صفحه 143 از 157 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger149 نمایش پست ها
    سلام، اگه سایت باز بشه معمولاً برای 4 تا 5 روز بعدش وقت میده
    بله من برای نوامبر وقت میخواستم بگیرم ولی نوامبر کلا بسته هست و فقط اکتبر تا۲۳ ام باز بود و فعلا ۲۳ رو گرفتم تا نوامبر باز شد تغییر بدم

برای درخواست ویزای توریستی (ویزیت) برای کسی که کارمنده و فیش حقوقی ده میلیون در ماه نشون میده (گردش حساب 3 ماهه) ، چقدر تمکن مالی تو حساب نشون بده کافیه و توجیه پذیر؟ 120 میلیون کمه ؟

Junior Member

قبلا دوستان در این موضوع درباره تبدیل ریال به پوند برای قسمت درآمد ها صحبت کرده بودند ولی من هنوز مطمئن نیستم که آیا بهتره خودمون با نرخ آزاد که مرجع مشخصی هم نداره وارد کنیم یا با ریال؟
    اگر کسی میدونه ممنوم میشم نظرش رو در میون بذاره. با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    قبلا دوستان در این موضوع درباره تبدیل ریال به پوند برای قسمت درآمد ها صحبت کرده بودند ولی من هنوز مطمئن نیستم که آیا بهتره خودمون با نرخ آزاد که مرجع مشخصی هم نداره وارد کنیم یا با ریال؟
    بهتره اگر میتونید با ریال وارد کنید. ولی در موارد ردی ویزاهای ویزیت اکثرا از نرخ آزاد از سایتهای گوناگون استفاده شده.

Junior Member

سلام و احترام آقا هومن
    آیا این موضوع صحت داره درخواستهای ویزیت در آنکارا در خود انگلیس بررسی میشه نه ابوظبی؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بهتره اگر میتونید با ریال وارد کنید. ولی در موارد ردی ویزاهای ویزیت اکثرا از نرخ آزاد از سایتهای گوناگون استفاده شده.
    خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون‌‌، بله به ریال راحت تر هم هست. در اینصورت باید میزان هزینه های سفر هم به ریال بزنیم به نظرتون؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    سلام
    من همه اپلیکیشن هایی که برای خانواده خودم انجام دادم رو اینطور نوشتم:
    ۱- فرم اپلیکیشن: معادل پوند با استفاده از سایت oanda. در قشمت توضیحات هم نوشتم ترخ تبدیل از سایت oanda در روز فلان گرفته شده

۲- در کاور لتر اصل مبلغ به ریال رو نوشتم به اضافه معادل پوندی و با هم از oanda.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    برای درخواست ویزای توریستی (ویزیت) برای کسی که کارمنده و فیش حقوقی ده میلیون در ماه نشون میده (گردش حساب 3 ماهه) ، چقدر تمکن مالی تو حساب نشون بده کافیه و توجیه پذیر؟ 120 میلیون کمه ؟
    سلام،

بستگی داره هزینه های سفر رو چقدر‌نوشته باشید. اگر نوشته باشید ده نفر قراره بیان، دو ماه بمونن داخل هتل پنج ستاره وسط لندن، احتمالا باید گفت این مبلغ کمه!
    اما‌اکر پدر و‌مادری میخوان برن پیش فرزندشون بمونن و حالا شاید یه مسافرتی هم با فرزندشون برن، نه، خیلی هم زیاده.

کلا این نوارد باید با هم همخوانی داشته باشه:
    درآمد ماهیانه، پس انداز، هزینه سفر

واضح هست که برای همه درآمد هاتون بهتره سند ارائه بدید.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger149 نمایش پست ها
    سلام تا جایی که یادم هست بعد از پرداخت IHS دیگه امکان تغییر اطلاعات فردی و شهر محل مصاحبه رو ندارین و باید از همون اول دفتر تهران رو انتخاب کنین. بعد از پرداخت IHS هم صفحه انتخاب تاریخ مصاحبه (وبعدش پرداخت هزینه اپلیکیشن) میاد و تو اون مرحله هم باید وقت دفتر تهران باز باشه.
    سلام
    شما بابد همون اول ایران رو انتخاب کنی. چون میشه انتخاب کرد و ربطی به زمان و روز نداره. وقتی وبسایت میگه برو امارات یا ترکیه، بکو نمیتونم، میره صفخه بعد میگه دوباره انتخاب کن، بعد فکر کنم اونجا میتونید ایران رو انتخاب کنید.

من یمبار ایران رو انتخاب کردم ، بعد برای وقت گرفتن از ترکیه وقت گرفتم، ولی بعدش دیگه نتونستم وقت رو به تهران عوض کنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام
    من همه اپلیکیشن هایی که برای خانواده خودم انجام دادم رو اینطور نوشتم:
    ۱- فرم اپلیکیشن: معادل پوند با استفاده از سایت oanda. در قشمت توضیحات هم نوشتم ترخ تبدیل از سایت oanda در روز فلان گرفته شده

۲- در کاور لتر اصل مبلغ به ریال رو نوشتم به اضافه معادل پوندی و با هم از oanda.
    اینکار شما کار درستیه ولی الان مدتیه برای ویزاهای ویزیت دیگه نرخ Oanda رو در نظر نمیگیرن و نرخ آزاد رو حساب میکنند. به نظرم بهتره در فیلدهایی که امکانش هست ارقام به ریال نوشته بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)