صفحه 47 از 157 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

سلام دوستان ، ممنون میشم راهنماییم کنید:
    نوع ویزا ۶ ماه دیدار فرزند
    بازنشسته اموزش پرورش
    در حال حاظر مشغول به کار در دبستان پسرانه. قرار داد تا پایان اردیبهشت
    قرار داد جدید مهر سال اینده
    قصد سفر تابستان
    ایا فیش حقوق کافی است یا نامه از محل کار هم باید باشد؟ در نامه پایان قرار داد ذکر می شود
    همچنین بانک واریز حقوق را فقط واریز وجه عنوان کرده

Junior Member

سلام به همه
    من برای ویزای ویزیتوری از استانبول اقدام کردم برای دیدن دوست پسر بریتیشم (مدارک کامل برای نشون دادن اینکه ما رابطمون جدی بردم تا حالا 1 بار دوست پسرم به ایران اومده و با خانواده من آشنا شده و یکبار با پدر مادرش اومدن با خانوادم آشنا شدن)
    برای مدارک من نشون دادم که دانشجوی ارشدم و گواهی تحصیلی بردم (اما هنوز دفاع نکردم و داشتم روی پروژم کار میکردم که یا قبل رفتن یا بعد برگشتن دفاع کنم که در مدارکم نشون نمیداد)
    من 30 سالم هست و هیچ شغلی ندارم و همچنین هیچ اندوخته ای
    درخواست من و رد کردن و گفتن معلوم نیس چرا می خوای درست و ول کنی بیای اونجا و ما قانع نشدیم که بر میگردی
    حالا می خوام دوباره اقدام کنم بعد دفاعم (هنوز دفاع نکردم)
    مدارکی که در حال حاضر دارم می تونه
    1-مدرک ارشدم باشه
    2- مدرک لیسانسم از دانشگاه امیرکبیر (که دفعه اول در مدارکم نبود)
    3- از یک شرکت دانش بنیان دانشگاه تهران به من پیشنهاد کار شده (می ترسم بگن ما نمی دونیم چرا می خوای کارت و ول کنی بیای اونجا)
    4- حدود 2 سال پیش از دانشگاه آکسفورد در یک کورس اکسپت شدم که بخاطر تحصیل اینجا و هزینه نتونستم برم
    5- بلیت رفت و برگشت به UK (که دفعه اول توی مدارکم نبود)
    خواهش می کنم راهنماییم کنید من 3 سال با دوست پسرم دوستم و هردومون می خوایم که 6 ماه بیشتر کنار هم باشیم و بیشتر هم و بشناسیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Danela نمایش پست ها
    سلام به همه
    من برای ویزای ویزیتوری از استانبول اقدام کردم برای دیدن دوست پسر بریتیشم (مدارک کامل برای نشون دادن اینکه ما رابطمون جدی بردم تا حالا 1 بار دوست پسرم به ایران اومده و با خانواده من آشنا شده و یکبار با پدر مادرش اومدن با خانوادم آشنا شدن)
    برای مدارک من نشون دادم که دانشجوی ارشدم و گواهی تحصیلی بردم (اما هنوز دفاع نکردم و داشتم روی پروژم کار میکردم که یا قبل رفتن یا بعد برگشتن دفاع کنم که در مدارکم نشون نمیداد)
    من 30 سالم هست و هیچ شغلی ندارم و همچنین هیچ اندوخته ای
    درخواست من و رد کردن و گفتن معلوم نیس چرا می خوای درست و ول کنی بیای اونجا و ما قانع نشدیم که بر میگردی
    حالا می خوام دوباره اقدام کنم بعد دفاعم (هنوز دفاع نکردم)
    مدارکی که در حال حاضر دارم می تونه
    1-مدرک ارشدم باشه
    2- مدرک لیسانسم از دانشگاه امیرکبیر (که دفعه اول در مدارکم نبود)
    3- از یک شرکت دانش بنیان دانشگاه تهران به من پیشنهاد کار شده (می ترسم بگن ما نمی دونیم چرا می خوای کارت و ول کنی بیای اونجا)
    4- حدود 2 سال پیش از دانشگاه آکسفورد در یک کورس اکسپت شدم که بخاطر تحصیل اینجا و هزینه نتونستم برم
    5- بلیت رفت و برگشت به UK (که دفعه اول توی مدارکم نبود)
    خواهش می کنم راهنماییم کنید من 3 سال با دوست پسرم دوستم و هردومون می خوایم که 6 ماه بیشتر کنار هم باشیم و بیشتر هم و بشناسیم

گواهی اشتغال به کار و نامه مرخصی از کارفرما می تونه بهتون کمک کنه.
    هر وابستگی ای تو ایران که نشون بده شما برمی گردید مهمه. مثل داشتن ملک یا حساب بانکی با گردش خوب.
    داشتن سفرهای خارجی متعدد هم معمولا مد نظر هست، البته به کشورهایی که راحت ویزا نمیدن (مثل ویزای شنگن).
    بنظر من اگر از طریق ویزاهای پارتنر بتونید اقدام کنید براتون بهتره. من یه پیغام خصوصی براتون فرستادم چک کنید.
    ویرایش توسط Danaz : February 4th, 2017 در ساعت 09:30 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان
    من ویزای توریستی شنگن از ۲۰ مارچ تا ۱۰ آپریل دارم . همین امروز به کنفرانسی دعوت شده ام که قرار است ۳۱مارس در انگلستان برگزار شود . حال آیا می توانم از سفارت انگلیس در یکی از کشورهای شنگن برای ویزای انگلیس اقدام کنم؟ یا خیر؟

خواهش میکنم لطفا کارم ضروریه لطفا جواب بدید.

سلام به همه دوستان و تشکر از کمک ها به خصوص آقا میلاد و آقا هومن.

من خیلی موردم فورس هستش و خیلی خیلی ممنون میشم از هر کمکی (فروم ویزای توریستی رو تقریبا کامل خوندم):

من برای فرصت مطالعاتی 6 ماه (شایدم کمتر) برای ایمپریال کالج از بنیاد ملی نخبگان فاند میگیرم (اگر بتونم برم) برای خودم و همسرم ماهی 1400 دلار آمریکا. دعوت نامه از استاد و مدارک دانشگاهی ایران رو همشو دارم. دانشجو هستم و پس انداز دارم (منشا اون کمک های والدین هست: مادرم پزشک و پدرم معلم، پدر همسرم معلم باز نشسته و ساختمان ساز با گردش مالی بالا). پس انداز ها رو همشو به بانگ پارسیان انتقال دادم (57 میلیون، 5 روز پیش). توی پاسپورتم به ترتیب سفر به عربستان، عراق، ارمنستان، امارات، استرالیا و آخرین آمریکا (6ماه در بوستون زندگی کردم با همسرم) رو دارم. عضو هیات مدیره یک شرکت تازه تاسیس هستم و حقوقی ندارم. باید قبل از مهر حتما برگردم تا دکتری رو دفاع کنم وگرنه اخراج میشم (یعنی حتما باید برگردم).

سوال:
    1- نوع ویزایی که باید اقدام کنم رو از تو سایت GOV.uk دیدم استاندارد ویزیتور هست در حالی که اکثرا گفتن بیزینس-آکادمیک-6ماه. من چه ویزایی رو باید اقدام کنم؟
    2- اگر استاندارد ویزیتور هست، من وقتی میرم با نیو سرویس اپلای کنم، اصلا ایران نیست و میگه امارات یا ترکیه میتونی بری؟
    3-شرایطم خوبه برا ویزا گرفتن یا باید کار خاصی انجام بدم بهتر بشه؟
    4-ویزای همسرم رو باید از نوع توریستی بزنم یا به یه شکلی میتونه به من متصل باشه بصورت دیپندنت؟ اگه نمیتونه مدارک مالیمون رو باید جدا کنیم؟

ممنونم از هر کمکی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام یک شرکت معتبر قصد استخدام من رو داره برای یک مدت کوتاه ( کمتر از شش ماه دوره ازمایشی ) من میخام برای ویزای بیزینس ویزیتور اقدام کنم ، صاحب کار قصد ارسال دعوت نامه رو داره
    29 سالمه ، نرم افزار خوندم ، مانده حساب حدود 30 میلیون دارم ، شغلم ازاده و یک دفتر تبلیغاتی دارم ، یک شرکت ثبت شده و یک زمین قولنامه ای
    چقدر شانس دارم برای گرفتن ویزا و اینکه چه چیزهای بیشتری لازم هست ؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamm6d نمایش پست ها
    سلام یک شرکت معتبر قصد استخدام من رو داره برای یک مدت کوتاه ( کمتر از شش ماه دوره ازمایشی ) من میخام برای ویزای بیزینس ویزیتور اقدام کنم ، صاحب کار قصد ارسال دعوت نامه رو داره
    29 سالمه ، نرم افزار خوندم ، مانده حساب حدود 30 میلیون دارم ، شغلم ازاده و یک دفتر تبلیغاتی دارم ، یک شرکت ثبت شده و یک زمین قولنامه ای
    چقدر شانس دارم برای گرفتن ویزا و اینکه چه چیزهای بیشتری لازم هست ؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه
    این شرکت در کجاست؟ در انگلیسه و شما از ایران براشون کار میکنید؟ دلیل سفر چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این شرکت در کجاست؟ در انگلیسه و شما از ایران براشون کار میکنید؟ دلیل سفر چیه؟
    یک شرکت داخل لندن هست فروش البسه .. من از ایران براشون کار می کنم و حالا میخام برای یک دوره آزمایشی برم اونجا که اگه مورد پذیرش بودم بعدش تبدیل بشه به ویزای دائمی کار
    میخام ویزای Permitted Paid Engagement visa رو اقدام کنم که حدودن یک ماهه است
    مدارک رو نوشته چه چیزایی میخاد اما میخاستم بدونم بر اساس تجربه ، چه کارها و باید و نباید ها و مدارکی که گفتم لازمه
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamm6d نمایش پست ها
    یک شرکت داخل لندن هست فروش البسه .. من از ایران براشون کار می کنم و حالا میخام برای یک دوره آزمایشی برم اونجا که اگه مورد پذیرش بودم بعدش تبدیل بشه به ویزای دائمی کار
    میخام ویزای Permitted Paid Engagement visa رو اقدام کنم که حدودن یک ماهه است
    مدارک رو نوشته چه چیزایی میخاد اما میخاستم بدونم بر اساس تجربه ، چه کارها و باید و نباید ها و مدارکی که گفتم لازمه
    سپاسگزارم
    ویزای ویزیت به ویزای کار تبدیل نمیشه و با این شرایط شانس ویزا تقریبا صفره چون افسر ویزا در مورد خروج شما قانع نمیشه. اون ویزایی که شما فرمودید برای کسانیه که یک ماه برند یه کاری انجام بدن و برگردن نه برای کسی که قصد بلند مدت داره.

ApplyAbroad Guru

من به تقاضای مدیران فروم پستی رو در اول این تاپیک گذاشتم در مورد مدارک و شرایط کلی ویزای ویزیت. ولی خوب مثل معمول گویا بقیه اصلا توجهی به این تاپیک نمیکنند و از سوالهایی که من در این تاپیک و پیامهای خصوصی میبینم مشخصه که خیلی از کاربران زحمت خوندن این پست رو به خودشون نمیدن و همشون هم ادعا میکنند که ما خوندیم ولی جواب ما نبود در حالیکه تقریبا جواب صد در صدشون در اون پست بوده!
    1-بسیاری شرایط خودشون رو میذارند و بعد میپرسند چقدر شانس داریم. در حالیکه براساس پست اول مشخصه:
    -اگه برای درآمد شما مدارک درست حسابی وجود نداره شانسی ندارید. شرکتی که اظهارنامه با رقم درست مالیات (نه اینکه برای کمتر شدن مالیات سود رو یک دهم سود واقعی رد کنید!)، ونامه حسابدار مستقل (که خوب در ایران خیلی سخته گرفتنش) نداره و همه چیز به صورت شخصی بوده و فقط یه جواز کسب به اسم شرکته خوب شانسش خیلی کم میشه. کارمندی که حقوقش رو نمیریزن تو حساب و فیش حقوقی نداره شانسی نداره.
    -صد بار گفته شده که پرینت حساب به تنهایی کافی نیست و باید منشا پول مشخص باشه. اخیرا من به این نتیجه رسیدم که شما رسما باید برای تک تک تراکنشهای واریز به حساب توجیه بیارید وگرنه قبول نمیکنند. اینکه ایران اینطوریه و شرایط فرق میکنه و افسر ویزا باید بفهمه، نه نمیفهمه!
    -باید بین پس انداز و درآمد و بین هزینه سفر و درآمد تناسب باشه. اینم بارها گفته شده. اینکه برم چقدر بریزم به حساب تا درست شه یعنی حتی یه بار با دقت این پستها رو نخوندید.
    -جواب اینکه پس چیکار کنیم درست شه در 90 درصد مواقع اینه: کاری نمیتونید بکنید! هدف اصلا این بوده که کاری نتونید بکنید. دولت انگلیس نمیخواد به هر کسی که اقدام میکنه ویزا بده و دست افسر ویزا رو برای همین انقدر باز گذاشته. دنبال کسی که تو سفارت آشنا داشته باشه یا با وزیر کشور انگلستان آخر هفته ها برای کمپ نباشید چون چنین کسی و فردی وجود نداره گرچه موسساتی کلاه بردار چنین ادعای میکنند و خوب خیلی از ایرانیها هم میخواند کلاهشون برداشته باشه با توهم اینکه ما به روابطی خاص دسترسی داریم.
    وقتی درآمد شما کمه نمیشه زیادش کرد یه شبه! وقتی مدارک مالی رو ندارید نمیشه از آسمون آورد! وقتی موجودی حساب صد برابر حقوق ماهانه است نمیشه توجیهش کرد که پس انداز کردیم! چطوری تونستید از ماهی 4 میلیون 300 میلیون پس انداز کنید؟ سرمایه گذاری کردید؟ خوب مدرکش رو بیارید. ندارید؟ قبول نیست. قرار باشه افسر ویزا هر ادعایی رو قبول کنه که پس باید به همه ویزا بده. ایران اینطوریه؟ مشکل افسر ویزا نیست.
    ویزای ویزیت انگلیس الان جزو سخت ترین ویزاها در دنیاست. مثل شنگن نیست. مثل قبل از 2015 نیست. اینکه شنگن گرفتید یا 2011 ویزای انگلیس گرفتید دلیل نمیشه که همه چیز راحت باشه و فکر کنید من اینجا الکی دارم گیر میدم.
    -بین سفارتهای مختلف فرقی نیست. تهران همه رو رد نمیکنند. از همین تهران موردی اخیرا 5 ساله ویزیت گرفته چون مدارک درستی داشته
    2-برای شرکتهایی که اظهارنامه مالیات بردرآمد درست ندارند میشه از اظهارنامه ارزش افزوده (در صورت وجود) استفاده کرد البته این اظهارنامه ها فقط رقم فروش رو نشون میدن ولی از روی همون میشه با نشون دادن حاشیه سود خالص به افسر ویزا درآمد شرکت رو تخمین زد. این مساله باز باید به صورت موردی بررسی بشه.

لطفا این پستها رو مطالعه و بعد سوالاتی رو که 1000 بار پرسیده شده نپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)