صفحه 141 از 157 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما برای ویزای ویزیت امکان اپیل ندارید
    بله درست میفرمائید. من نانه رو تا آخر نخونده بودم. آخرش اشاره کرده که امکان بازبینی و اپیل نداریم. ولی این اشتباه افسر بوده که مبلغی که ما گردش حساب دادیم حدود پانصدوچهل میلیون ریال. اونا تو نامه نوشتن حدود پنجاه و چهار میلیون ریال. و با توجه به اینکه ارزش هر پوند رو هزاروچهارصدوپنجاه ریال نوشتن. من نتیجه ای که گرفتم اینه که این قضیه تومان و ریال بودن پول ما، اونهارو به اشتباه میندازه و مسئله دیگه که خودتون بهتر میدونید اینه که براشون مهمه اقدام کننده خودش دارایی داشته باشه نه اینکه از انگلیس ساپورتش کنن. و الان من هم باردارم و هم یک کودک خردسال دارم، که نیاز به کمک مادر دارم. مردد هستیم که آیا با این مقدار توانایی مالی الان دوباره اقدام کنیم یا براشون چند ماه بعد با قدرت مالی بیشتری مدارک ارائه بدیم. شما توصیه ای دارید؟
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان.همسر من یک مصاحبه کاری با یک شرکت در لندن داره و میخواد برای ویزای ویزیتوری انگلستان اقدام کنه.ما در المان زندگی میکنیم و همسرم بلوکارت داره و خودم هم ویزای سه ساله.میخواستم ببینم که اگر من هم با همسرم برای ویزا اقدام کنم ممکنه که هر دو ریجکت بشیم؟یعنی همسرم هم بخاطر من ریجکت شه چون فک میکنیم اگر به تنهایی اقدام کند احتمالا ویزا بگیرد. و اینکه مشکلی نیست اگر دلیل سفر ؛هم مصاحبه همسرم و هم بازدید از انگلستان اعلام بشه؟ در ضمن شرکت هزینه های سفر رو برای همسرم میده و هزینه من رو خودمون پرداخت میکنیم.

SHM788
    Guest

سلام.
    مادر و پدر من می خواهند برای دو سال ویزا توریستی اقدام کنند. قبلاً دو بار ویزای 6 ماهه دریافت کرده اند وهر دفعه حدود ۲ ماه اینجا بودند. در حال حاضر 5 سال ویزای توریستی شینگن دارند. آیا کسی تا الان ویزای ۲ سال/۵ سال گرفته و می تواند تجربه خود را به اشتراک بگذارد؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SHM788 نمایش پست ها
    سلام.
    مادر و پدر من می خواهند برای دو سال ویزا توریستی اقدام کنند. قبلاً دو بار ویزای 6 ماهه دریافت کرده اند وهر دفعه حدود ۲ ماه اینجا بودند. در حال حاضر 5 سال ویزای توریستی شینگن دارند. آیا کسی تا الان ویزای ۲ سال/۵ سال گرفته و می تواند تجربه خود را به اشتراک بگذارد؟
    ممنون
    بله افراد متعددی 2 ساله و 5 ساله گرفتند. شرایط فرقی با شش ماهه نداره فقط شما باید دلیلی قانع کننده بیارید که چرا میخواهید ویزای طولانی بگیرید مثلا زندگی فرزندان در انگلیس. ولی ساختار و کلیت این ویزاها فرق خاصی با هم ندارند.

SHM788
    Guest

بله افراد متعددی 2 ساله و 5 ساله گرفتند. شرایط فرقی با شش ماهه نداره فقط شما باید دلیلی قانع کننده بیارید که چرا میخواهید ویزای طولانی بگیرید مثلا زندگی فرزندان در انگلیس. ولی ساختار و کلیت این ویزاها فرق خاصی با هم ندارند.

ممنون به خاطر پاسختون. آیا پیشنهاد می کنید که برای دو سال ویزا از تهران ، استانبول یا هر شعبه ای در آلمان ویزا درخواست کنند؟
    پدر مادرم تقریباً می توانند از هر سه جا اقدام کنند. من فکر نمی کنم تفاوتی وجود داشته باشد ، اما فکر کردم از شما هم بپرسم. طبیعتا تهران ارزون تر خواهد بود. چون خواهرم درالمان زندگی می کند و المان هم مخارج رفت و امد کم تر خواهدبود تا ترکیه.

Junior Member

در این پست بارها توضیح دادم و به پست اول مراجعه کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    با سلام. من و همسرم هشت سال و نیم هست که ساکن انگلیس هستیم و الان قصد دارم برای پدر و مادر من اقدام کنیم (اولین بار). اگر دوستان اطلاع دارن در موارد زیر ممنون میشم راهنمایی کنن:
    ۱. آیا اینطور که توی سایت دولت بریتانیا آمده؛ صورت حساب های بانکی باید فقط از پارسیان یا پاسارگاد باشه یا ترجمه صورت حساب بانک های دیگه هم قابل قبوله؟
    ۲. من شنیدم افراد بازنشسته شانس ریجکت شدن بالاتره؛ طبیعتا به خاطر سخت تر بودن اثبات برگشتن به ایران؛ پدر من بازنشسته هستن ولی بعد از بازنشستگی با قرارداد کارشون رو ادامه دادن (بیش از ۷ سال هست). حالا سوال من این هست که آیا بهتره اصلا نزنیم بازنشسته بودن یا اینکه بزنیم؛ چون توی میزان درامدی که براشون میزنیم تاثیر داره و حساب های پس انذاز رو هم بهتر توجیه میکنه (ضمن اینکه میتونن از محل کارشون نامه ای بگیرن برای هر دو حالت)

خیلی ممنونم
    دوستان اگه کسی میدومه ممکنه جواب سوال من رو بده. آیا اصلا توی فرم میشه هم گزینه شاغل و هم بازنشسته رو انتخاب کرد؟ نظرتون چیه؟ ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SHM788 نمایش پست ها
    ممنون به خاطر پاسختون. آیا پیشنهاد می کنید که برای دو سال ویزا از تهران ، استانبول یا هر شعبه ای در آلمان ویزا درخواست کنند؟
    پدر مادرم تقریباً می توانند از هر سه جا اقدام کنند. من فکر نمی کنم تفاوتی وجود داشته باشد ، اما فکر کردم از شما هم بپرسم. طبیعتا تهران ارزون تر خواهد بود. چون خواهرم درالمان زندگی می کند و المان هم مخارج رفت و امد کم تر خواهدبود تا ترکیه.
    هر کدوم راحت تر هستید بخصوص که اکثر پرونده ها دیگه به تدریج در خود انگلیس بررسی میشند. بیشتر به افسر ویزا بستگی داره تا به محل تقاضا

سلام آقا هومن. خواهر من ماه مارچ ویزای 2 ساله ویزیت گرفت.من شرایطم مشابه ایشونه و همه بهم میگن اگر الان 5 ساله اقدام کنی بهت میدن. بنظرتون 5 ساله اقدام کنم یا همون 2؟
    اگر 5 ساله اقدام کنم و نخان مدت طولانی بدن ممکنه 2 ساله بدن خودشون؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام آقا هومن. خواهر من ماه مارچ ویزای 2 ساله ویزیت گرفت.من شرایطم مشابه ایشونه و همه بهم میگن اگر الان 5 ساله اقدام کنی بهت میدن. بنظرتون 5 ساله اقدام کنم یا همون 2؟
    اگر 5 ساله اقدام کنم و نخان مدت طولانی بدن ممکنه 2 ساله بدن خودشون؟
    خدمتتون عرض کردم اصلا فرق خاصی نداره از نظر شرایط و فقط باید افسر ویزا قانع بشند دلیلی درست برای این طول مدت ویزا دارید. هیچ قانونی نیست که مثلا شما باید 2 تا 2 ساله بگیرید و بعد 5 ساله. کسی بوده که از اول 2 ساله گرفته.

خدمتتون عرض کردم اصلا فرق خاصی نداره از نظر شرایط و فقط باید افسر ویزا قانع بشند دلیلی درست برای این طول مدت ویزا دارید. هیچ قانونی نیست که مثلا شما باید 2 تا 2 ساله بگیرید و بعد 5 ساله. کسی بوده که از اول 2 ساله گرفته.
    دلیل درستش میتونه این باشه که برادرم اونجاست بیش از ده ساله و پاسپورت بریتیش داره و از حالت توریست به ویزیت فقط ربطش بدم؟
    ببخشید سوال من اینه که اگر افسر قانع بشه که ویزا بده ولی مدت کمتر از درخواست اپلیکنت، کلا ریجکت میکنه یا اینکه یه ویزای کوتاه-مدت تر به سلیقه خودش میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)