صفحه 62 از 157 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان، خسته نباشید

برای ویزای توریستی بریتانیا حتما باید دعوت نامه داشته باشیم؟ یا بدون دعوت نامه هم ویزای توریستی میدن؟

سپاسگزارم
    الان انگلیس سختگیرترین کشوره ویزاش، شما اگه چند تا شنگن ، سند مالکیت ، گردش حساب مالی بالا صد ملیون ، گواهی اشتغال به کار معتبر و .. داری میتونی شانستو امتحان کنی بدون دعوتنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    الان انگلیس سختگیرترین کشوره ویزاش، شما اگه چند تا شنگن ، سند مالکیت ، گردش حساب مالی بالا صد ملیون ، گواهی اشتغال به کار معتبر و .. داری میتونی شانستو امتحان کنی بدون دعوتنامه
    گردش حساب لازم نیست 100 میلیون باشه. باید متناسب با کار باشه.

ApplyAbroad Guru

خیر اینطوری نیست. شنگن هیچ اهمیتی نداره و مهم روشن بودن درآمدها منشا پول و تناسب بین اونها و هزینه سفره و با رقمهای خیلی کمتر هم ویزا کرفتند (پست اول رو بخونید).

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

دوست عریز منشا پول خیلی مهمه منم همینجوری ویزا گرفتم و کاملا براشون توضیح دادم ولی تراول هیستوری فرد رو هم دقت میکنن و اگر ویزای معتبر تو پاسش نداشته باشه شک میکنن

Junior Member

سلام من براي ويزاي ويزيت ميخوام اقدام كنم ،منتهي اول ميخواستم برم دبي چون پاسپورت رو پس ميدن ميتونم برگردم ايران ،ار ويزا بگيرم دوباره اطلاع ميدن كه پاسپورتامون رو بفرستيم،

تركيه كه خوب قبلا بايد برگه خروج از كشور ميگرفتيم ،منتهي گفتن الان تركيه هم پاسپورتها رو براي ويزاي ويزيت پس ميدن ،اكر ويزا بگيريم ،دوباره اطلاع ميدن كه پاسپورتها رو بفرستيم ،درسته
    چون اگر اينطور باشه من دوست دارم از تركيه اقدام كنم

مبخواستم بدونم همچين چيزي درسته

ApplyAbroad Guru

دوست عریز منشا پول خیلی مهمه منم همینجوری ویزا گرفتم و کاملا براشون توضیح دادم ولی تراول هیستوری فرد رو هم دقت میکنن و اگر ویزای معتبر تو پاسش نداشته باشه شک میکنن
    اهمیتی نداره و خیلیها بدون هیچ سفر قبلی گرفتند و خیلیها با داشتن چند ویزای انگلیس رد شدن. طی دو سال گذشته اصولا سابقه سفرهای قبلی دیگه اهمیتی برای انگلستان نداره (نهایت 5 درصد) و 90 درصد داستان شرایط مالی و کاری خوبه. هر کی شرایط خوب داشته راحت ویزا رو گفته هر کی نداشته رد شده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ayda2015 نمایش پست ها
    سلام من براي ويزاي ويزيت ميخوام اقدام كنم ،منتهي اول ميخواستم برم دبي چون پاسپورت رو پس ميدن ميتونم برگردم ايران ،ار ويزا بگيرم دوباره اطلاع ميدن كه پاسپورتامون رو بفرستيم،

تركيه كه خوب قبلا بايد برگه خروج از كشور ميگرفتيم ،منتهي گفتن الان تركيه هم پاسپورتها رو براي ويزاي ويزيت پس ميدن ،اكر ويزا بگيريم ،دوباره اطلاع ميدن كه پاسپورتها رو بفرستيم ،درسته
    چون اگر اينطور باشه من دوست دارم از تركيه اقدام كنم

مبخواستم بدونم همچين چيزي درسته
    سرویس Passback الان در هر دو کشور هست

سلام من برای ویزای توریستی بدون دعوت نامه میخوام اقدام کنم. میشه راهنماییم کنین که چطور به سفارت ثابت کنم که برمیگردم؟ من دانشجوی دوره لیسانس و مجرد هستم و هنوز شغلی ندارم.

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط BritishBoy نمایش پست ها
    سلام من برای ویزای توریستی بدون دعوت نامه میخوام اقدام کنم. میشه راهنماییم کنین که چطور به سفارت ثابت کنم که برمیگردم؟ من دانشجوی دوره لیسانس و مجرد هستم و هنوز شغلی ندارم.

با تشکر
    شانس زیادی ندارید و با این شرای 5 درصد شاید بتونید ویزا بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شانس زیادی ندارید و با این شرای 5 درصد شاید بتونید ویزا بگیرید.
    ممنون دوست عزيز

آيا آژانس هاي مسافرتي يا تورهاي گردشگري ميتونن كار خاصي برام انجام بدن تو پروسه ويزا؟ و در نتيجه شانسم بره بالاتر؟ چون تو سايت هاشون چيزاي زيادي در مورد "ويزاي توريستي انگليس تضميني" و غيره نوشتن.

با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)