صفحه 4 از 157 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط aliordi3 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    چندتا سوال میمونه
    1-مگه پاس های قدیمی رو میگرن از ما که بخوان ببین داخلش کجا رفتی
    2-بیمه مسافرتی وبلیط OK هم باید بگیرم و بختره بیمه مسافرتی رو از کدوم شرکت بگیرم؟
    3-توی 3 تا بانک حساب دارم همشون رو پرینت بگبرم و تمام پولها رو انتقال بدم به پاسارگاد
    ممنون میشم اگر نکته مهمی هست برای گرفتن ویزای فامیلی بمن بگید چون گرفتن این ویزا برای من مهم هستش
    از همه ممنونم

1-بله ازتون ميخواين و با مداركتون بايد پاس هاي قديمي رو هم بزارين البته از تمام مدارك بايد يك كپي هم بزاريد برا باسپارتها هم صفحه اول و اون صفحاتي كه ويزا داره و مهر ورود و خروج خورده رو بايد كپي كنيد و اراىه بديد
    2- ويزاي توريستي بيمه مسافرتي لازم نداره، البته از اين به بعد رو خبر ندارم، نياز به گرفتن بليط هم نيست
    3- بستكي داره كه شما چقدر پول داريد و جند نفر باشين ، معنولا براي يك نفر كه سفر ميكنه برا ميزاي توريستي 50-60 خوبه حالا يكي از حسابهاي شما اين مبلغ توشه انتقال بديد و ترجمه رو هم بگيريد هر دو حساب رو ترجمه كنيد كه نشان بديد اين پول مال خودتونه و انتقال پيدا كرده .چيزي كه مهمه اينه كه شما نشان بديد اين پولها از منابع درامديتون جمع شده يك دفعه يا در عرض دو يا سه روز پول نرفته تو حسابتون، جون براشون سوال كه اين ول از كجا امده ،تا چند ماه پيش كه به اين موارد گير ميدادن

براي فاميل من همين مشكل پيش اومد 20 سال به انگليس رفت و امد داشت،پارسال هم انگليس بود،اين بار كه رفت تركيه ويزا بگيره با اين كه همسر و بجه هاش ايران مي ماندن و تنها ميرفت، ازش ايراد گرفته بودن كه اين همه بول از كجا به حسابت اومده اكر جه اونها شركت داشتند و درامد شركت بود و در امد املاك ،ولي جون مثل كساني كه حقوق بگير هستند اين مبالغ ماهيانه نبود براشون سوال شده بود،
    با اينكه شخص دعوت كننده در انگليس دندانپزشك بود و در دعوت نامه هم ذكر شده بود كه همه جوره خواهرش رو ساپورت ميكنه ولي به راحتي ردش كردن،
    من براي ويزاي خودم وقتي به سوالات جواب ميدادم ،اكر فكر ميكردم ممكنه براي افسر ويزا سوالي پيش بياد خودم در قسمت اخر اشاره ميكردم و تو ضيح ميدادم ،
    برا حسابها توضيح نوشتم كه جه طوري اين مبلغ جمع شده كدوم حساب سود ميده و سود ها رو مشخص ميكردم ، با اينكه دفعات قبل هيج كدام از اين كارها رو نمي كردم،

ولي با همه اينها هيج كس نمي تونه بكه كي ويزا ميگيره و كي نمي كيره ،فقط ميدونم كه الان خيلي بهانه ميگيرن كه قبلا اصلا اين طور نبود،

البته بايد صبر كنيم ببينيم اونهايي كه از جردن اقدام كردن چه نظري دارند،

ApplyAbroad Guru

فرقی نمیکنه از کجا اقدام کنید. و در حال حاضر هم به نظر میاد افسر ویزایی در تهران نیست و مدارک برای بررسی به ابوظبی ارسال میشه.
    جواب تقریبا 99 درصد این سوالها در پست اول داده شده و درنتیجه تکراری هستند. منشا پول باید مشخص باشه به طور خیلی دقیق و اگه حقوق به حساب بانکی واریز نمیشه و در شرح تراکنش مشخص نیست این مشکل بزرگیه که افسر ویزاها اخیرا سرش حساس شدن و نامه شرکت کمک زیادی نمیکنه. البته در نهایت نظر افسر ویزا مهمه و یکی ممکنه قبول کنه و یکی دیگه نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    فرقی نمیکنه از کجا اقدام کنید. و در حال حاضر هم به نظر میاد افسر ویزایی در تهران نیست و مدارک برای بررسی به ابوظبی ارسال میشه.
    جواب تقریبا 99 درصد این سوالها در پست اول داده شده و درنتیجه تکراری هستند. منشا پول باید مشخص باشه به طور خیلی دقیق و اگه حقوق به حساب بانکی واریز نمیشه و در شرح تراکنش مشخص نیست این مشکل بزرگیه که افسر ویزاها اخیرا سرش حساس شدن و نامه شرکت کمک زیادی نمیکنه. البته در نهایت نظر افسر ویزا مهمه و یکی ممکنه قبول کنه و یکی دیگه نه.
    ممنون ازپاسختون
    در مورد حقوق هم انتقال اینترنتی بوده از حساب مدیر عامل به حساب من در شرح خورده حقوق ودستمزد ولی برای بانک ملت هست و من هر ماه انتقال میدادم به ملی و دی سوال من اینجاست که باید دقیقا بتوضیح بدیم پول حقوقم رو چکار کردی؟انتقال دادم و...
    مشکل من فقط این هست که حساب پاسارگادم گردش نداره و من بانک ملی و دی کار میکردم بانک ملت هم جاری بوده که فقط داخلش حقوق ریختن و برداشت شده.چکار کنم بهتره
    بنظر شما همرو بیارم پاسارگاد و یک سپرده بلند مدت کنم بهتره یا تو همون کوتاه مده بمونه
    برای همسرم هم بهتر هست که یک سپرده بلند مدت یکساله باز کنم
    مبالغ چقدر باشه بهتره در ضمن منابعش رو هم میتونم ثابت کنم مثل پول پیش خونه هایی که در اجاره هست.نهایتا ی قرارداد جدید مینویسم
    ویرایش توسط aliordi3 : March 29th, 2016 در ساعت 01:33 PM

Junior Member

salam. من حامله هستم و می‌خواهم پدر و مادرم رو دعوت کنم که نوه شون رو ببینن وقتی‌ به دنیا بیاد. بیمارستان زمان تولد رو ۱ سپتامبر به من داده و من می‌خوام پدر مادرم برای حدوداً هفتهٔ ۳ سپتامبر اینجا باشن. من خودم اقامت ندارم. spouse ویزا دارم ولی‌ همسرم انگلیسی‌ هستند. ما اینجا خونه داریم( mortgage مشترک منو همسرم)، هر دوی ما شغل پروفشنال داریم با حقوق بالای ۳۰۰۰۰ سالانه، یه حساب پسنداز داریم ولی‌ خدا میدونه چقدش باقی‌ میمونه تا زمانی‌ که بچه به دنیا بید. تو نامه که همراه مدارکمون به پدر و مادرم میدم اشاره می‌کنم که تمام هزینه‌های زمانی‌ که اینجا هستند ( حدود ۱ ماه) رو من تقبل می‌کنم. با توجه به این شرایط آیا هنوز پدر و مادرم لازمه که حساب مالیه بالا داشته باشند؟ سند خونشون هست که فقط به نام پدرم هست. مادرم حساب سپرده داره با حدود ۵۰-۶۰ میلیون ولی‌ نمیدونم چطوری می‌خواد ثابت کنه این پول از کجا اومده چون این بقیه پولی‌ بود که از فروش خونه قبلیشون گرفتن. به جز این یه حساب پدرم داره که حقوق بازنشستگیش بهش واریز می‌شه (فقط به نام پدرم - مادرم هم خانه دار هستند). با این اوضاع می‌تونن راحت ویزا بگیرن؟ من نگرانیم اینه که چون من بعد از تولد بچه توی maternity leave هستم و حقوقم بعد از ۶ هفته فقط ۱۳۵ پوند در هفته می‌شه این مشکل ساز نشه؟ چون mortgage ما ۱۲۰۰ پوند ماهیانه هست و به جز این هم پول utility bills, etc را داریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasilg نمایش پست ها
    salam. من حامله هستم و می‌خواهم پدر و مادرم رو دعوت کنم که نوه شون رو ببینن وقتی‌ به دنیا بیاد. بیمارستان زمان تولد رو ۱ سپتامبر به من داده و من می‌خوام پدر مادرم برای حدوداً هفتهٔ ۳ سپتامبر اینجا باشن. من خودم اقامت ندارم. spouse ویزا دارم ولی‌ همسرم انگلیسی‌ هستند. ما اینجا خونه داریم( mortgage مشترک منو همسرم)، هر دوی ما شغل پروفشنال داریم با حقوق بالای ۳۰۰۰۰ سالانه، یه حساب پسنداز داریم ولی‌ خدا میدونه چقدش باقی‌ میمونه تا زمانی‌ که بچه به دنیا بید. تو نامه که همراه مدارکمون به پدر و مادرم میدم اشاره می‌کنم که تمام هزینه‌های زمانی‌ که اینجا هستند ( حدود ۱ ماه) رو من تقبل می‌کنم. با توجه به این شرایط آیا هنوز پدر و مادرم لازمه که حساب مالیه بالا داشته باشند؟ سند خونشون هست که فقط به نام پدرم هست. مادرم حساب سپرده داره با حدود ۵۰-۶۰ میلیون ولی‌ نمیدونم چطوری می‌خواد ثابت کنه این پول از کجا اومده چون این بقیه پولی‌ بود که از فروش خونه قبلیشون گرفتن. به جز این یه حساب پدرم داره که حقوق بازنشستگیش بهش واریز می‌شه (فقط به نام پدرم - مادرم هم خانه دار هستند). با این اوضاع می‌تونن راحت ویزا بگیرن؟ من نگرانیم اینه که چون من بعد از تولد بچه توی maternity leave هستم و حقوقم بعد از ۶ هفته فقط ۱۳۵ پوند در هفته می‌شه این مشکل ساز نشه؟ چون mortgage ما ۱۲۰۰ پوند ماهیانه هست و به جز این هم پول utility bills, etc را داریم.

1- مهم نيست كه خانه به اسم كي باشه و يا حقوق چون زن و شوهر هستند برا هر دو محسوب ميشه،فقط شما يك دعون تامه برا هر دوشون بديد اسم هر دو تو يك دعوت نامه باشه
    2- اون پول شما ميتونيد برگه فروش نامه رو ترجمه كنيد و بگيد كه اون پول از بقيه پول خانه هست3-
    3- مادر پدر شما ميتونند دو ماه قبل از تارخ اومدنشون به انگليس اقدام كنند يعني قبل از زايمان شما كه تا اون موقع هنوز به مرخصي زايمان نرفتين

و حقوقتون خوب هست ، و در دعوت نامه هم ذكر نكنيد كه فقط يك ماه هزينه هاي اونها رو تقبل ميكنيد كلي بنويسيد كه تا مدت اقامت اونها شما هزينه هاي اونها رو ميديد مثل غذا مسكن و ....
    سعي كنيد تا زماني كه بيان يكم هر ماه پس انداز كنيد كه فكر نكنند مشكل مالي داريد
    4- كلا با همه اينها بدر مادر شما بايد شرايط مالي خوبي نشون بدند اين هيچ ارتباطي به وضع مالي شما نداره ، اونها بايد جوري مدارك نشان بدن كه اگر شما نتونستين هزينه اونها رو تقبل كنيد مشكل پيدا نكنند و اينكه اينجا به اندازه كافي وضعشون خوب هست كه برگردن
    چون مادر شما تحت سرپرستي پدرتون هست همون شرايط مالي حقوقي و مالي پدرتون كافيه فقط تو فرماشون هم ذكر كنند هر جي دارند مشتركه هم حسابهاي بانكي خانه حقوق

كلا شما برو ارشيو قديمي همين ويزاي توريستي رو بخون خيلي خوبه الان خلوته ولي پارسال خيلي شلوغ بود و كلي اطلاعات اينجا گذاشتن خيلي كمكت ميكنه

Junior Member

مرسی‌ بابت راهنمایتیون. این که میگن سفارت فقط بانک پاسارگاد، پارسین رو قبول داره، هنوزم همونجوریه؟ یا فقط برای زمانی‌ بود که سفارت تو ایران تعطیل بود؟ دوستان یک لینک گذشته بودند ولی‌ من نتونستم باز کنم

مرسی‌ بابت راهنمایتیون. این که میگن سفارت فقط بانک پاسارگاد، پارسین رو قبول داره، هنوزم همونجوریه؟ یا فقط برای زمانی‌ بود که سفارت تو ایران تعطیل بود؟ دوستان یک لینک گذشته بودند ولی‌ من نتونستم باز کنم
    https://www.gov.uk/guidance/immigrat...l-institutions

اينجا ليست بانكهاي قابل قبول و غير قابل قبول هست،

Junior Member

اگر لطف کنید همچنین نظرتون رو بدید در مورد اینکه فکر می‌کنید اگه خواهر من که فقط ۲۳ سالش هست و دانشجو (شاغل نیست ولی‌ پارت تیم توی املاک مسکن داییم کار می‌کنه) با پدر مادرم اقدام بکنه شانسش بیشتره که ویزا بگیر یا اینکه ممکن شانس پدرو مادرم ‌هم که برا ویزا دلیل خوبی‌ دارند (دیدن اولین نوه و همچنین دامادشون که تا حالا ملاقات نداشتند) رو خراب می‌کنه؟
    می‌شه لطفا راهنمایی‌ کنید مرسی‌.

اگر لطف کنید همچنین نظرتون رو بدید در مورد اینکه فکر می‌کنید اگه خواهر من که فقط ۲۳ سالش هست و دانشجو (شاغل نیست ولی‌ پارت تیم توی املاک مسکن داییم کار می‌کنه) با پدر مادرم اقدام بکنه شانسش بیشتره که ویزا بگیر یا اینکه ممکن شانس پدرو مادرم ‌هم که برا ویزا دلیل خوبی‌ دارند (دیدن اولین نوه و همچنین دامادشون که تا حالا ملاقات نداشتند) رو خراب می‌کنه؟
    می‌شه لطفا راهنمایی‌ کنید مرسی‌.
    والا هيج كسي در رابطه با اين جور چيزا خيلي كامل نمي دونه
    خوب من خيلي ها رو ديدم كه خانوادگي ويزا گرفتن و خيلي ها هم نه ، ولي چند تا چيز رو ميشه در نظر گرفت
    مثلا ميزان درامد پدرتون كه ايا ميتونه خواهر شما رو ساپورت كنه هر چه ميزان درامد بيشتر باشه بهتره
    خواهر شما ميتونه از دانشكاه يك نامه بگيره كه دانشجو هست ، جون ميتونه دليل خوبي باشه براي بركشت ايشون به ايران
    و اينگه از آژانس داييش يك نامه بگيره كه اينجا پارت تايم كار ميكنه اگر بيمه هم باشه كه بهتره
    و در نامه هم ذكر كنه كه حقوق يا هر مبلغي براش به مثلا اين شماره حساب واريز ميشه و اون حساب رو هم ترجمه كنه
    اكر خواهر شما اقدام كنه من فكر نكنم تاثيري رو ويزاي پدر يا مادرتون داشته باشه
    چون ويزاي هر كدوم رو بر اساس شرايط خودش ميدن مثلا ممكنه به پدر و مادرتون بدن وبه خواهرتون ندن يا مثلا فقط به مادرتون بدن يا هر سه نفر ،

اين نظر من بود حالا باز هم تحقيق كنيد و مطالب اين سايت رو بخونيد ،تو انجمن نتيجه ويزا ،دلايل رد يا قبولي ويزا رو بخونيد اونجا هم خيلي ميتونه كمك كنه بهتون

لطفا اگر كسي از سرويس پريوريتي از تركيه استفاده كرده اون 150 پوندي و از ش قبول كردن بدون اقامت تركيه اينجا اطلاع رساني كنه

خيلي ممنون ميشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)