صفحه 145 از 157 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_as نمایش پست ها
    سلام به همگی
    نمیدونم سوالی که دارم نمیدونم کجا بپرسم چون تاپیک ندیدم .پیشاپیش عذرخواهی میکنم.
    اگردانشجو باشیم و بخوایم پدر یا مادر رو دعوت کنیم چه مدارکی لازمه ؟ باید از دانشگاه نامه بگیریم و پروسه ویزا به چه شکل هس؟
    پیشاپیش مرسی
    جواب سوال شما دقیقا در همین تاپیک هست. پست اول رو بخونید برای گرفتن اطلاعات اصلی و اگر پست های این تاپیک را بخونید،جواب خیلی از سوالات رو میگیرید.
    https://www.gov.uk/apply-standard-visitor-visa
    https://www.gov.uk/standard-visitor-...u-must-provide
    https://www.gov.uk/government/public...isiting-the-uk

Junior Member

دوستان من یه سوال فوری دارم، ممنون میشم لطف کنید نظر بدید.
    کسانیکه مستاجر هستن اینحا توی یو کی، قرارداد اجاره کافیه برای ویزای ویزیتور، یا حتما بهتره نامه از آژانس بگیریم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال فوری دارم، ممنون میشم لطف کنید نظر بدید.
    کسانیکه مستاجر هستن اینحا توی یو کی، قرارداد اجاره کافیه برای ویزای ویزیتور، یا حتما بهتره نامه از آژانس بگیریم؟
    رضایت نامه از صاحبخانه یا نمایندش لازمه

Junior Member

سلام آقا هومن من مادرم برای ویزای ویزی اقدام کردن و ایمیل اومده your visa application has been issued اما با گذشت 10 روز از این ایمیل هنوز مدارک به دست ما نرسیده و شرکت پست هم اصلا شماره پیگیری رو تشخیص نمیده. از تاریخ اپلای هم 24 روز میگذره( در تهران). به نظرتون طبیعیه ؟ از کجا میشه پیگیری کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinanoori نمایش پست ها
    سلام آقا هومن من مادرم برای ویزای ویزی اقدام کردن و ایمیل اومده your visa application has been issued اما با گذشت 10 روز از این ایمیل هنوز مدارک به دست ما نرسیده و شرکت پست هم اصلا شماره پیگیری رو تشخیص نمیده. از تاریخ اپلای هم 24 روز میگذره( در تهران). به نظرتون طبیعیه ؟ از کجا میشه پیگیری کرد؟
    بله در ایران پاسپورتها طول میکشه به دستتون برسه. این پیام هم معمولا نشانه مثبت بودن درخواست ویزا هست ولی تا دستتون نرسه نمیشه قطعی گفت

Junior Member

دوستان سلام،
    پدر و مادر من چهارشنبه هفته پیش مدارکشون رو توی تهران تحویل دادن. امروز دقیقا بعد از یک هفته، از سفارت به بابام زنگ زدن و تقریبا بیشتر سوالای فرم را ازش سوال پرسیدن. این طبیعیه؟ برای همه اینجوریه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    پدر و مادر من چهارشنبه هفته پیش مدارکشون رو توی تهران تحویل دادن. امروز دقیقا بعد از یک هفته، از سفارت به بابام زنگ زدن و تقریبا بیشتر سوالای فرم را ازش سوال پرسیدن. این طبیعیه؟ برای همه اینجوریه؟
    بعضی وقتها زنگ میزنند ولی معمولا از دعوت کننده ای که در انگلیس هست سوال میپرسند و نه از متقاضی در ایران. به هر حال هیچ چیزی عجیب نیست.

کسایی که در استانبول یا دبی (یا هر جا که نمایندگی TLScontact کارهای ویزا رو انجام میده) برای مصاحبه اقدام کردن ممکنه راهنمایی کنند:

بعد پر کردن فرم سفارت و وارد شدن به سایت TLS، ابتدا زمان مصاحبه رو رزرو و پرداخت کردید و بعد اسکن مدارک رو اپلود کردید؟ (تا قبل رفتن به مصاحبه امکان اپلود بود؟) یا نه اول باید مدارک اپلود شوند و بعد زمان مصاحبه رو انتخاب و پرداخت کنید؟

علت سوال اینه: من یکی از مدارکم 20 روز دیگه دستم می رسه. می خوام برای مثلا 22 روز دیگه وقت مصاحبه رو رزور کنم، و 2 روز قبل مصاحبه مدرک رو اپلود کنم (به جای اینکه 20 روز معطل شم و بعد ببینم حالا کی وقت خالی هست).

تشکر.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    کسایی که در استانبول یا دبی (یا هر جا که نمایندگی TLScontact کارهای ویزا رو انجام میده) برای مصاحبه اقدام کردن ممکنه راهنمایی کنند:

بعد پر کردن فرم سفارت و وارد شدن به سایت TLS، ابتدا زمان مصاحبه رو رزرو و پرداخت کردید و بعد اسکن مدارک رو اپلود کردید؟ (تا قبل رفتن به مصاحبه امکان اپلود بود؟) یا نه اول باید مدارک اپلود شوند و بعد زمان مصاحبه رو انتخاب و پرداخت کنید؟

علت سوال اینه: من یکی از مدارکم 20 روز دیگه دستم می رسه. می خوام برای مثلا 22 روز دیگه وقت مصاحبه رو رزور کنم، و 2 روز قبل مصاحبه مدرک رو اپلود کنم (به جای اینکه 20 روز معطل شم و بعد ببینم حالا کی وقت خالی هست).

تشکر.
    خوب متوجه شدم، اول زمان مصاحبه انتخاب و پرداخت انجام میشه، و سپس مدارک رو اپلود میکنیم.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارت اقامت یونان را با اعتبار دوساله گرفتم با تیتر تمکن مالی البته قانونی الان میخوام برای انگلیس درخواست ویزا توریستی کنم
    رفتم سفارت انگلیس تو اتن گفتم میتونم از اینجا در خواست بدم گفت میتونید
    فقط سوال برای من هست
    من دو سال پیش تو ایران ریجکت شدم
    الان من تو یونان تو بانک نزدیک 20 هزار یورو دارم همون را از بانک بگیرم استیتمت اریه بدم یا مدارک ایران هم بزارم رو پرونده ام
    آیا اصلا از ایران درخواست بدم بهتر نیست
    آیا شانسم نسبت به ایران بالاتره یا اصلا داشتن کارت اقامت دو ساله یونان فرقی نداره پوینت مثبتی هست
    کسی تجربه ای داره
    ممنون پیشاپیش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)