صفحه 101 از 157 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط zer0c00l نمایش پست ها
    سلام دوستان , آیا برای ویزای توریستی برای والدین , گردش حساب و تمکن مالی بانک رفاه کارگران کافی و مورد قبوله؟ دلیل استفاده از این بانک اینه که حقوق بازنشستگی پدر در این حساب واریز میشه. آیا مدارک نیاز به تاییده امور بین الملل و تاییده دادگستری و وزارت خارجه باید برسه ؟ ممنون.
    بله با مهر بانک مورد قبوله،ترجمه دارالترجمه کافیست و احتیاج به هیچ تایید دیگه ای از هیچ جا نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    از نظر قوانین صدور ویزای توریستی انگلستان اجباری برای خرید بیمه نیست ولی برای افراد مسن و یا اقامت های طولانی مدت بهتر است به بیمه فکر کنید، هزینه های درمانی در انگلستان سرسام آور است
    سلام؛ بیمه ای هست که دز این زمینه شما پیشنهاد بدید؟ خیلی از بیمه های مسافرتی، رزیندنت های ایران رو شامل نمیشه. اگر هم اسما بشه بعدا در عمل بیمه یک راهی پیدا میکنه که پول رو نده.
    بیمه ای رو میشناسید که قبلا کسی استفاده کرده باشه؟

سلام دوستان من امروز بطور آزمایشی در ساعت ۱۳:۰۹ برای ویزای توریستی در تاریخ ۸ جولای از تهران وقت گرفتم که چون خواستم فقط با روال کار آشنا بشم، به اینوقت نیازی ندارم و فکرمیکنم تا سه ساعت بعد این وقت لغو بشه. اگه کسی از دوستان وقت می‌خواد حتما از ساعت ۱۶:۰۰ تا ساعت ۱۶:۱۰ به سایت مراجعه کنید شاید بتونید وقتهای کنسل شده من و دیگران را بگیرید. در ضمن امروز چندین وقت برای اول، دوم، سوم و هشتم جولای در سایت مربوطه موجود بود.

سلام
    من ار تهران یک وقت Priority (برای ویزای توریستی) گرفتم. آیا اصلا وقت Priority برای تهران معنایی داره ؟ ( که زودتر جواب بدن) یا من فقط پولم رو هدر میدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام
    من ار تهران یک وقت Priority (برای ویزای توریستی) گرفتم. آیا اصلا وقت Priority برای تهران معنایی داره ؟ ( که زودتر جواب بدن) یا من فقط پولم رو هدر میدم.
    تا جایی که من اطلاع دارم تهران وقت Priority ندارد

سلام دوستان. در ساعت ۱۷:۲۵ امروز (سه شنبه ۱۵ خرداد) چندین وقت برای دوم، سوم، چهارم و هشتم جولای و همینطور روز ۱۳ و ۲۰ جون در سایت مربوطه موجود بود. اگر وقت میخواهید حتما ۳ الی ۴ ساعت بعد از بسته شدن وقتها به سایت سر بزنید تا بتونید وقتهای کنسل شده را بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mas20182019 نمایش پست ها
    سلام دوستان. در ساعت ۱۷:۲۵ امروز (سه شنبه ۱۵ خرداد) چندین وقت برای دوم، سوم، چهارم و هشتم جولای و همینطور روز ۱۳ و ۲۰ جون در سایت مربوطه موجود بود. اگر وقت میخواهید حتما ۳ الی ۴ ساعت بعد از بسته شدن وقتها به سایت سر بزنید تا بتونید وقتهای کنسل شده را بگیرید.
    سلام چرا من نمی تونم موضوع جدید ارسال کنم ؟
    و بعد چزا نقل قولا برات نمایش داده نمیشه ؟
    خب من از کجا بدونم کی جوابمو داده

Junior Member

دوستان من انگلیس هستم برای پدرم ویزای توریستی می خوام اقدام کنم . میشه در زمانی که مجارستان توریست هستن از سفارت انگلیس در مجارستان برای ویزای family visit انگلیس وقت گرفت ؟ یا حتما باید ایران و ترکیه و دبی باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها
    دوستان من انگلیس هستم برای پدرم ویزای توریستی می خوام اقدام کنم . میشه در زمانی که مجارستان توریست هستن از سفارت انگلیس در مجارستان برای ویزای family visit انگلیس وقت گرفت ؟ یا حتما باید ایران و ترکیه و دبی باشه ؟
    ویزیت ویزا (ویزای توریستی) رامیتوان از هر کجای دنیا اقدام کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط buddhaaa نمایش پست ها

من هم در این مورد فکر کردم. شما میتونید هر جای دنیا اقدام کنید اما مطمئنا آفیسرهای کشورهای اعلام شده آشنایی و تجربه بیشتری با کیس های ایرانی دارند.
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)