صفحه 147 از 157 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_fasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارت اقامت یونان را با اعتبار دوساله گرفتم با تیتر تمکن مالی البته قانونی الان میخوام برای انگلیس درخواست ویزا توریستی کنم
    رفتم سفارت انگلیس تو اتن گفتم میتونم از اینجا در خواست بدم گفت میتونید
    فقط سوال برای من هست
    من دو سال پیش تو ایران ریجکت شدم
    الان من تو یونان تو بانک نزدیک 20 هزار یورو دارم همون را از بانک بگیرم استیتمت اریه بدم یا مدارک ایران هم بزارم رو پرونده ام
    آیا اصلا از ایران درخواست بدم بهتر نیست
    آیا شانسم نسبت به ایران بالاتره یا اصلا داشتن کارت اقامت دو ساله یونان فرقی نداره پوینت مثبتی هست
    کسی تجربه ای داره
    ممنون پیشاپیش
    سلام دوستان
    میدونم اینجا هر کسی داره کمک میکنه در واقع داره لطف میکنه و مشکل یکی را حل میکنه ولی میخوام بدونم من تقریبا یک ماه هست این سوال را پرسیدم ولی کسی جواب نداده طلبکارم نیستم هدفم اینه میخوام بدونم یعنی سوالم اینقدر سخته که حتی مدیران نتونستن جواب بدن
    بازم ممنونم اگه کسی جوابی برای پرسش من داره

سلام دوستان
    میدونم اینجا هر کسی داره کمک میکنه در واقع داره لطف میکنه و مشکل یکی را حل میکنه ولی میخوام بدونم من تقریبا یک ماه هست این سوال را پرسیدم ولی کسی جواب نداده طلبکارم نیستم هدفم اینه میخوام بدونم یعنی سوالم اینقدر سخته که حتی مدیران نتونستن جواب بدن
    بازم ممنونم اگه کسی جوابی برای پرسش من داره
    سوال سخت نیست، اما پاسخ دقیق نداره، هر پاسخی بهش یه نظر شخصی هست و در حد مشاوره و قطعیت نداره.
    نظر شخصی من اینه وقتی از ایران اپلای کنی سختگیری بیشتره. از یونان اقدام کن. گذاشتن مدارک ایران در پرونده به نظر تاثیری نداره، قراره نشون بدی که انگلیس رو ترک میکنی و برمی گردی یونان چون محل اقامتت یونانه و 20 هزار یورو کافیه.
    مواردی که برای ویزا لازم هست رو داشته باشی، چرا باید رد کنند؟
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سوال سخت نیست، اما پاسخ دقیق نداره، هر پاسخی بهش یه نظر شخصی هست و در حد مشاوره و قطعیت نداره.
    نظر شخصی من اینه وقتی از ایران اپلای کنی سختگیری بیشتره. از یونان اقدام کن. گذاشتن مدارک ایران در پرونده به نظر تاثیری نداره، قراره نشون بدی که انگلیس رو ترک میکنی و برمی گردی یونان چون محل اقامتت یونانه و 20 هزار یورو کافیه.
    مواردی که برای ویزا لازم هست رو داشته باشی، چرا باید رد کنند؟
    سلام
    ممنون از پاسختون
    نمیدونم آخه یک ماه هست هیچ کس جواب نداده گفتم شاید سخته
    خوب در مورد جواب شما
    من این کارت اقامت را گرفتم اسمش رو کارن خورده استقلال مالی و اینجا اجازه کار ندارم ولی میتونم اقامت کنم منبع در امد هم ایران هست خوب نباید سفارت انگلیس نشون بدم کار دارم
    من یکی از دوستام دانشجو بود البته اسپانیا اون فقط نامه دانشگاه را گذاشته بود ولی من چیزی ندارم یه پاسپورت دارم با کارت اقامت و یه حساب بانکی به نظرتون اصلا میشه این ویزا را گرفت البته من یه بار دو سال پیش ایران ریجکت شدم برای منشا پول ازم ایراد گرفت
    ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داره بیان کنه

ApplyAbroad Guru

سلام
    ممنون از پاسختون
    نمیدونم آخه یک ماه هست هیچ کس جواب نداده گفتم شاید سخته
    خوب در مورد جواب شما
    من این کارت اقامت را گرفتم اسمش رو کارن خورده استقلال مالی و اینجا اجازه کار ندارم ولی میتونم اقامت کنم منبع در امد هم ایران هست خوب نباید سفارت انگلیس نشون بدم کار دارم
    من یکی از دوستام دانشجو بود البته اسپانیا اون فقط نامه دانشگاه را گذاشته بود ولی من چیزی ندارم یه پاسپورت دارم با کارت اقامت و یه حساب بانکی به نظرتون اصلا میشه این ویزا را گرفت البته من یه بار دو سال پیش ایران ریجکت شدم برای منشا پول ازم ایراد گرفت
    ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داره بیان کنه
    علت جواب ندادن اینه که مشابه این سوال بارها پرسیده شده و پست اول همین تاپیک هم این مساله رو بررسی کرده. شما باید نشون بدید به یونان وابستگی دارید و داشتن فقط یه کارت اقامت اونجا کافی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    علت جواب ندادن اینه که مشابه این سوال بارها پرسیده شده و پست اول همین تاپیک هم این مساله رو بررسی کرده. شما باید نشون بدید به یونان وابستگی دارید و داشتن فقط یه کارت اقامت اونجا کافی نیست
    ممنون از پاسختون آقا همون
    درسته حرفتون
    ولی من که وابستگی ندارم تو یونان اخه
    کارت اقامتی که گرفتم اجازه کار ندارم و اینکه فقط یه خونه اجاره کردم همین که تقریبا دو ماه یه بار میرم اونجا اعتبار کارت هم دو سال هست
    همین
    حالا این وابستگی را چه جوری ثابت کنم من تو یونان فقط یه حساب بانکی دارم 20 هزار تا توش پوله همین
    و اینکه تو ایران من بیزینس دارم ولی تو یونان ندارم
    حالا شما راه حلی برای این مشکل ندارید آقا همون
    ویرایش توسط ali_fasa : November 29th, 2019 در ساعت 09:04 PM

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسختون آقا همون
    درسته حرفتون
    ولی من که وابستگی ندارم تو یونان اخه
    کارت اقامتی که گرفتم اجازه کار ندارم و اینکه فقط یه خونه اجاره کردم همین که تقریبا دو ماه یه بار میرم اونجا اعتبار کارت هم دو سال هست
    همین
    حالا این وابستگی را چه جوری ثابت کنم من تو یونان فقط یه حساب بانکی دارم 20 هزار تا توش پوله همین
    و اینکه تو ایران من بیزینس دارم ولی تو یونان ندارم
    حالا شما راه حلی برای این مشکل ندارید آقا همون
    خیر راه حلی ندارم. در خیلی از موارد مهاجرتی خیلی ساده راه حلی نیست!!! اگر قرار بود برای هر مشکلی راه حلی باشه که همه ویزا میگرفتند و اینهمه متقاضی رد نمیشد. البته نمیگم حتما رد میشید و همیشه شانس ویزا گرفتن هست و من هم جزییات کار شما رو نمیدونم ولی به طور کلی نشان دادن وابستگی مساله خیلی مهمیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر راه حلی ندارم. در خیلی از موارد مهاجرتی خیلی ساده راه حلی نیست!!! اگر قرار بود برای هر مشکلی راه حلی باشه که همه ویزا میگرفتند و اینهمه متقاضی رد نمیشد. البته نمیگم حتما رد میشید و همیشه شانس ویزا گرفتن هست و من هم جزییات کار شما رو نمیدونم ولی به طور کلی نشان دادن وابستگی مساله خیلی مهمیه.
    با توجه گفته ها شما
    و اینکه من در ایران بیزینس دارم و قطعا جوازکسب و برگه مالیاتی دارم که نشون دهنده مالیات پرداختی و در امد من هست و اینکه داشتن کارت اقامت یونان و اینکه در یونان من در واقع هیچ چیزی برای وابستگی ندارم اعلام کنم جز یه خونه که اونم اجاره هست شما نظرتون چی هست از ایران این کار را اقدام کنم یا از یونان
    با توجه به شرایط
    اینکه اگر از یونان اقدام کنم مدارک مالی ایران را بزارم یا خیر
    پیشاپیش از پاسخ شما ممنونم

Junior Member

دوستان کسی هست که تا بحال ویزای پزشکی برای خانواده اش گرفته باشه و بتونه شرایط این ویزا را توضیح بده؟

ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT-AUT

سلام به دوستان. بچه ها کسی اطلاع داره که وقت های ژانویه برای ترکیه باز شده یا نه هنوز؟ کلا تو هیچ کودوم از مراکز ترکیه وقتی باز نیست. ولی عجیبه که برای تهران و دوبی همین هفته آینده هم وقت هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    ویزای پدر و مادر من بعد از دو هفته بعد از درخواست از تهران امروز اومد. تشکر از دوستان در این فروم و مخصوصا جناب هومن که همیشه وقت میگذارن و راهنمایی میکنن.
    سلام آیا برای پدر و مادرتون هر کدوم به صورت جدا اپلیکشن فرم رو پر کردید ؟ من میخوام براشون اپلیکیشن فرم رو تکمیل کنم و مادر من از نظر مالی وابسته به پدرم هست آیا باید جدا جدا فرم ها رو تکمیل کنم ؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)