صفحه 10 از 157 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computing Science - Glasgow University

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahsh نمایش پست ها
    سلام

ببخشید شما جواب سوال اولتون رو گرفتید؟ موفق شدید وقت گروهی بگیرید؟
    من نهایتا 2 تا وقت گرفتم که 15 روز با هم فرق دارند. باید جدا جدا وقت بگیربن کاریش نمیشه کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computing Science - Glasgow University

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر تمکن مالی قابل قبول نیست. در راستای شفافیت افسر ویزا دنبال جزییات تراکنشهاست تا ببینه روندی منطقی و قابل قبول وجود داره؟ اکثر بانکها اتفاقا ریز حساب انگلیسی میدن و مشکلی نیست ولی اتفاقا سفارت میخواد در شرح تراکنش واریز حقوق، سود بانکی و یا درآمد اجاره رو هم ببینه. برای همین بهتره پرینت فارسی با شرح تراکنش بگیرید و شرح تراکنش رو هم ترجمه کنید و برای همین واریزهای حقوقی که به صورت نقدی و کارت به کارت هستند (که متاسفانه در اکثر شرکتهای خصوصی اینطوریه) ممکنه قابل قبول نباشند.

دلیل واضحه من الان میتونم در سه روز کاری یه شرکت ثبت کنم و نامه با سربرگ بدم و بعد یه پولی رو پشت سر بگیرم و هر ماه بریزم به حساب یکی. ولی وقتی واریز از حساب شرکتی باشه با اینکه باز هم امکان دور زدن هست ولی به دلیل مسایل مالیاتی کار سخت تر میشه.
    البته من حساب خودم رو برای سفارت فرستادم و گفتم که هزینه هاشون به عهده من هست. خودشون هم همه فیش های حقوقی و غیره رو دادن ترجمه. هم تکمن مالی گرفتند و هم ریز حساب انگلیسی (که البته شرح تراکنش توش نیست).. به نظرم دیگه اینا باید کافی باشه ولی درست میگی نباید بهونه داد دست سفارت

Junior Member

سلام دوستان عزیز من یه سوال داشتم
    اگر جایی از اپلیکیشن رو اشتباه پر کرده باشیم و بعد از تایید به مراحل دیگه مثل وقت گرفتن بریم در نهایت میشه اون اشتباه رو تصحیح کرد یا اینکه باید اپلیکیشن جدیدی رو پر کنیم
    ممنون اگر راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1212 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من یه سوال داشتم
    اگر جایی از اپلیکیشن رو اشتباه پر کرده باشیم و بعد از تایید به مراحل دیگه مثل وقت گرفتن بریم در نهایت میشه اون اشتباه رو تصحیح کرد یا اینکه باید اپلیکیشن جدیدی رو پر کنیم
    ممنون اگر راهنماییم کنید
    فرم قابل اصلاح نیست میتونید کنار سوال توضیح بدید و در یک نامه توضیحی مساله رو شرح بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    من برا پدر و مادرم ويزاى توريستى اقدام كردم هفته پيش در جردن. الان سر كار بردم و يك وويس ميل از افيسر دارم كه خواسته از من چند تا سوال كنه. ولى متاسفانه شماره نو نامبر است و من نمى تونم زنگ بزنم. كسى تجربه اى داره كه من چطور خودم مى تونم بهشون زنگ بزنم و يا تماس بگيرم. نمى خوام چون نتونستن با من حرف بزنن پروسه ويزاشون به مشكل بربخوره.
    ممنون از راهنماييتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برا پدر و مادرم ويزاى توريستى اقدام كردم هفته پيش در جردن. الان سر كار بردم و يك وويس ميل از افيسر دارم كه خواسته از من چند تا سوال كنه. ولى متاسفانه شماره نو نامبر است و من نمى تونم زنگ بزنم. كسى تجربه اى داره كه من چطور خودم مى تونم بهشون زنگ بزنم و يا تماس بگيرم. نمى خوام چون نتونستن با من حرف بزنن پروسه ويزاشون به مشكل بربخوره.
    ممنون از راهنماييتون
    با سیسم متمرکز UKVI تماس بگیرید و بپرسید الان باید چیکار کنید؟

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید
    من میخوام جهت گرفتن ویزای توریستی انگلیس برا مادرم اقدام کنم و سه برادر در ایران دارم که هر سه مشغول به کار هستند و یکی از اونها متاهل هست
    سوال من اینه که غیر از مدارک اشتغال به کار اونها چه مدارک دیگری لازمه که من آماده کنم ؟ مثلا آیا اصل عقدنامه برادرم یا شناسنامه های اونها لازمه یا نه؟ یا اینکه برادرهای من شغل آزاد دارند من چه جور مدرکی برای اثبات مشغول به کار بودن اونها میتونم آماده کنم؟
    ممنونم از پاسخگویی شما

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    اگر اعضای هیئت مدیره یک کارخونه فردی رو برای گذراندن فرصت مطالعاتی شش ماهه در انگلیس بورسیه کنند، آیا نامه ای که مینویسند مهر و امضا هم داره برای افسر ویزا قانع کننده است؟
    چون مدیرعامل کارخونه قبول نمیکنه از حسابهای مالیشون پرینتی ارائه بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    با سیسم متمرکز UKVI تماس بگیرید و بپرسید الان باید چیکار کنید؟
    ممنون از پاسختون
    خوشبختانه دوباره باهام تماس گرفتن. كلى سوال كردن. حالا فينگرز كراسد كه جواب مثبت باشه. اينكه به همه زنگ ميزنن درسته و يا فقط به كسايى كه هنوز تو اپليكيشنشون مسايل گنگ هست تماس ميگيرن ؟

Junior Member

سلام. من می‌خوام برای پدر و مادرم وقت سفارت بگیرم ولی‌ تو وبسیت جایی‌ که باید اپپیتمنت بوک کنم، به من اجازه نمید که ویزا اپپیتمنت تایپ رو انتخاب کنم. کسی‌ تجربهٔ مشابه داشته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)