صفحه 102 از 157 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

سلام
    از همه دوستانی که در پروسه اخذ ویزا راهنمایی کردن ممنونم.
    ویزای مادر من ظرف چهارده روز به دستمون رسید. که البته چهار روز بعد از تحویل مدارک، ویزا روی پاس خورده بود و بقیه زمان احتمالا بخاطر تعطیلات ایران و مربوط به پست و بود.
    جهت اطلاع دوستانی که در جریان اخذ ویزا هستن:
    از تهران وقت گرفته بودم براشون. بانک پاسارگاد گردش لاتین پنج ماهه ارائه دادیم و تمکن مالی هم ندادیم.
    کاورلتر و دعوتنامه و همینطور بک نامه از جانب پدرم به عنوان اسپانسر گذاشتیم.
    از طرف میزبان هم، برگ پرداخت مالیات و سند ملک و اینسپکشن لتر و قبض و سایر مدارک که در این سایت و همینطور در چک لیست خود سایت سفارت، خواسته بود رو ارائه دادیم.
    موفق باشید

سلام. ممنون که اینجا اطلاع دادید. میخواستم بدونم دعوتنامه حتما بلید نسخه اصلی باشه? (چون من یکی از دوستانم حتی دعوتنامه تحصیلیش رو هم پرینت رنگی برده بود)
    و اینکه میدونید اون محدودیت حداکثر 3 ماه قبل سفر اپلای کردن، واقعا پا برجاس یا نه? شما برای چه تاریخی اپلای کردین?

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza1373 نمایش پست ها
    سلام. ممنون که اینجا اطلاع دادید. میخواستم بدونم دعوتنامه حتما بلید نسخه اصلی باشه? (چون من یکی از دوستانم حتی دعوتنامه تحصیلیش رو هم پرینت رنگی برده بود)
    و اینکه میدونید اون محدودیت حداکثر 3 ماه قبل سفر اپلای کردن، واقعا پا برجاس یا نه? شما برای چه تاریخی اپلای کردین?
    من نمیتونم با قاطعیت در مورد این پروسه ویزا نظر بدم.چون قوانین ممکنه فرق کنه و افسر بررسی کننده شاید فرق داره و همینطور خیلی مسائل دیگه که از پرونده ای به پرونده دیگه متفاوته.
    اما در مورد پرونده خودمون میتونم بگم: کل مدارک میزبان رو اسکن کردم ایمیل کردم و پرینت سیاه سفید گرفتن تو ایران.
    من برای مادرم یک ماه قبل اپلای کردم.یعنی آواخر آوریل برای آواخر می وقت گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    من نمیتونم با قاطعیت در مورد این پروسه ویزا نظر بدم.چون قوانین ممکنه فرق کنه و افسر بررسی کننده شاید فرق داره و همینطور خیلی مسائل دیگه که از پرونده ای به پرونده دیگه متفاوته.
    اما در مورد پرونده خودمون میتونم بگم: کل مدارک میزبان رو اسکن کردم ایمیل کردم و پرینت سیاه سفید گرفتن تو ایران.
    من برای مادرم یک ماه قبل اپلای کردم.یعنی آواخر آوریل برای آواخر می وقت گرفتم.
    اسکن کافیست، بله اون محدودیت سه ماهه وجود داره

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اسکن کافیست، بله اون محدودیت سه ماهه وجود داره
    ممنون بابت راهنماییتون. من به دلیل محدودیتی که دارم و بعد اینجا وقت سفارت سوییس دارم و میخوام تا قبلش پاسپورت به دستم رسیده باشه، مجبور شدم زود بگیرم وقت رو.
    تو این چند روز اصلا به نتیجه قطعی نرسیدم و امروز هم رفتم vfs پرسیدم، اونم به قطعیت نمیدونست که این 12 روز وقت زودتر برای appointment مشکل ایجاد میکنه یا نه و گفت توی یه کاور لتر علت اینکه زودتر درخواست دادی (مثل همین وقت سفارت کشور دیگه و اینکه توی ایران سخت وقت گیر میاد) رو بگو تا ایشالا افیسر قبول کنه

حقیقتش خودم هم به قاطعیت ندیدم که خیلی روی این موضوع 3 ماه تاکید سفت شده باشه. ولی خب هنوز شک دارم. شما نمیدونین ایا این به ریجکت شدن منجر میشه یا اینکه ممکنه فقط کمی دیرتر درخواست رو process کنن؟

Junior Member

سلام
    من و خانومم 4 ساله ساکن انگلیس هستیم ویزای کار داریم. خانم من باردار هستن و مادرشون برای زمان زایمان که اکتبر هست میخوان اقدام کنن و بیان ولی شنیدم که اگر تو فرم سفارت یا کاور لتر بگیم که دخترشون بارداره و برای کمک یا ساپورت روحی میخوان بیان ریجکت میشن چون این یک کار حساب میشه! از طرف دیگه شنیدیم که این موضوع میتونه کمک کننده هم باشه. حالا الان نمیدونیم تو دعوتنامه و فرم سفارت قضیه بارداری رو بگیم یا نه. کسی اطلاعی داره؟ در ضمن مادر خانومم قبلا 2 بار ویزای 6 ماهه گرفتن و هر بار حدود یک ماه اینجا بودن و برگشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    سلام
    از همه دوستانی که در پروسه اخذ ویزا راهنمایی کردن ممنونم.
    ویزای مادر من ظرف چهارده روز به دستمون رسید. که البته چهار روز بعد از تحویل مدارک، ویزا روی پاس خورده بود و بقیه زمان احتمالا بخاطر تعطیلات ایران و مربوط به پست و بود.
    جهت اطلاع دوستانی که در جریان اخذ ویزا هستن:
    از تهران وقت گرفته بودم براشون. بانک پاسارگاد گردش لاتین پنج ماهه ارائه دادیم و تمکن مالی هم ندادیم.
    کاورلتر و دعوتنامه و همینطور بک نامه از جانب پدرم به عنوان اسپانسر گذاشتیم.
    از طرف میزبان هم، برگ پرداخت مالیات و سند ملک و اینسپکشن لتر و قبض و سایر مدارک که در این سایت و همینطور در چک لیست خود سایت سفارت، خواسته بود رو ارائه دادیم.
    موفق باشید
    لازم به ذکر هست که من نامه بارداریم رو از پزشکم(جی پی) گرفتم و ۲۵ آوریل اقدام کردم که تونستم برای۲۷ می وقت سفارت بگیرم.

سلام دوستان
    چند سوال دارم
    برای کسی که توریستیی صرفا میخواد اقدام کنه هدف از سفر را فقط بزنه بازدید انگلستان یا چند جا از انگلستان را بنویسه
    سوال دیگه من خود تنهایی میخوام اقدام کنم باید هتل رزرو کنم و باید بلیط هواپیما هم ارایه بدم

Junior Member

سلام بر همگی، من تاریخ 20 می یا 30 اردیبهشت در دفتر VFS تهران مدارک و پاسپورتم رو تحویل دادم، تا امروز خبری نشده، 22 ژوئن یعنی 4 روز دیگه هم تاریخی که سفرم رو اعلام کرده بودم. می خواستم بدونم از دوستان کسی سابقه این مدت زمان (نزدیک به یکماه) رو داشته و این موضوع طبیعیه؟ و آیا اینکه میشه از جایی علت طولانی شدن این پروسه رو پیگیری کرد؟ اگه برم VFS کسی جوابگو هست به نظر شما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ktrf2000 نمایش پست ها
    سلام بر همگی، من تاریخ 20 می یا 30 اردیبهشت در دفتر VFS تهران مدارک و پاسپورتم رو تحویل دادم، تا امروز خبری نشده، 22 ژوئن یعنی 4 روز دیگه هم تاریخی که سفرم رو اعلام کرده بودم. می خواستم بدونم از دوستان کسی سابقه این مدت زمان (نزدیک به یکماه) رو داشته و این موضوع طبیعیه؟ و آیا اینکه میشه از جایی علت طولانی شدن این پروسه رو پیگیری کرد؟ اگه برم VFS کسی جوابگو هست به نظر شما؟
    بارکد بارنامه تون رو بزنید توی سایتaramex.com ببینید اصلا رکوردی بهتون میده یانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)