صفحه 40 از 157 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

با سلام
    برای انگلستان مهر مترجم کفایت میکنه و احتیاجی به مهر دادگستری و امورخارجه نیست
    اگر سند ملک به اسم خودتان دارید حتما ترجمه کنید (برای ثابت کردن تعلق داشتن به ایران)
    به نظرم بهتره در کاور لتر توضیحاتی در خصوص حساب بانکیتون بدین و فکر میکنم اگر 4000 پوند مادرتون رو در حساب دیگه ای نشان دهید بهتر باشه

Junior Member

سلام دوستان،
    من از طرف دانشگاهی که چند سال پیش در انگلستان درس میخوندم ، قراره که دعوت بشم برای لکچر دادن و چند جلسه ی توجیحی مرتبط با آخرین کتابم. چندتا سوال داشتم.یک هزینه ی ۵۰۰-۸۰۰ پوندی هم برای این مدت قراره پرداخت بشه.چندتا سوال داشتم.
    ۱-آیا برای استاندارد ویزیتور ویزا باید درخواست بدم و مدت ویزا زیر یک ماه خواهد بود؟
    ۲-آیا توی دعوت نامه غیر از اینکه بگن ما از ایشون که فارق التحصیل این دانشگاه بوده برای لکچر دادن دعوت میکنیم. نکته ی دیگه ای هم باید ذکر بشه؟
    ۳-lمکانش هست که از ایران درخواست بدم و اگرتا آخر نوامبر درخواست بدم میتونم فوریه اونجا باشم؟
    ممنون میشم از کسانی که تجربه شرایط مشابه رو داشتن راهنماییم کنن.

Junior Member

سلام به آقا همون و مابقی دوستان

پدر و مادر من چند ماه قبل ویزا 6 ماه انگلیس برای دیدن من گرفتن، ویزاشون آخر دسامبر باطل میشه،
    میخوام دوباره برای مادرم اقدام کنم، دو تا سوال دارم، 1) می تونم این بار دوساله اقدام کنم؟
    2) تاریخ اقدام باید چقدر زودتر از مان درخواست برای سفر باشه؟

ممنون میشم هرکس جواب درست میدونه راهنماییم کنه

Junior Member

سلام. همسر من به همراه فرزند دو سالم میخواد ویزیتوری بره. هزینه اپلیکیشن چقدر میشه که آنلاین پرداخت کنم؟ من از ترسم رو زمانهایی که سیستم پیشنهاد میکنه کلیک نکردم که جلوتر بره و هزینه مشخص بشه.ببخشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milimolo نمایش پست ها
    سلام. همسر من به همراه فرزند دو سالم میخواد ویزیتوری بره. هزینه اپلیکیشن چقدر میشه که آنلاین پرداخت کنم؟ من از ترسم رو زمانهایی که سیستم پیشنهاد میکنه کلیک نکردم که جلوتر بره و هزینه مشخص بشه.ببخشید.

حدوداچندماه پیش برای ویزای 6ماهه 132دلاربود

Junior Member

سلام ببخشيد ما بايد نيو سرويس رو استفاده كنيم برا پر كردن فرمها؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام، اول یه قدردانی حسابی کنیم از همه دوستانی که مارو یاری میدن. میخواستم ببینم داشتن نمره بالا تو آیلتس ترجیحا ukvi تاثیری در ویزا دادن داره یا خیر. تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

http://www.mehrnews.com/news/3825451...A7%D9%87%DB%8C

خیلی خوبه !! دیگه سفارت حتی به افراد مشهور مثل آهنگسازها هم ویزا نمیده !!! من واقعا عاشق نامه های ریفیوز سفارت انگلیس هستم، همش 4 تا جمله رو هی تکرار میکنه آخرش میگه من قانع نشدم ... !!!
    یه زمانی هر کسی که صلاحیت نداشت رو ویزا دادند و همه رفتند اونجا پناهنده شدند، حالا حتی به کسانی که صلاحیت دارند و ویزیتور واقعی اند ویزا نمیده !! داستان در دروازه و ته سوزنه !

Junior Member

با عرض سلام وخسته نباشيد
    بنظر شما امكان داره در خواستهايي كه مبدا ان تهران باشه رو بدون بررسي رد كنن؟اصلن نگاه نكنن و چون از تهران فرستاده شده رد بشه بدون بررسي چون الان همه ميگن رد شدن واين ما رو نگران كرده تصميم داريم خرج بيهوده نكنيم واز تهران اقدام كنيم ولي اصلن نميخوايم ويزامون رد بشه اين سومين درخواست ما برا ويزاي دوساله هست وپسرم هم اونجا درس ميخونه اگه ميشه راهنمايي بفرمايين كه اگه درصد ردي از تهران زياده ريسكش رو نكنيم و بريم دبي.
    ممنونم از شما

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط robabeh نمایش پست ها
    با عرض سلام وخسته نباشيد
    بنظر شما امكان داره در خواستهايي كه مبدا ان تهران باشه رو بدون بررسي رد كنن؟اصلن نگاه نكنن و چون از تهران فرستاده شده رد بشه بدون بررسي چون الان همه ميگن رد شدن واين ما رو نگران كرده تصميم داريم خرج بيهوده نكنيم واز تهران اقدام كنيم ولي اصلن نميخوايم ويزامون رد بشه اين سومين درخواست ما برا ويزاي دوساله هست وپسرم هم اونجا درس ميخونه اگه ميشه راهنمايي بفرمايين كه اگه درصد ردي از تهران زياده ريسكش رو نكنيم و بريم دبي.
    ممنونم از شما
    سلام

احتمال اینکه تقاضاهای ایران رو بدون بررسی رد کنن صفر هست

مدارک درست بدید و البته برای ویزای دوساله باید بتونید ثابت کنید که شما لازم دارید به صورت مرتب به انگلستان بیایید
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)