صفحه 11 از 157 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

سلام
    من خانواده ام براى ويزاى توريستى دارند اقدام ميكنند، ميخواستم بدونم براى ترجمه مدارك مهر دادگسترى و وزارت خارجه احتياجه؟ مداركى مثل سند و فيش حقوقى و گواهى اشتغال به تحصيل ؟ يا فقط ترجمه از دارالترجمه كافيه؟
    و دوم هم اينكه با توجه به اينكه سه نفر هستند و با توجه به سيستم وقت دهى تهران كه شانس اينكه هر سه تاشون بتونن در يك روز وقت بگيرن خيلى كمه آيا لازمه ٣ سرى از ترجمه مدارك أصل تهيه كنن يا اينكه يك سرى كافيه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasilg نمایش پست ها
    سلام. من می‌خوام برای پدر و مادرم وقت سفارت بگیرم ولی‌ تو وبسیت جایی‌ که باید اپپیتمنت بوک کنم، به من اجازه نمید که ویزا اپپیتمنت تایپ رو انتخاب کنم. کسی‌ تجربهٔ مشابه داشته؟
    اين مشكل همه هست تاپيك سفارت انگلستان در تهران رو نگاه كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahsh نمایش پست ها
    اين مشكل همه هست تاپيك سفارت انگلستان در تهران رو نگاه كنيد.

مرسی‌ بابت راهنمایتیون. شما از سرویس جدید استفاده کردین یا visa4uk

Junior Member

سلام به همه دوستان
    دوستانی که از سرویس جدید استفاده کردند، شماره GWF رو چطوری دریافت کردند؟ چون برخلاف سرویس visa4uk که در ابتدا GWF رو مشخص می کرد در سرویس جدید اینطوری نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasilg نمایش پست ها
    مرسی‌ بابت راهنمایتیون. شما از سرویس جدید استفاده کردین یا visa4uk
    سرويس جديد متأسفانه تهران نداره، من فرم و پر كردم ولى نميشه تهران رو انتخاب كرد در نتيجه همچنان منتظر وقت از سايت visa4uk هستم

Junior Member

با سلام،
    من حتما توصيه ميكنم سه تا إز مدارك بگذاريد چرا كه اخيراً به پدر من ويزا دادن ولي به مادرم چون مدارك مالي پدرم در پرونده نبود ندادند

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam81 نمایش پست ها
    با سلام،
    من حتما توصيه ميكنم سه تا إز مدارك بگذاريد چرا كه اخيراً به پدر من ويزا دادن ولي به مادرم چون مدارك مالي پدرم در پرونده نبود ندادند
    سلام از شما هم اصل مدارك را گرفتند يا كپي مدارك را گرفتند،

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam81 نمایش پست ها
    با سلام،
    باید این رو توضیح میدادید در نامه ای جداگانه که مدارک در پرونده متقاضی دیگریه و شماره مرجع اون پرونده رو هم قید میکردید.

Junior Member

ممنون آقا هومن از پاسخ شما،
    ممنون میشوم من رو راهنمایی کنید چون تصمیم دارم برای مادرم دوباره اقدام کنم، من شرایط کیس مادرم و نامه رد ویزا رو مینویسم، دوستانی هم که تجربه مشابه در اقدام دوباره دارند ممنون میشوم راهنمایی کنند:

همانطور که گفتم برای پدر و مادرم در دو کیس جدا اقدام کردیم، پدرم جواز کسب، سرقفلی مغازه و پرینت انگلیسی گردش حساب یکساله و نامه مانده حساب از بانک ملی گذاشتن و در فرم گفته شده بود به همراه مادرم قصد دارند اقدام کنند، به ایشان ویزا داده شد،
    در مورد مادرم، در فرم بصورت روبرو اسپانسر کلی پدرم معرفی شد چون مادرم خانه دار هستند: ?WHAT IS YOUR CURRENT WORKING STATUS?، SUPPORTED BY SPOUSE/PARTNER/OTHER
    اما اشاره کردیم که هزینه ای سفر به عهده خودشان است بصورت روبرو: IS SOMEONE OTHER THAN YOU PAYING FOR ALL OR APART OF YOUR TRIP? NO
    از مادر سند خانه که به نامشان هست ارایه شد و نامه رهن دادن همان خانه، همچین یک نامه از بانک که اشاره میکرد بیش از یکسال هست که 100 میبیون پول در حسابشان موجود است، همچنین دراپلیکیشن فرم اشاره شده بود که به همراه پدر تصمیم به سفر دارند ولی مدارک مالی پدرم در پرونده ایشان ضمیمه نکردیم. همانطور که در نامه زیر مشخص است به چند دلیل درخواست ردشده است: اینگه شرایط شخصی و مالی پدر موجود نیست، و حساب سپرده ارایه شده مدرک با اعتبار زیادی نیست چرا که سرگذشت این حساب و منبع آن مشخص نیست و به ما ثابت نشده که شما قصد برگشت دارید. به نظر شما در کیس جدید که تصمیم به اقدارم داریم مدارک و بخش درآمد و اطلاعات مالی اپلیکیشن فرم را چگونه پر کنیم؟

در حال حاضر تصمیم داریم برای مادر دوباره اقدام کنیم، آیا بهتر نیست این بار جواب سوال هزینه های سفر را کامل به دوش پدر بگزاریم و مدارک مالی پدر را ضمیمه کنیم؟ آیا دوباره باید نامه حساب سپرده را در مدارک بگزاریم؟ چون در بار پیش این مدرک موجود بوده، اگر یکباره این مدرک را برداریم مشکل ساز نیست؟ برای جساب سپرده می توانیم یک مدرک جساب پس اندازی که هر ماهه سود سپرده داخل آن می شود ارایه کنیم البته هر ماه سود سپرده از این حساب برداشت میشود و ماهانه مانده ندارد.
    نامه سفارت برای رد ویزا:

I have refused your application for a visit visa because I am not satisfied that you meet the requirements of paragraphs V4.2-4.10 of Appendix .V: Immigration rules for visitors because:
    · You have declared that you wish to visit the UK for 1 month to visit your daughter and son-in-law and they will help you with this visit by offering you accommodation while in the UK. From the documents submitted and interview conducted I am satisfied that you will be adequately accommodated in the UK, but whilst I take that in to account in assessing your proposed maintenance and accommodation in the UK that is only one aspect of the visitor rules and this sponsorship does not satisfy me of your own intention to leave the UK on competition of your visit.
    · In order to assess your intention I must consider your circumstance based on the information you have provided with your application. All applicants are advised to provide full evidence of their circumstances. You state in your application form that you are supported by spouse. As evidence of your circumstance you submitted a property title deed, a lease agreement and a bank letter.
    · As evidence of funds you have presented a summary statement from bank showing a balance of IRR 1,000,000,000. I note that this is of limited evidential value, it does not show your account history, or show you have obtained these funds. I am therefore not satisfied that these funds are genuinely available for your use or that your financial circumstance are as stated.
    · You state in your application form that your spouse supports you financially however from the documents submitted I am not satisfied with your spouse whereabouts and his personal and financial circumstances.

In light of all of above I am not satisfied as to your intentions in wishing to travel to the UK now. I am not satisfied that you genuinely intend a short visit only to the UK and that you will leave the UK at the end of the visit. V.4.2 (a), (c)
    Future Applications
    Any future UK visa applicatins you make will be considered on their individual merits, however you are likely to be refused unless the circumstances of your application change.

In relation to this decision there is no right of appeal or right to administrative review.

Junior Member

اصل ترجمه ها بهمراه کپی گرفتند، و متاسفانه اصل ترجمه را برنگرداندند ولی اصل سند و غیره را اصلا تحویل نمیگیرند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)