صفحه 37 از 157 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

دوستان کسی هست که جدیدا در تهران برای ویزای توریستی اقدام کرده و موفق شده باشه در حالیکه حسابهای بانکیش در پارسیان و پاسارگاد نبوده باشه؟

دوستان مدارکی که اسپانسر از انگلیس می فرسته مثل دعوتنامه و سایر مدارک آیا باید اصل باشند؟ یا پرینتشون قابل قبوله ؟
    کد رشته : 2145 ، دریافت مدارک در کانادا: 2013-07-03 ، دریافت فایل نامبر: 2013-09-30 ، دریافت مدارک توسط ورشو: 2013-10-29 ، دریافت نامه مدیکال و آپدیت: 2014-07-21 , پاسپورت ریکوئست: 03-11-2014

Junior Member

با سلام میخواستم بپرسم جدیدا کسی تونسته از تهران برای ویزای دیدار انگلیس خودش وقت بگیره بدون اینکه به آژانسهای مسافرتی پول بده واصلا کسی ویزا گرفته از وقتی دفتری تو جردن مدارکو میگیره؟
    ممنون از وقتتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anasa نمایش پست ها
    با سلام میخواستم بپرسم جدیدا کسی تونسته از تهران برای ویزای دیدار انگلیس خودش وقت بگیره بدون اینکه به آژانسهای مسافرتی پول بده واصلا کسی ویزا گرفته از وقتی دفتری تو جردن مدارکو میگیره؟
    ممنون از وقتتون
    حواب هر دو سال مثبته و موارد متعدد بوده. برای چی کسی نتونه ویزا بگیره از تهران؟

Junior Member

اما من الان ۱۷ روزه که فرم مادرم رو پر کردم ونتونستم وقت توتهران براش بگیرم ولی به سه آژانس مسافرتی زنگ زدیم در تهران بین ۲۰۰تا۳۰۰ دلار میگیرن وبرای آخرنوامبر وقت میگرن که عجیبه چرا اونا میتونن و ما نمیتونیم ودلیل اینکه پرسیدم از تهران کسی ویزا گرفته برای اینکه کسانیکه من میشناسم که بیش از ۱۰ بار اومدن ودو نفر که برای دومین بار اقدام کردن جواب منفی گرفتن .

Junior Member

سلام
    چند تا سوال دارم
    1. وقتی میخوام کد پستی(postcode) وارد کنم جا برای 9 رقم هست اما کد پستی من 10 رقمیه.چه کار کنم؟
    2. در نظر دارم با خانمم ویزا بگیرم. باید یک application تکمیل کنم یا دوتا؟ و اینکه دو تا هزینه مصاحبه بدم؟ با توجه به اینکه وقت مصاحبه سخت پیدا میشه باید دو تا وقت مصاحبه بگیرم یا یکی؟
    متشکر از راهنمایی هاتون

Junior Member

با عرض سلام،متشكرم از سايت خوبتون
    هفته گذشته درخواست ويزاي ويزيت من مادرم و دخترم كه ٣ سالشه رد شد.مادرم يكبار سفر كرده بود به uk. دعوتنامه از داييم و برادرم داشتيم.علاوه بر ايراد به منشا پول تو حساب همسرم و پدرم كه ناچيز هم بود چندتا ايراد ديگه هم گرفته بودن كه نشون مي داد اصلا مدارك رو درست چك نكردن.مثل كارت دانشجويي من كه كپي همراه ترجمه تو مدارك بود.كه گفته بودن گفتي كه دانشجويي ولي سندي ارائه ندادي!!يا اينكه پدرم علاوه بر حقوق بازنشستگي شغل دوم داره و اشتغال به كار همراه با مهر و مبلغ درامد ترجمه شده بود كه انگار فقط حقوق بازنشستگيش رو ديده بودن كه مغايرت داره با مبلغ تو حسابش!! خواستم بدونم طبيعي هستش بي دقتي تو چك كردن مدارك؟علاوه بر اين موارد من قولنامه رهن خونه خودمون كه به نام همسرم هست و مبلغ قابل توجهي هست ترجمه كرديم،ولي اونا نوشتن كه مبلغي به عنوان كرايه خونه از اين خونتون كه اجاره دادين دريافت مي كنين!!ممنونم اگر تجربه شبيه من رو داريد بفرماييد

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

دوستان کلا دارن اذیت می کنن, پسر عمه ی من پزشک فوق تخصصه که الان 30 ساله سالی یکی دو بار می ره انگلیس, هم پسرش اونجاست و خودش هم با یه بیمارستان تو لندن کانکشن دارن و از طرف اونا سال هاست دعوت نامه می گیره, این سری اخر درخواستشون رو رد کردن بخاطر مشکل در مدارک, مدارکی که قبلا طی سال های قبل خودشون قبول می کردن و تاحالا ایشون 60 تا ویزای انگلیس تو پاسپورتش داشته

دقيقا همينطوره و به طور كل ويزاي توريستي از مبدا ايران رو دارند فقط ريجكت ميكنند .

من به شخصه ديگه براي انگليس اقدام نميكنم تا كنسول ايران شروع به صدور رواديد كنه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دقيقا همينطوره و به طور كل ويزاي توريستي از مبدا ايران رو دارند فقط ريجكت ميكنند .

من به شخصه ديگه براي انگليس اقدام نميكنم تا كنسول ايران شروع به صدور رواديد كنه .
    معلوم نشده كي بخش رواديد تو سفارت دوباره باز ميشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)