صفحه 2 از 157 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

سلام هومن جان
    وقت بخیر
    یه سوال شما تو اولین پست این تاپیک زدید برای رفتن به انگلیس باید دلیلی داشته باشی من اگه بخوام توریستی برم باید اونجا هتل رزرو کنم یا همین جوری با مدارک که تو ایران دارم شامل سند مغازه پراوانه کسب و حساب جاری و مانده حساب 50 میلیونی میتونم برم سفارت تقاضای ویزای توریستی بدم البته ناگفته نماند بنده متاهل هستم ولی خانومم باهام نمیاد انگلیس
    و اینکه اگه به اثبات باشه من چه جوری میتونم ثابت کنم که میخوام برم بگردم تو انگلیس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Educational Administration

سلام
    ببخشید در مورد اون ضمانت برگشت میشه بیشتر توضیح بدین
    آیا مدارک خاصی لازمه یا نه فقط مامور سفارت باید تشخیص بده؟!
    برای مثال یه دعوت نامه، ارائه مدرک شاغل بودن و مبلغ سی میلیون سپرده بانکی کافی هست؟!

Junior Member flra آواتار ها

سلام
    در صورتی که کسی بخواد هزینه سفر کسی را تقبل کنه از فرم SU07 باید استفاده کنه یا اینکه گرفتن نامه از طرف کسی که هزینه ها رو میده کافیه؟
    خیلی ممنونم

دقیقا چه مدارکی لازمه برای اثبات اینکه کسی حاضر هزینه های سفر رو پرداخت کنه؟
    ویرایش توسط sh_shafiee : February 25th, 2016 در ساعت 04:31 PM دلیل: ادغام با بعدی

با عرض سلام و تشکر، من پدر و مادرم برای ویزای visitor اقدام کردند 3.5 سال پیش از دبی و جواب منفی گرفتند، دراصل بخاطر مسائل مالی. حال برای اقدام مجدد، ایا شما پیشنهادتون تهران هست یا همون دبی؟ یا زیاد فرقی نداره؟ مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering,azad university

سلام هومن جان
    خیلی از کمکهاتون ممنونم
    یه سوالی داشتم
    من در لندن دانشجو فوق لیسانس هستم و اینجا یه خونه یه خوابه اجاره کردم. حالا مادرم قصد دارن که برای ویزا اقدام کنن. شوهر خاله من هم در لندن جراح هستند و حقوق بالایی دارن
    حالا سوال من این هستش که حالا که مادر من می خواهن بیاین به نظر شما من خودم واسشون دعوت نامه بفرستم که خوب فامیل درجه یک هستم یا اینکه شوهر خالم که اوضاع مالی خوبی دارن؟

با عرض سلام و تشکر، من یه سوال دیگه هم داشتم اینکه می گن برای هر شخصی جداگونه باید ویزا درخواست بشه و بررسی ها جداگونه هست. آیا دو نفر زن و شوهر با پسر کوچک 7 سالشون اقدام کنند (با توجه به اینکه احتمال بازگشت رو کمتر می کنه). در اینصورت آیا به همه ویزا نمی دن یا پدر و مادر رو میدن و بچه رو نمی دن؟ یا بنحوه فرم پر کردن ربط داره؟ متشکر از وقتتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط originality نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر، من یه سوال دیگه هم داشتم اینکه می گن برای هر شخصی جداگونه باید ویزا درخواست بشه و بررسی ها جداگونه هست. آیا دو نفر زن و شوهر با پسر کوچک 7 سالشون اقدام کنند (با توجه به اینکه احتمال بازگشت رو کمتر می کنه). در اینصورت آیا به همه ویزا نمی دن یا پدر و مادر رو میدن و بچه رو نمی دن؟ یا بنحوه فرم پر کردن ربط داره؟ متشکر از وقتتون
    از نظر تئوریک پرونده ها مستقل بررسی میشند ولی در اکثر مواقع یا به همه میدن و یا به هیچ کس نمیدن چون یه طوری اعضای یه خانواده بر پرونده های هم اثرگذار هستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

سلام به همه دوستان
    من یک فرصت مطالعاتی شش ماهه برای انگلیس از اول ژانویه گرفتم. برای گرفتن ویزا رفتم استانبول ولی متاسفانه ویزام رو به دلایل مالی رد کردند. نوشته بودند که با توجه به اینکه دانشجو هستی و کار نمیکنی حساب مالیت از کجا اومده؟ تو نامه براشون نوشته بودم که این پول رو پدرم به من دادن ولی اونا قبول نکرده بودند و گفتن باید ثابت بکنی.
    چند هفته بعد دوباره رفتم دوبی. این بار پدرم رو به عنوان حامی مالی معرفی کردم به همراه مدارک شغلی و حساب بانکی. ولی بازهم ویزام رو رد کردند! این بار نوشته بودند که هیچ مدرکی که نشون دهنده درآمد پدرتون باشه نگذاشتید و ما نمیدونیم منبع حساب مالی ایشون از کجاست. در صورتی که من مدارک مرتبط با حقوق و شغل پدرم رو ترجمه کرده بودم و براشون گذاشته بودم. نمیدونم چرا متوجه این مدارک نشدند. احتمالا باید در یک نامه جداگانه بیشتر روی این مدارک تأکید میکردم.
    دفعه اول مهر رد رو در پاسپورتم زدند ولی دفعه دوم نه. دفعه دوم یک برگه اعتراض گذاشته بودند، اون رو پر کردم و فرستادم ولی الان یک ماه گذشته و هیچ جوابی ندادند.
    الان میخوام برای بار سوم از ایران اقدام کنم. گفتم شاید این تجربه برای دوستان مفید باشه و اگر کسی هم پیشنهادی داره که میتونه برای من مفید باشه، ممنون میشم که در اینجا بنویسد.
    با آرزوی موفقیت برای همگی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsl نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یک فرصت مطالعاتی شش ماهه برای انگلیس از اول ژانویه گرفتم. برای گرفتن ویزا رفتم استانبول ولی متاسفانه ویزام رو به دلایل مالی رد کردند. نوشته بودند که با توجه به اینکه دانشجو هستی و کار نمیکنی حساب مالیت از کجا اومده؟ تو نامه براشون نوشته بودم که این پول رو پدرم به من دادن ولی اونا قبول نکرده بودند و گفتن باید ثابت بکنی.
    چند هفته بعد دوباره رفتم دوبی. این بار پدرم رو به عنوان حامی مالی معرفی کردم به همراه مدارک شغلی و حساب بانکی. ولی بازهم ویزام رو رد کردند! این بار نوشته بودند که هیچ مدرکی که نشون دهنده درآمد پدرتون باشه نگذاشتید و ما نمیدونیم منبع حساب مالی ایشون از کجاست. در صورتی که من مدارک مرتبط با حقوق و شغل پدرم رو ترجمه کرده بودم و براشون گذاشته بودم. نمیدونم چرا متوجه این مدارک نشدند. احتمالا باید در یک نامه جداگانه بیشتر روی این مدارک تأکید میکردم.
    دفعه اول مهر رد رو در پاسپورتم زدند ولی دفعه دوم نه. دفعه دوم یک برگه اعتراض گذاشته بودند، اون رو پر کردم و فرستادم ولی الان یک ماه گذشته و هیچ جوابی ندادند.
    الان میخوام برای بار سوم از ایران اقدام کنم. گفتم شاید این تجربه برای دوستان مفید باشه و اگر کسی هم پیشنهادی داره که میتونه برای من مفید باشه، ممنون میشم که در اینجا بنویسد.
    با آرزوی موفقیت برای همگی
    نامه رد شدن رو بذارید اینجا بعد از حذف اسم و مشخصات. در ضمن توضیح بدید که هزینه سفر و درآمد تقریبی پدرتون که مدارکش رو داده بودید چی بودند. ویزای ویزیت حق اعتراض جز در موارد خاص نداره و منتظر جواب اعتراض نباشید

Junior Member

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون
    این نامه رد شدن هست: در این نامه ذکر شده که مدرکی که نشون دهنده شغل و درآمد پدرم باشه رو نگذاشتم در صورتیکه گذاشته بودم. همینطور در قسمت دوم گفته که مدرکی که نشون دهنده سند مالکیت یا حساب مالی باشه نگذاشتم در صورتیکه پرینت حساب مالیم رو گذاشته بودم و همین طور نامه ای از دانشگاه که نشون میده من برای دفاع از پایان نامه دکترام باید حتما برگردم.
    You state that you plan to travel to the UK to study a post graduate credit at Southampton University for 6 months. You state that your father will cover the cost of your trip and study. While I am satisfied of that you have been offered a place of study at this institute, this alone does not satisfy me of your own personal and economic circumstances in Iran, or of your intentions in visiting the UK at this time.
    You have provided a balance certificate for Bank Sepah in your father's name. In the absence of any documents to demonstrate your father's employment or source of income I am unable to establish the origin of funds held in his provided bank statement. As a result I am not satisfied that this statement is an accurate reflection of your current economic circumstances in Iran or these funds are exclusively available to you for the purpose of your trip.
    You are single and have not demonstrated to have any family resident in Iran. I also note that you have not provided any documents to demonstrate that you have any property, savings or assets in Iran or elsewhere. I therefore consider that you do not have sufficient ties to Iran to persuade you to leave the UK at the end of your proposed trip.
    fffdIff have considered your provided bank statement. However, while I consider that you state that your father has gifted you some money this does not explain all of the funds held throughout your statement. Given the ambiguity surrounding both yours and your father's income and finances, I am not satisfied based on the documents provided that sufficient funds are available to you to cover the necessary costs regarding your trip.
    I have therefore refused your application because I am not satisfied, on the balance of probabilities, that you meet all of the requirements of the relevant Paragraph of the United Kingdom Immigration Rules.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)