برم و بیام به نظر دوستان ترکیه بهتره چون ویزا نمی خواهد و ارزانتر هست ؟

ممنون ببخشید که زیاد شد.
    سلام
    حساب بانکی تون باید با حقوقتون همخوانی داشته باشه. گواهی اشتغال و ویزا های شینگن براتون خوب هست. تو سایت سفارت مدارک را کلا تو یک پی دی اف توضیح داده است.شما اگر 330 م تو حسابتون باشه باید ثابت کنید که مال حقوقتون بوده - باید مثلا پرینت طولانی نشان دهید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن؛
    ممنون از فعالیت ها و جواب هاتون در فروم.

اگر سوابق کشورهای دیگه مهم نیست چرا در فرم جدید اینهمه با جزییات ازش سوال میشه؟ می پرسه آیا سابقه ردی ویزای آمریکا و کانادا رو دارید؟ و و برای بررسی بیشتر حتی شماره پرونده رو هم می خواد؟
    بله میپرسه ولی تجربه نشون میده براشون مهم نیست. قدیم یه ویزای شنگن داشتید ویزای انگلیس تقریبا تضمینی بود الان متقاضی با 3 بار ویزای دو ساله باز رد شده و افسر ویزا هم خیلی راحت گفته هر پرونده مستقلا بررسی میشه!

سلام، براى ويزا medical ميشه تهران اقدام كرد؟ مرسى

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله میپرسه ولی تجربه نشون میده براشون مهم نیست. قدیم یه ویزای شنگن داشتید ویزای انگلیس تقریبا تضمینی بود الان متقاضی با 3 بار ویزای دو ساله باز رد شده و افسر ویزا هم خیلی راحت گفته هر پرونده مستقلا بررسی میشه!
    سلام
    من سابقه ی ١ شنگن و گشتن در ٨ کشور اروپایی را دارم .حال می خواهم برای توریستی انگلیس اقدام کنم. در ضمن ۲ هفته ای از ریجکتم از کانادای توریستی می گذرد. به نظر شما این رد شدن در کانادا تاثیر منفی در انگلیس دارد؟
    برای سر سال میلادی می خواهم انجا باشم. باید چه نوع ویزایی درخواست دهم؟
    چقدر باید مانده حساب و گردش چند ماهه می خوان؟
    می تونم خودم اقدام کنم؟
    میشه بگید اولین کار چیه؟
    می تونم از تهران اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)