صفحه 130 از 157 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. منظورم این بود که الان بخواهیم وقت بگیریم چه تاریخی جا میده؟ یعنی تا می و جون باز هستن؟ یا زوده الان؟ چون من هنوز اپلیکیشن پر نکردم.
    ممنونم
    خیر. تا March بازه. خودتون هر سه شنبه میتونید چک بفرمایید

Junior Member

سلام آقا هومن من يه سؤال داشتم خدمتتون
    من الان تحت ويزاي ازدواج در انگلستان هستم و مادر و پدرم ٢ تا ويزاي ٦ ماهه ويزيت و ٢ تا ٢ ساله و به تازگي يه ١٠ ساله گرفتن مي خواستم بدونم آيا من مي تونم براشون بعد ها درخواست شهروندي كنم شنيدم يه چيزايي ولي دقيق نمي دونم كه بايد چه كار كنم ؟
    خيلي ممنون مي شم جوابك رو بديد

ممنونم از پاسختون. منظورم این بود که الان بخواهیم وقت بگیریم چه تاریخی جا میده؟ یعنی تا می و جون باز هستن؟ یا زوده الان؟ چون من هنوز اپلیکیشن پر نکردم.
    ممنونم
    ممنون میشم اگر دوستی جواب منو بده. متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    سلام.
    من پدر و مادرم تقريبا ٣ سال پيش اقدام كردن و چون پدرم شغل ازاد داره و منبع درامدش سخت معلوم ميشه از پول هنگفت تو حسابش ايراد گرفتن.
    اينبار خودم ميخوام اسپانسر اونا بشم و حساب پس انداز خودم رو نشون بدم. سه تا سوال دارم:
    ١) ايا نشان دادن حساب بانكى خودم بهمراه payslip از سه ماه گذشته كافيه؟
    ٢) چقدر بايد پول تو حساب پدرم هم باشه؟ وقتى من اسپانسر هستم، ايا حساب بانكى پدرم ضرورت داره؟ همينكه به عنوان شغل ازاد پول تو حسابش رد و بدل ميشه و پول هنگفتى توش نباشه بهتر نيست؟
    ٣) من منتظر به دنيا اومدن اولين بچه ام هستم و خيلى دوست دارم خانوادم اينجا باشن. ايا عنوان اين مطلب در دعوتنامه به ضرر يا نفع ام؟

ممنون ميشم اگه راهنمايى كنيد. واقعا نمى خوام اينبار هم ريجكت بشن.

سلام
    من هم زمانیکه منتظر تولد فرزندم بودم، برای ویزای مادرم اقدام کردم. اسپانسر مالیشون پدرم بودن. و بسته به اینکه مادرم فقط قرار بود چهل روز اقامت داشته باشن. به همین دلیل مبلغ کوجودیه حساب پدرم مبلغ زیادی نبود و مبلغی که برای مادرم قرار بود هزینه کنن، کاملا معقول بود برای چهل روز . و من هم در دعوتنامه قید کردم که امکانات اقامتیشون با من هست. و همینطور خیلی مهم هست که همه اسکن ها و مکاتبات روند بارداری و همینطور یک نامه از پزشک مربوطه دال بر اینکه مادر باردار از نظر عاطفی نیاز به ساپورت خانواده دارن رو ارائه داده بشه. مادر من تونستن خوشبختانه ویزا بگیرن.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SHEIDAHA نمایش پست ها
    سلام آقا هومن من يه سؤال داشتم خدمتتون
    من الان تحت ويزاي ازدواج در انگلستان هستم و مادر و پدرم ٢ تا ويزاي ٦ ماهه ويزيت و ٢ تا ٢ ساله و به تازگي يه ١٠ ساله گرفتن مي خواستم بدونم آيا من مي تونم براشون بعد ها درخواست شهروندي كنم شنيدم يه چيزايي ولي دقيق نمي دونم كه بايد چه كار كنم ؟
    خيلي ممنون مي شم جوابك رو بديد
    خیر با ویزای ویزیت نمیتتونید این کار رو بکنید و ویزای ویزیت به اقامت ختم نمیشه. باید از مسیر اقامتی اقدام کنید که خیلی پیچیده است و بهتره با وکیل رسمی دادگستری در انگلیس در این زمینه مشورت کنید

Junior Member

سلام
    من هم زمانیکه منتظر تولد فرزندم بودم، برای ویزای مادرم اقدام کردم. اسپانسر مالیشون پدرم بودن. و بسته به اینکه مادرم فقط قرار بود چهل روز اقامت داشته باشن. به همین دلیل مبلغ کوجودیه حساب پدرم مبلغ زیادی نبود و مبلغی که برای مادرم قرار بود هزینه کنن، کاملا معقول بود برای چهل روز . و من هم در دعوتنامه قید کردم که امکانات اقامتیشون با من هست. و همینطور خیلی مهم هست که همه اسکن ها و مکاتبات روند بارداری و همینطور یک نامه از پزشک مربوطه دال بر اینکه مادر باردار از نظر عاطفی نیاز به ساپورت خانواده دارن رو ارائه داده بشه. مادر من تونستن خوشبختانه ویزا بگیرن.
    موفق باشید

ممنون از توضيحاتتون.
    من فقط از ميدوايف نامه دارم و نمى خوام مدارك ديگرى مثل نتايج اسكن رو تو مدارك بزارم. فكر ميكنيد نامه ميدوايف كافى باشه و لازم به نشون دادن كلى مدارك نباشه.
    ايا اين درسته يا بايد كلى مدارك نشون بدم كه باردارم؟

Junior Member

سلام
    من مدت دوماه میخواهم در انگلیس باشم و ویزای 6ماهه میگیرم با توجه به این مسأله اگر به اندازه همان دو ماه در حسابم پول داشته باشم کافی است یا باید به اندازه شش ماه باشد؟ از طرفی من اخیرا متوجه شدم که انگلیس فقط دو بانک پارسیان و پاسارگاد را در ایران قبول دارد و الان کمتر از یک ماه هست که یک حساب در بانک پاسارگاد باز کرده ام و این مبلغ را به حساب جدید منتقل کرده ام، آیا این مورد اشکالی ایجاد میکند؟

سلام . من هم ساكن انگلستان هستم و براي تولد فرزند اولم براي مادرم اقدام كردم كه رد شدن . البته در فاصله كوتاهي دو بار اقدام كردم بار اول به دليل اينكه پدرم علاوه بر حقوق بارنشستگي شغل آزاد هم داشت و منشا درآمد رو ايراد گرفتن و ديگه اينكه گفتن ما نمي تونيم مطمئن بشيم كه انگليس رو بعد از اتمام ويزا ترك كنيد. بار دوم اين ايرادات رو اصلاح كردم ولي باز هم رد شد ( به دليل دوم ). حالا براي تولد فرزند دومم اقدام كردم و پدرم ديگه شغل آزاد نداره و همون حقوق بازنشستگي شو اعلام كردم و گفتم اسپانسر مادرم ميشه. ٢٥ مارچ وقت سفارت دارن تو تهران ممنون ميشم اگه مداركي رو كه براي ويزاي مادرتون به سفارت ارائه دادين به من بگين تا من چك كنم اگه لازمه چيز ديگه اي اضافه كنم چون اين بار خيلي بيشتر به حضور مادرم نياز دارم بخصوص براي نگهداري از فرزند اولم

دوستانی که جدیدا از سفارت انگلیس در تران‌وقت میخوام بگیرن یا وقت گرفتن. لطفا میفرمائید وقتهای سفارت در تهران تا چه تاریخی الان باز هست؟
    ممنونم
    سلام من برای مادرم دوشنبه هفته گذشته وقت گرفتم جدول وقتها تا پایان مارچ باز بود. البته تعجب کردم چون اییجا میگن وقتها سه شنبه ها باز یشه ولی من از لندن تونستم دوشنبه وقت بگیرم

سلام دوستان
    من در اپلیکیشن مادرم نوشتم که پدرم هم مبلغ هزار پوند هزینه میکنن.
    Will anyone be paying toward the cost of your visit?
    در اینجا پدرم رو معرفی کردم.
    میخواستم بدونم این مبلغ رو آیا باید در گردش حساب مادرم نشون بدیم که پدرم واریز کرده به حسابش؟
    یا همینکه نشون بدیم پدرم توانایی مالی داره کافیه؟
    قبلا ممنون از پاسخگوییتون
    سلام. من این سوال شما رو در پست های قبلی خوندم و چون برای مادرم دارم اقدام می کنم که شرایطشون تقریبا شبیه شرایط مادر شماست ، می خواستم بدونم در نهایت برای حل این مسآله چی کار کردین؟ چون هرچی گشتم پاسخ این سوال رو پیدا نکردم. ممنون میشم اگه پاسخ بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)