صفحه 42 از 157 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1982 نمایش پست ها
    سلام به همگی، من تمام مطالب این تاپیک و بیشتر مطالب تاپیک آرشبو شده رو مطالعه کردم، اطلاعات خوبی به دست آوردم، از همه دوستانی که راهنمایی می کنن ممنونم، من یه سوال دارم که اگر بهم پاسخ بدین ممنون می شم، من قصد دارم برای ویزای پدر و مادرم اقدام کنم، مساله ای که من رو یکمی گیج کرده و نمی دونم چجوری باید بنویسمش اینه که پدرم بازنشسته هستن و حقوق بازنشستگی دارن و هر دوشون پس انداز بلندمدت دارن، من نمی دونم برای هزینه های سفر مادرم باید پدرم رو به عنوان پرداخت کننده هزینه سفر معرفی کنم یا اینکه چون مادرم پس انداز دارن می تونن پرداخت کننده هزینه های سفر خودشون باشن؟ و یا اینکه بهتره بگم بخشی از هزینه های سفر مادرم رو پدرم تامین می کنن و مابقی رو خود ایشون پرداخت می کنن؟
    سلام،
    من فرض میکنم مادر شما حقوق دریافت نمیکنن. پس به نظر من در کاور لتر مادر اشاره کنید که هزینه سفر رو از پس انداز موجود در بانک و شماره حساب. . . . پرداخت میکنند.
    از طرق پدر هم نامه اسپانسر بزارید و بگید که پدر هم اسپانسر میکنن و فیش حقوقی، حکم بازنشستگی و حساب باک دریافت کننده حقوق و حساب پس انداز رو ارایه کنید.
    خودتون هم آگه.درامدی دارید میتونید اسپانسر کنید و بگید که مثلا مادرتون خودش خزینه خا رو پرداخت میکنه اما شما همچنان مایل هستید اگر مشکلی پیش اومد پول پرداخت کنید. تمام مدارک نشان دادن درآمد رو هم. شما بزارید.
    دقت کنید آگه مقدار در آمد ماهیانه پدر شما یک میلیون هست، ایشون منطقی نیست سه میلیارد پول در پس انداز داشته باشن. و آگه مثلا دو میلیون در پس انداز دارن کمی شک برانگیز هست که همه پس انداز رو بخوان بلیط بخرن. آگه همچین هست، بهتره دلیل مناسب بنویسید که چرا ایشون میخوان همه پس انداز رو هزینه سفر کنند.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام،
    من فرض میکنم مادر شما حقوق دریافت نمیکنن. پس به نظر من در کاور لتر مادر اشاره کنید که هزینه سفر رو از پس انداز موجود در بانک و شماره حساب. . . . پرداخت میکنند.
    از طرق پدر هم نامه اسپانسر بزارید و بگید که پدر هم اسپانسر میکنن و فیش حقوقی، حکم بازنشستگی و حساب باک دریافت کننده حقوق و حساب پس انداز رو ارایه کنید.
    خودتون هم آگه.درامدی دارید میتونید اسپانسر کنید و بگید که مثلا مادرتون خودش خزینه خا رو پرداخت میکنه اما شما همچنان مایل هستید اگر مشکلی پیش اومد پول پرداخت کنید. تمام مدارک نشان دادن درآمد رو هم. شما بزارید.
    دقت کنید آگه مقدار در آمد ماهیانه پدر شما یک میلیون هست، ایشون منطقی نیست سه میلیارد پول در پس انداز داشته باشن. و آگه مثلا دو میلیون در پس انداز دارن کمی شک برانگیز هست که همه پس انداز رو بخوان بلیط بخرن. آگه همچین هست، بهتره دلیل مناسب بنویسید که چرا ایشون میخوان همه پس انداز رو هزینه سفر کنند.
    سلام، خیلی خیلی ممنونم جناب میلاد از پاسخگوییتون، بله درسته، مادرم حقوقی دریافت نمی کنن و به همین دلیل من نمی دونستم که باید برای ایشون اسپانسر معرفی کنم یا خیر، با توجه به مطالبی که شما فرمودین من بخشی از هزینه سفر مادرم رو به عهده پدرم می گذارم و در فرم و کاور لتر ایشون رو به عنوان اسپانسر معرفی می کنم و بخشیش رو هم می نویسم که از حساب پس اندازشون برداشت می کنن، و برای هر دوشون هم در دعوتنامه هایی که من و همسرم به طور جداگانه نوشتیم ذکر کردیم که اسکان پدر و مادرم و همینطور هزینه غذاشون رو به عهده می گیریم و تمام مدارک مالی و شغلی همسرم رو ضمیمه پرونده خواهیم کرد. یه سوال دیگه دارم و اون اینکه پدرم برای اینکه اعلام کنن که اسپانسر مادرم هستن باید نامه جداگانه ای بنویسن؟ و آیا این نامه باید به صورت رسمی و محضری باشه یا اینکه همینکه بنویسن و امضا کنن کفایت می کنه؟ باز هم از توجه و پاسخگوییتون ممنونم .

Junior Member

سلام خسته نباشید من پاسپورت دومینیکا دارم و نیاز به دریافت ویزای توریستی نیستم و بدون ویزا 6 ماه میتوانم در انگلیس اقامت کنم
    میخواستم ببینم برای اتباعی که نیاز به ویزا ندارن و در فرودگاه لندن ویزای دریافت میکنن چه جور سوالایی میشه ؟؟ آیا کسی تجربه داره ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام.
    من دانشجوی دکتری هستم و میخواستم برای شرکت در کنفرانسی ۵ روزه در کمبریج ویزا بگیرم.
    نمیدونم که باید سوالم رو اینجا بپرسم یا نه. ولی میخواستم ببینم چه مدارکی لازم هست و آیا برای کنفرانس ویزا می‌دهند. چون در کشورهای دیگه ( مثل فرانسه، اسپانیا)‌ دیدم که معمولا ویزا نمی‌دهند!
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yekhatere نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من پاسپورت دومینیکا دارم و نیاز به دریافت ویزای توریستی نیستم و بدون ویزا 6 ماه میتوانم در انگلیس اقامت کنم
    میخواستم ببینم برای اتباعی که نیاز به ویزا ندارن و در فرودگاه لندن ویزای دریافت میکنن چه جور سوالایی میشه ؟؟ آیا کسی تجربه داره ممنونم.
    در فرودگاه به شما ویزا نمیدن بلکه اجازه ورود میدن. در ضمن درسته میتونید از نظر تئوری 180 روز بمونید ولی این کار رو زیاد انجام بدید دفعات بعد بهتون ایراد میگیرند و حتی ممکنه مانع ورودتون بشند. سوالات کلی در مورد دلیل سفر و محل اقامت و شرایط کاری و خانوادگی.

Junior Member

ممنون از راهنمایی هدف من ماندن 180 روز نیست من نهایت چند روز برم آن هم هفته بعد برای دریافت ویزای روسیه تو این پاسپورت و بر گردم
    منتهی نگرانم تو فرودگاه اذیت کنن از این یکم استرس دارم به نظر شما مشکل خاصی نیست ؟
    و من میخوام چون فرودگاه GATWICK برم چون پرواز با حدود 600 هزار تومان هست
    آیا با توجه به شرایط من فرقی داره یا برم هیترو بهتره ( از لحاظ سوال و جواب ) ؟ ممنون میشم توضیح بدید
    چون راستش من رو تو فرودگاه بلغارستان 2 ساعت نگه داشتن یه عالمه سوال جواب
    بعد پاسپورت ایران و خواستن 2 تا پاسپورت و بردن یه جای دیگه یه ساعت بعد برگردوندند
    بعد موقع برگشت دوباره پاسپورت ایران رو ازم خواستم که علتش رو نفهمیدم ( اگه جواب اینم میدونید که علتش چی بود ممنون میشم ؟؟؟)
    راستش چشم ترسیده اگه یه راهنمایی کامل کنید ممنون میشم خلاصه کلی اذیت کردن البته فرودگاه صوفیا تو مایه های قشم بود

ApplyAbroad Guru

ممنون از راهنمایی هدف من ماندن 180 روز نیست من نهایت چند روز برم آن هم هفته بعد برای دریافت ویزای روسیه تو این پاسپورت و بر گردم
    منتهی نگرانم تو فرودگاه اذیت کنن از این یکم استرس دارم به نظر شما مشکل خاصی نیست ؟
    و من میخوام چون فرودگاه GATWICK برم چون پرواز با حدود 600 هزار تومان هست
    آیا با توجه به شرایط من فرقی داره یا برم هیترو بهتره ( از لحاظ سوال و جواب ) ؟ ممنون میشم توضیح بدید
    چون راستش من رو تو فرودگاه بلغارستان 2 ساعت نگه داشتن یه عالمه سوال جواب
    بعد پاسپورت ایران و خواستن 2 تا پاسپورت و بردن یه جای دیگه یه ساعت بعد برگردوندند
    بعد موقع برگشت دوباره پاسپورت ایران رو ازم خواستم که علتش رو نفهمیدم ( اگه جواب اینم میدونید که علتش چی بود ممنون میشم ؟؟؟)
    راستش چشم ترسیده اگه یه راهنمایی کامل کنید ممنون میشم خلاصه کلی اذیت کردن البته فرودگاه صوفیا تو مایه های قشم بود
    هیچ فرقی نمیکنه از کجا برید و در هر صورت امکان داره شما رو نگه دارند و جواب سوال کنند. کاملا شانسیه

منکه تو ویکیپدیا نگاه کردم و پاس دومینیکن برا انگلیس و کشورهای اروپایی ویزا میخواد و همچین بهتر از پاس ایران نیست و حتی کشورهای عربی هم با اون پاس ویزا میخوان ازت.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    منکه تو ویکیپدیا نگاه کردم و پاس دومینیکن برا انگلیس و کشورهای اروپایی ویزا میخواد و همچین بهتر از پاس ایران نیست و حتی کشورهای عربی هم با اون پاس ویزا میخوان ازت.
    جمهوری دومینیکن و دومینیکا دو کشور مختلف هستند. شهروندان دومینیکا برای سفر به انگلیس به عنوان ویزیتور نیازی به ویزا ندارند.

Junior Member

دوستان برای اقدام از تهران کسی چنین تجربه ای داشته که پس از تحویل مدارک، پاسپورتش رو لازم داشته باشه؟من 22 روز بعد از تاریخ وقتم سفری در پیش دارم که پاسپورتم رو میخوام، آیا در این زمینه همکاری می کنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)