صفحه 13 از 157 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط IYIehdi نمایش پست ها
    چند روز پيش بي بي سي يه برنامه راجع به فروش وقت سفارت تو اژانسهاي مسافرتي نشون داد كه ٧٠٠-٨٠٠ هزار تومان مي فروشن
    مي گفت يه نرم افزار دارن كه اتوماتيك به محض باز شدن وقت رو فيكس مي كنه و تقريبا شانس چك كردن دستي نزديك به صفره
    يعني نشد تو زندگيمون يه جا يه كار رو راحت انجام بديم، هميشه بايد از هفت خوان رستم رد شيم
    بله مشكل همينه ولي فكر نكنم كسي براش مهم باشه يعني جون اكر بخوان جلو شو بگيرن كاري نداره جندين سال بيش يادمه كه سفارت وقت نمي داد وقتي فرم رو پر ميكرديم ايميل مي اومد كه بعدا براتون وقت رو ايميل ميكنيم تازه اون زمان خيلي كمتر افراد ميرفتن دبي و تركيه يعني خيلي شلوغ تر و متقاضي بيشتر بود جون همه از ايران اقدام مي كودند ، بعد از 4 روز ايميل مي اومد و تاريخ وقت رو مشخص ميكرد اكر در اون تاريخ مشكل داشتي ايميل ميزدي و وقت رو برات تغيير ميدادن يا حتي خودت مي تونستي روز و تا يخ رو مشخص كني
    خوب الان هم همين كار رو انجام بدن
    امروز هم دو بار باز شد برا 29 may و 20 jun البته جداكانه يعني در يك زمان خالي نبودند وقت داشت كه نمي شد كرفت چون جند ثانيه بيشتر باز نموند
    فكر كنم رباته گرفتش

Junior Member

سلام

من قصد دارم برای مستر بیام UK و میدونم که باید برای Tier4 اقدام کنم اما در عین حال در نظر دارم برای پدر و مادرم هم ویزا بگیرم که در این مدت یک سال هر زمان بشه بتونن بهم سر بزنن اونم برای زمان های چند روزه.
    با این اوصاف میخواستم بدونم برای چه ویزایی باید اقدام کنند؟ آیا میتونن هردو با هم یکمرتبه اقدام کنند یا باید جدا جدا باشه؟ مصاحبه هم دارند ؟ اگر شامل مصاحبه میشه چه سوالهایی ازشون پرسیده میشه و آیا به انگلیسیه؟ و اگر من تصمیم گرفتم که برای دکترا هم بمونم اون موقع میتونن ویزاشون رو تمدید کنند؟
    برای گرفتن ویزا حتما لازمه که سند املاک و ترجمه اش هم به سفارت بدن یا همون حساب بانکی کافیه؟
    یه جا راجع به سند ازدواج خوندم...پدر و مادر من هم باید اصل و ترجمه رو تحویل بدن؟
    آیا قرارداد کاری میتونه به عنوان یک مدرک قابل قبول برای نشون دادن برگشت به ایران باشه؟ آیا دفترچه بیمه هم باید اصل و ترجمه رو پدرم تحویل بدن؟
    ازونجایی که مادرم خانه دار هستند چه مدرکی میتونن ارایه بدن که اثبات کنه به ایران برمیگردند؟ دفترچه بیمه هم باید تحویل بدن یا نیازی نیست؟
    برای حساب بانکی باید چقدر پول تو حسابشون باشه؟ و آیا هر دو باید حساب بانکی جدا داشته باشند یا یک حساب به نام پدر کافیه؟
    برای نشون دادن محل اقامت آیا میشه فقط پرینت رزرو هتل (بدون هیچ پرداخت اولیه) رو تحویل بدن؟
    اگر من برای تقریبا یک ماه دیگه پروسه ی گرفتن ویزا رو شروع کنم آیا اون موقع پدر و مادرم هم میتونن اقدام کنن یا باید زودتر شروع کنند؟
    آیا مهمه که حساب بانکیشون در چه بانکی باشه یا هر بانکی میشه؟ همین ترجمه ی ریالی حساب کافیه یا باید معادل سازی بشه به پوند توسط بانک؟
    اگر حساب تازه باز بشه و هیچ پولی هم ازش کسر نشده باشه اشکالی داره؟

بسیار ممنون میشم اگر میدونید کمکم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonjeshk نمایش پست ها
    سلام

من قصد دارم برای مستر بیام UK و میدونم که باید برای Tier4 اقدام کنم اما در عین حال در نظر دارم برای پدر و مادرم هم ویزا بگیرم که در این مدت یک سال هر زمان بشه بتونن بهم سر بزنن اونم برای زمان های چند روزه.
    با این اوصاف میخواستم بدونم برای چه ویزایی باید اقدام کنند؟ آیا میتونن هردو با هم یکمرتبه اقدام کنند یا باید جدا جدا باشه؟ مصاحبه هم دارند ؟ اگر شامل مصاحبه میشه چه سوالهایی ازشون پرسیده میشه و آیا به انگلیسیه؟ و اگر من تصمیم گرفتم که برای دکترا هم بمونم اون موقع میتونن ویزاشون رو تمدید کنند؟
    برای گرفتن ویزا حتما لازمه که سند املاک و ترجمه اش هم به سفارت بدن یا همون حساب بانکی کافیه؟
    یه جا راجع به سند ازدواج خوندم...پدر و مادر من هم باید اصل و ترجمه رو تحویل بدن؟
    آیا قرارداد کاری میتونه به عنوان یک مدرک قابل قبول برای نشون دادن برگشت به ایران باشه؟ آیا دفترچه بیمه هم باید اصل و ترجمه رو پدرم تحویل بدن؟
    ازونجایی که مادرم خانه دار هستند چه مدرکی میتونن ارایه بدن که اثبات کنه به ایران برمیگردند؟ دفترچه بیمه هم باید تحویل بدن یا نیازی نیست؟
    برای حساب بانکی باید چقدر پول تو حسابشون باشه؟ و آیا هر دو باید حساب بانکی جدا داشته باشند یا یک حساب به نام پدر کافیه؟
    برای نشون دادن محل اقامت آیا میشه فقط پرینت رزرو هتل (بدون هیچ پرداخت اولیه) رو تحویل بدن؟
    اگر من برای تقریبا یک ماه دیگه پروسه ی گرفتن ویزا رو شروع کنم آیا اون موقع پدر و مادرم هم میتونن اقدام کنن یا باید زودتر شروع کنند؟
    آیا مهمه که حساب بانکیشون در چه بانکی باشه یا هر بانکی میشه؟ همین ترجمه ی ریالی حساب کافیه یا باید معادل سازی بشه به پوند توسط بانک؟
    اگر حساب تازه باز بشه و هیچ پولی هم ازش کسر نشده باشه اشکالی داره؟

بسیار ممنون میشم اگر میدونید کمکم کنید.
    پست اول رو بخونید.

Junior Member

با سلام
    من میخوام برای پدر و مادرم وقت سفارت از استانبول بگیرم و برای هر دو هم اپایکیشن فرم رو در سایت پر کردم. با توجه به اینکه پدرم قراره هزینه مادرم رو ساپورت کنه و مدارک مشترک هست، چطور باید از سفارت یک وقت برای هر دوشون بگیرم؟

سلام
    دانشجوها موقع عبور از مرز تو فرودگاه حتما ازشون چند تا سواال انگلیسی پرسیده میشه؛ این در مورد ویزای توریستی هم هست؟ کلا ممکنه سوالی بپرسن یا همان ارائه مدارک و لندینگ کارت کافیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برا مادرم دعوتنامه بفرستم چند تا سوال داشتم
    1 فرم دعوتنامه آیا باید از جای خاصی دانلود کنم و فقط تکمیلش کنم یا اینکه میتونم طبق sample هایی که در اینترنت موجود هست اونو بنویسم؟
    2 آیا دعوتنامه باید مهر یا امضای وکیل یا solicitor داشته باشه؟
    3 دعوتنامه باید اصلش باشه یا کپی هم کفایت میکنه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط IYIehdi نمایش پست ها
    چند روز پيش بي بي سي يه برنامه راجع به فروش وقت سفارت تو اژانسهاي مسافرتي نشون داد كه ٧٠٠-٨٠٠ هزار تومان مي فروشن
    مي گفت يه نرم افزار دارن كه اتوماتيك به محض باز شدن وقت رو فيكس مي كنه و تقريبا شانس چك كردن دستي نزديك به صفره
    يعني نشد تو زندگيمون يه جا يه كار رو راحت انجام بديم، هميشه بايد از هفت خوان رستم رد شيم
    من خیلی راحت در عرض 10 15 دقیقه بعد از نهایی کردن application وقت گرفتم. باید چک کنید مرتب تا به محض اومدن وقت ها رزرو کنین.

Junior Member

دوستان سلام
    من براى پدر و مادرم اقدام كردم و دقيقا ١٦ روز پيش برا مصاحبه به من زنگ زدن و كلى سوال كردن. با توجه كه بعد مصاحبه اصولا چند روز بعدش جواب ويزا مياد، هنوز حواب ويزاى خونواده من نيومده. كسى هست اينجا كه در ٣ هفته قبل در تهران اقدام كرده باشه و جواب گرفته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabi.aboozar نمایش پست ها
    من خیلی راحت در عرض 10 15 دقیقه بعد از نهایی کردن application وقت گرفتم. باید چک کنید مرتب تا به محض اومدن وقت ها رزرو کنین.

شما براي جه روزي وقت گرفتين
    در كل فكر ميكنم وقت گرفتن بهتر شده، جون احتمالا دسترسي آژانس ها براي وقت گرفتن محدود تر شده و افراد عادي راحت تر ميتونن وقت بگيرن و همينطور احتمالا ظرفيت ها بيشتر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من براى پدر و مادرم اقدام كردم و دقيقا ١٦ روز پيش برا مصاحبه به من زنگ زدن و كلى سوال كردن. با توجه كه بعد مصاحبه اصولا چند روز بعدش جواب ويزا مياد، هنوز حواب ويزاى خونواده من نيومده. كسى هست اينجا كه در ٣ هفته قبل در تهران اقدام كرده باشه و جواب گرفته باشه.
    من جواب مثبت گرفتم و از زمان درخواست تا گرفتن نتیجه یک کمی بیشتر از سه هفته طول کشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)