صفحه 65 از 157 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    کسی اینجا هست که منو راهنمایی کنه؟
    عکس های که تو طول مدت رابطه با هم داشتین. ایمیل های که بهم زدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    عکس های که تو طول مدت رابطه با هم داشتین. ایمیل های که بهم زدین.
    از پاسخ شما ممنونم. اگر عکسامون با خانواده ها نباشه ایرادی داره؟ آخه ما تصمیم به ازدواج داریم ولی خانوادهامون نمیدونن هنوز.
    و اینکه الان تا من ایران هستم ما با sms و تماس تلفنی در ارتیاطیم و گاهی هم با تلگرام. آیا لازمه که ارتباطای فضای مجازیمون بیششتر بشه؟ و مورد دیگه اینکه متاسفانه خطم یه نام خودم نیست و به نام خواهرم هست. میخاستم بدونم که اونا چطوری پیگیری میکنن ارتباط های ما رو و الان که خطم به نام خودم نیست مشکلی ایجاد میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    از پاسخ شما ممنونم. اگر عکسامون با خانواده ها نباشه ایرادی داره؟ آخه ما تصمیم به ازدواج داریم ولی خانوادهامون نمیدونن هنوز.
    و اینکه الان تا من ایران هستم ما با sms و تماس تلفنی در ارتیاطیم و گاهی هم با تلگرام. آیا لازمه که ارتباطای فضای مجازیمون بیششتر بشه؟ و مورد دیگه اینکه متاسفانه خطم یه نام خودم نیست و به نام خواهرم هست. میخاستم بدونم که اونا چطوری پیگیری میکنن ارتباط های ما رو و الان که خطم به نام خودم نیست مشکلی ایجاد میشه؟
    هر چی دارین نشان بدید. خط هم میتونید بنام خودتون کنید. ارتباط بیشتر بشه بهتر هست.

Junior Member

سلام خوبین
    ببخشید من خودم دندانپزشکم خانممم داروساز
    من مطب وکلینیک داریم خانومم هم داروخانه
    سابقه ۲ بار شنگن ۱ بار ویزای امریکا رو داریم
    حساب بانکی حدود ۵۰۰ تومان هم داریم
    سند ملکی هم ۳ تا داریم
    به نظرتون چقدر شانس داریم ویزای توریستی مولتیپل ۲ ساله بگیریم
    فامیل اونج نداریم
    با تشکر

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط khor نمایش پست ها
    سلام خوبین
    ببخشید من خودم دندانپزشکم خانممم داروساز
    من مطب وکلینیک داریم خانومم هم داروخانه
    سابقه ۲ بار شنگن ۱ بار ویزای امریکا رو داریم
    حساب بانکی حدود ۵۰۰ تومان هم داریم
    سند ملکی هم ۳ تا داریم
    به نظرتون چقدر شانس داریم ویزای توریستی مولتیپل ۲ ساله بگیریم
    فامیل اونج نداریم
    با تشکر
    شانس دارید ولی بار اول شش ماهه درخواست بدید . درباره منشا درآمد و سند ها کامل کاورلتر تهیه کنید توضیح بدید ، الزاما حساب بانکی بالا و سند زیاد برای افسر پوئن مثبت نیست بلکه میتونه منفی هم باشه ، پس دقیق توضیح بدید انگلیس الان سختترین کشوره در صدور ویزا

سلام خدمت همه ي دوستان
    ما قرار براي ويزاي ديدار با خانواده اقدام كنيم از طريق دعوت نامه ايي كه خالم مقيم انگليسه براي مادرم و من
    شرايط ؛ مادرم ٣٠ سالمه تو بانك تجارت كار ميكنه كارمند رسميه مالي ٤ ميليون حقوق و سپرده اش هم ١٥٠ ميليونه منم دانشجوي رشته حسابداريم مادرم ٣ تا ملكم داره حالا ما از همه اينارو استعلام كرديم ( فيش حقوقي مادرم گواهي اشتغال به كارش كه ميگه ٢٩ سالمه تو بانك و كارمند رسميه . پرينت انگليسيه فيش هاي واريزي و تمامي تراكنش ها .. سند هاي مالكيت ) حالا من يه سوال دارم امكانش هست به من ندن ولي به مامانم ويزا بدن چون مادرم همه مدارك اش كامله و كارمند رسميه بانك كه تو گواهيشم نوشته و اينكه پاسپورت منو مامانم جدا يا نه اگر بخوان رد كنن هر دومون رو رد ميكنن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram13776 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ي دوستان
    ما قرار براي ويزاي ديدار با خانواده اقدام كنيم از طريق دعوت نامه ايي كه خالم مقيم انگليسه براي مادرم و من
    شرايط ؛ مادرم ٣٠ سالمه تو بانك تجارت كار ميكنه كارمند رسميه مالي ٤ ميليون حقوق و سپرده اش هم ١٥٠ ميليونه منم دانشجوي رشته حسابداريم مادرم ٣ تا ملكم داره حالا ما از همه اينارو استعلام كرديم ( فيش حقوقي مادرم گواهي اشتغال به كارش كه ميگه ٢٩ سالمه تو بانك و كارمند رسميه . پرينت انگليسيه فيش هاي واريزي و تمامي تراكنش ها .. سند هاي مالكيت ) حالا من يه سوال دارم امكانش هست به من ندن ولي به مامانم ويزا بدن چون مادرم همه مدارك اش كامله و كارمند رسميه بانك كه تو گواهيشم نوشته و اينكه پاسپورت منو مامانم جدا يا نه اگر بخوان رد كنن هر دومون رو رد ميكنن ؟
    بله اینکه یکی بگیره ویزا و دیگری نگیره اتفاق افتاده بارها و معمول هست.
    شما با نشون دادن معافیت تحصیلی و گواهی اشتغال به تحصیل و برگه ی انتخاب واحد شانس خوبی برای گرفتن ویزا دارید و مادر شما ساپرتر مالی شما میشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    بله اینکه یکی بگیره ویزا و دیگری نگیره اتفاق افتاده بارها و معمول هست.
    شما با نشون دادن معافیت تحصیلی و گواهی اشتغال به تحصیل و برگه ی انتخاب واحد شانس خوبی برای گرفتن ویزا دارید و مادر شما ساپرتر مالی شما میشن.
    من اتفاقا معافيت كفالت مادر دايم دارم و برگه اشتغال به تحصيلم دارم يعني گرفتم براي ويزا من احساس ميكنم به من ويزا ندن ولي به مامانم بدن چون مامانم قشنگ مشخصه برميگرده و كارمند رسميه بنظر شما بايد كاورلتر بنويسم مادرم ساپورت ماليم ميكنه ؟

Junior Member

من اتفاقا معافيت كفالت مادر دايم دارم و برگه اشتغال به تحصيلم دارم يعني گرفتم براي ويزا من احساس ميكنم به من ويزا ندن ولي به مامانم بدن چون مامانم قشنگ مشخصه برميگرده و كارمند رسميه بنظر شما بايد كاورلتر بنويسم مادرم ساپورت ماليم ميكنه ؟
    مادر شما شانس بسیار بالیی برای گرفتن ویزا دارن.
    شما هم ایشالا میگیرید ولی ارائه ی گواهی اشتغال به تحصیل و برگه ی تسویه اگر از دانشگاه آزاد هستید خیلی تاثیر داره.

سلام خدمت همه ي دوستان
    دوست عزیز فاکتورهای دیگه مثل سابقه سفر مادرتون رو نگفتین که خیلی برای انگلیس مهمه. شنگن؟ آمریکا؟ ببینین همیشه کارمند رسم بودن تضمین ویزا گرفتن نیست بخصوص با سابقه بالا و نزدیک به بازنشستگی که حساس تر میشن طرف میره و نمیاد. حالا سابقه سفر رو توضیح بده . همسرشون کجان و چندتا بچه چندساله در ایران دارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)