صفحه 151 از 157 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط wot نمایش پست ها
    من دوباره پست اول شما رو خوندم اما عجیب هست که نه راجع به وکیل تونستم چیزی ببینم نه راجع به دلیل سفر (که فقط دیدار فرزند باشه، یا حاملگی و کمک به کارهای نوه).
    در مورد سوال دوم هم توجه کنید که من راجع به منشا پول توی حساب والدین صحبت نمی کنم. من دارم راجع حمایت مالی از طرف شخص سوم صحبت می کنم. به عبارت دیگه، می خوام بدونم آیا حتما پول باید توی حساب پدر و مادر باشه؟ یا همین که من یه نامه بدم و توش قید کنم که هزینه ها شون رو من (به عنوان شخص سوم) متقبل می شم و گردش مالی حسابم (تو اروپا) رو ضمیمه کنم کافیه؟

به هر حال، ممنون هومن جان بابت پاسختون.

یا علی.
    باید در حساب شخص متقاضی ویزا باشه. تمکن مالی دعوت کننده (شخص حقیقی) بنا بر تجربه های بیان شده تاثیری نداره. سفارت انگلیس هم دنبال ریزترین بهانه برای رد ویزا ویزیت هست.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    باید در حساب شخص متقاضی ویزا باشه. تمکن مالی دعوت کننده (شخص حقیقی) بنا بر تجربه های بیان شده تاثیری نداره. سفارت انگلیس هم دنبال ریزترین بهانه برای رد ویزا ویزیت هست.
    اگه هزینه ها از طرف دعوت کننده تامین میشه طبیعتا وضع مالی دعوت کننده مهمه ولی در هر صورت شرایط مالی خود متقاضی به دلیل بررسی ضمانت برگشت بررسی میشه

Junior Member

دوستان سلام و وقت بخیر
    برای ویزای ویزیت پدر و مادر برای به دنیا اومدن نوه شون توی یو کی چه مدرکی برای بارداری باید ارایه بدیم؟ آیا استانداردی وجود داره؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره.
    ویرایش توسط nina1985 : July 30th, 2020 در ساعت 10:49 PM

Junior Member

سلام من خانمم پدیرش unconditional داره برای دوره مستر برای مدارک مالی هم 250 میلیون تو حساب خودش و 200 میلیون تو حساب خودم توی بانک پارسیان پول گذاشتیم الان مدارکی که من و فرزندم باید ارایه بدیم فقط همون پرینت 28 روزه حساب و ترجمه شناسنامه و سند ازدواج هست؟ اینکه نوشته همزمان باید اقدام کنین یعنی چی؟اگه وقت سفارت توی یه روز بهمون ندن چی؟ و اینکه ویزای ما توریستی هست دیگه درسته؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان. از کسانی که اخیرا واسه ویزای ویزیت والدین اقدام کردن، میشه لطف کنید بگید چه نرخی رو استفاده کردین واسه تبدیل ریال به پوند؟ و اینکه برای پدر مادر من که هر دو بازنشسته آموزش و پرورش هستند و برای اولین بار واسه تولد نوه شون میخوان به انگلیس سفر کنن، چه مقدار تمکن مالی معقول هست واسه سفر یک ماهه؟ ۵۰ ت یا مثلا ۱۰۰ ت؟ البته من و همسرم هم اسپانسر مالیشون هستیم. ممنونم.

Junior Member

سلام. سوالی داشتم درباره استفاده از نامه stock ownership صندوق اندوخته پایدار (بانک صادرات). بانک یه موجودی میده ولی حتی مهر و امضا هم نمیزنه به خاطر اینکه پول توسط بانک تو بورس سرمایه گذاری شده. آیا تا حالا کسی از اینطور حسابی واسه نشون دادن تمکن مالی استفاده کرده؟ یا که حتما باید پرینت از حساب پس انداز باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MFoto نمایش پست ها
    سلام دوستان. از کسانی که اخیرا واسه ویزای ویزیت والدین اقدام کردن، میشه لطف کنید بگید چه نرخی رو استفاده کردین واسه تبدیل ریال به پوند؟ و اینکه برای پدر مادر من که هر دو بازنشسته آموزش و پرورش هستند و برای اولین بار واسه تولد نوه شون میخوان به انگلیس سفر کنن، چه مقدار تمکن مالی معقول هست واسه سفر یک ماهه؟ ۵۰ ت یا مثلا ۱۰۰ ت؟ البته من و همسرم هم اسپانسر مالیشون هستیم. ممنونم.
    برای ویزای ویزیت نرخ آزاد استفاده میشه و در نامه های رد شدن به سایت bonbast.com اشاره شده

Junior Member

سلام
    من تازه برای مامانم برای تولد نوه شون اقدام کردم. ولی دفعه قبل که برای پدر و مادرم با هم اقدام کردم کمتر از یک سال قبل٬ نرخ سایت بن بست را گذاشتم و تو کاور لتر توضیح دادم که از این نزخ در این تاریخ استفاده کردم.

Junior Member

ممنون. لطف کردین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس IT

سلام دوستان
    من اقدام کردم برای وقت گرفتن از کشور ترکیه. من در اول فرم کشور ترکیه رو انتخاب کردم و همه ی سوال هارو جواب دادم و پرداختیم رو هم انجام دادم ولی تو قسمت وقت گیری TLS اسم شهر رو نزده برای من.
    من از کجا باید بفهمم که از کدوم شهر وقت گرفتم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)