صفحه 153 از 157 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام به همگی
    پست مرتبط با سوالم رو پیدا نکردم و اینجا مینویسم. من الان یکسال هست که در انگلستان مشغول به تحصیل هستم. میخواستم ببینم چظوری میتونم پدر و مادرم رو دعوت کنم که بیان اینجا؟ چه ویزایی نیاز هست؟ مراحل چی هس؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    همین تاپیگ ویزای ویزیت رو باید بخونی. ویزای راحتی نیست

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام
    من قصد دارم برای شرکت در یک کنفرانس به بیرمنگهام سفر کنم.
    در حال حاضر در المان اقامت دارم و از ویزا سنتر برلین وقت گرفتم.
    سو‍‍پر وایزرم یک نامه نوشته که تمام هزینه ها از طرف گروه تحقیفاتی که من درش کار میکنم پرداخت میشه. از طرف برگزارکننده کنفرانس که دانشگاه بیرمنگهام هست هم یک دعوتنامه دریافت کردم که قید شده من واجد شرایط دریافت ویزای ویزیت هستم.
    میخواستم بپرسم مدرک دیگه ای هم برای اقدام برای این ویزا لازم هست ؟
    ممنون
    !!!Accident is the first building block of Revolution. Whatever can happen, Will happen

Junior Member

سلام، من برای ویزای پدر و مادرم فرمها رو پر کردم و از سایت VFS وقت هم گرفتم. یک لینک اپلود داکیومنت اونجا هست که وقتی باز می‌کنم فقط یک صفحه سفید خالی نشون میده و نمیشه چیزی اپلود کرد. توی ایمیلی که زدند هم این عبارت هست:

Don’t forget your documents: if you have not purchased Document Scanning Assistance, please remember to log back into your account and upload your supporting documents before your appointment. Alternatively, for a fee, VFS Global staff will scan your documents for you at your Visa Application Centre appointment. Not applicable in Iran.

این منظورش از اون جمله آخر اینه که اپلود کردن تو ایران لازم نیست یا سرویس اسکن تو ایران وجود نداره؟ اخیرا کسی اقدام کرده که بدونه روال چیه؟ با توجه به اینکه فعلا حالا یا به دلیل خرابی سایت یا نبود سرویس نمیشه چیزی اپلود کرد، مدارک رو ببرند کافیه یا بیشتر پیگیری کنم ببینم مشکل آپلود چیه؟

Junior Member

سلام موقعى كه ميخوام مداركمو تو سايت وى اف اس تهران آپلود كنم صفحه اى كه باز ميشه خاليه و سفيد.كسى ميدونه بايد چكار كنم؟؟

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی در مورد ویزای ویزیت دو ساله اطلاعی داره؟ آیا شرایط خاضی میخواد و اگر آفیسر نخواد ۲ ساله بده٬ میتونه تصمیم بگیره همون ۶ ماه رو بده؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی در مورد ویزای ویزیت دو ساله اطلاعی داره؟ آیا شرایط خاضی میخواد و اگر آفیسر نخواد ۲ ساله بده٬ میتونه تصمیم بگیره همون ۶ ماه رو بده؟

ممنونم
    اینجا در این باره نوشته:

You can choose to apply for a long-term Standard Visitor visa if you visit the UK regularly
    This visa lasts 2, 5 or 10 years
    You can stay for a maximum of 6 months on each visit

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان.

ممنونم
    بله امکانش هست. باید افسر ویزا رو قانع کنید دلیل خوبی برای درخواست دوساله دارید. برای اولین دفعه اگه دارید اقدام میکنید بهتره اینکار رو نکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله امکانش هست. باید افسر ویزا رو قانع کنید دلیل خوبی برای درخواست دوساله دارید. برای اولین دفعه اگه دارید اقدام میکنید بهتره اینکار رو نکنید
    خیلی ممنونم ار پاسختون. من دو ساله سابمیت کردم و برای مامانم دفعه سوم و بابام دوم هست و نتیجه را اینجا اعلام میکنم. سوال دیگه داشتم که میدونم اینجا قبلا مطرح شده ولی ممنون میشم راهنمایی کنید. برای گردش حسابهایی که حقوق و بازنشستگی واریز میشه گردش ۳ ماهه کافیه یا ۶ ماهه لازمه؟ ما همیشه ۶ ماهه دادیم ولی بخاطر مشکل بانکی سه ماه رو به بانک دیگه ای واریز کردن و اگر سه ماهه بذاریم مثل سابق هست ولی شش ماهه بانک سوم هم هست و توضیح دادنش کمی سخت میشه. ولی اگر ۶ ماهه لازم هست٬ توی کاور لتر توضیح میدم.

بینهایت ممنونم از راهنماییتون

خیلی ممنونم ار پاسختون. من دو ساله سابمیت کردم و برای مامانم دفعه سوم و بابام دوم هست و نتیجه را اینجا اعلام میکنم. سوال دیگه داشتم که میدونم اینجا قبلا مطرح شده ولی ممنون میشم راهنمایی کنید. برای گردش حسابهایی که حقوق و بازنشستگی واریز میشه گردش ۳ ماهه کافیه یا ۶ ماهه لازمه؟ ما همیشه ۶ ماهه دادیم ولی بخاطر مشکل بانکی سه ماه رو به بانک دیگه ای واریز کردن و اگر سه ماهه بذاریم مثل سابق هست ولی شش ماهه بانک سوم هم هست و توضیح دادنش کمی سخت میشه. ولی اگر ۶ ماهه لازم هست٬ توی کاور لتر توضیح میدم.

بینهایت ممنونم از راهنماییتون
    سلام من هم تجربه مو میگم شاید براتون مفید باشه. من در دومین بار ویزای مادرم به همین دلیل(مورد مشابه شما) فقط چهار ماهه ارائه دادم.

سلام دوستان
    میگن الان ویزای توریستی میده سفارت انگلستان (البته بدون دعوت نامه با سابقه سفر خوب)
    میخواستم بدونم کسی هست که گرفته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)