صفحه 49 از 157 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من متوجه نمیشم قراره چیکار بکنید؟ این برگه خودش داره سود شما رو 12 میلیون در سال نشون میده (البته اگه درست میبینم) یعنی ماهی 1 میلیون تومن. خوب با چنین برگه ای کاری نمیتونید بکنید! در ضمن گزارش حسابدار فقط برای شرکتهای بزرگ هست و برای همه در ایران صادر نمیشه. همونطور که گفتم اظهارنامه وقتی ارزش داره که رقم واقعی سود رو نشون بده که در مورد 90 درصد بزینسهای ایرانی چنین چیزی وجود نداره (شاید حتی 99 درصد)
    آقای هومن ممنون که با حوصله جواب ها رو میدید من تمام پستها رو خوندم و خیلی چیزا دستگیرم شد از نحوه نوشتن کاورلتر تامشخص کردن منشا پول ، من منشا درآمدم از اجاره منزلم که مشخصه از سود سپرده بانکی ام هم مشخصه، ولی منشا درآمدم از کارم که به صورت حق الوکاله هست رو چطور باید ثابت کنم ؟ چون پول رو شخص موکل برام کارت به کارت میکنه که رقمهای متفاوتی هم هست ؟ یه جا نوشته بودید اگه منشا مشخص نیست دقیق ، اصلا اون حساب رو ارائه نکنید ، آیا منم همین کار رو بکنم یا راه حلی دارید و همون خودم بنویسم تو کاور لتر کافیه؟ کاور لتر رو بدم دارلترجمه دقیق به انگلبسی یا خودمون بنویسیم به فارسی یا انگلیسی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من متوجه نمیشم قراره چیکار بکنید؟ این برگه خودش داره سود شما رو 12 میلیون در سال نشون میده (البته اگه درست میبینم) یعنی ماهی 1 میلیون تومن. خوب با چنین برگه ای کاری نمیتونید بکنید! در ضمن گزارش حسابدار فقط برای شرکتهای بزرگ هست و برای همه در ایران صادر نمیشه. همونطور که گفتم اظهارنامه وقتی ارزش داره که رقم واقعی سود رو نشون بده که در مورد 90 درصد بزینسهای ایرانی چنین چیزی وجود نداره (شاید حتی 99 درصد)
    سلام و درود هومن جان
    ممنون از پاسخت
    والا چیکار کنم آخه من
    یعنی هیچ راهی نداره که من بیام اونجا خوب چیکار کنم چه راهی میشه پیدا کرد که بشه بیام اونجا تو کل ایران همه برگه ها مالیات غیر واقعی هست ////
    والا من شنگن گرفتم خیلی راحت مثل آب خوردن دادن تازه فقط جواز را نشون دادم
    حالا به نظرت باید چیکار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان

به نظرتون با توجه به شرايطي كه دارم، چند درصد احتمال داره بتونم ويزاي توريستي انگليس بگيرم ؟

شرایط من :

1_ مجرد
    2- 21 ساله
    3- دانشجو (ترم 4)
    4- مشمول خدمت سربازی هستم اما فعلا دارم از معافیت تحصیلی استفاده میکنم
    5- هیچ سند ملکی و یا خونه و زمینی به نامم نیست، اما بابام ميتونه پول خوبي برام فراهم كنه كه بزارم تو حساب
    6- دعوت نامه ندارم
    7- تا حالا ويزاي شينگن نگرفتم

و اما سوالات:
    1- چند درصد احتمال داره بتونم ويزاي توريستي انگليس بگيرم؟
    2- چه راه هايي پيشنهاد ميكنيد تا درصد موفقيتم بره بالاتر؟
    3- حداقل چند تومن بايد بزارم تو حسابم برا سفارت؟
    4- اگه ازطريق تورها و آژانس ها اقدام كنم، درصد موفقيتم ميره بالا عايا؟
    5- ميتونم از طريق سفارت بريتانيا تو تهران اقدام كنم يا بايد برم كشورهاي همسايه؟

از دوستان با تجربه تقاضا ميكنم راهنماييم كنن و به ياري من بشتابند (خخخخ)

مرسي!

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    سلام دوستان

به نظرتون با توجه به شرايطي كه دارم، چند درصد احتمال داره بتونم ويزاي توريستي انگليس بگيرم ؟

شرایط من :

1_ مجرد
    2- 21 ساله
    3- دانشجو (ترم 4)
    4- مشمول خدمت سربازی هستم اما فعلا دارم از معافیت تحصیلی استفاده میکنم
    5- هیچ سند ملکی و یا خونه و زمینی به نامم نیست، اما بابام ميتونه پول خوبي برام فراهم كنه كه بزارم تو حساب
    6- دعوت نامه ندارم
    7- تا حالا ويزاي شينگن نگرفتم

و اما سوالات:
    1- چند درصد احتمال داره بتونم ويزاي توريستي انگليس بگيرم؟
    2- چه راه هايي پيشنهاد ميكنيد تا درصد موفقيتم بره بالاتر؟
    3- حداقل چند تومن بايد بزارم تو حسابم برا سفارت؟
    4- اگه ازطريق تورها و آژانس ها اقدام كنم، درصد موفقيتم ميره بالا عايا؟
    5- ميتونم از طريق سفارت بريتانيا تو تهران اقدام كنم يا بايد برم كشورهاي همسايه؟

از دوستان با تجربه تقاضا ميكنم راهنماييم كنن و به ياري من بشتابند (خخخخ)

مرسي!
    سلام و درود
    واقعا اقا هومن راست میگه شما اگه پست اول همین تاپیک را بخونی فقط یک دقیقه تفکر کنی همه جواب سوالات را پیدا میکنی خیلی راحت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام و درود
    واقعا اقا هومن راست میگه شما اگه پست اول همین تاپیک را بخونی فقط یک دقیقه تفکر کنی همه جواب سوالات را پیدا میکنی خیلی راحت
    سلام علي آقاي عزيز

بله حق با شماست و منم از آقا هومن بابت اون پست بسيار خوبشون صميمانه تشكر ميكنم.

اما هدف من از سوالاتي كه مطرح كردم اين بود :
    راستش من چندين نكته منفي در شرايطم دارم ، مثلا اينكه سنم كمه و فقط 21 سالمه ، دانشجو هستم و هنوز شغلي ندارم، مشمول خدمت هستم، تا حال ويزاي شينگن و غيره هم تو پاسم نخورده ..... هدفم از سوالاتي كه مطرح كرده بودم اين بود كه با توجه به اين شرايط ، شانسي براي گرفتن ويزاي توريستي بريتانيا دارم يا خير.

به هر حال خيلي لطف ميكنين از اينكه به سوالات آماتور هايي مثل بنده ، پاسخ ميديد.

با تشكر فراوان

Junior Member

سلام.
    من در حال حاضر دانشجوی دکتری در نیوزیلند هستم. دو نفر از سوپرویژن تیم من اسکاتلند (دانشگاه سنت اندروز) هستند و من میخوام برای انجام بخشی از آنالیز داده ها برای یک ماه به اسکاتلند برم و کار رو با اونها انجام بدم. هزینه ها رو دانشگاه فعلی من پوشش میده. من تقریبا مطمين بودم که باید برای آکادمیک ویزیتور ویزا اقدام کنم تا اینکه لیفلتی رو دیدم (A UK visa guide for overseas academics) که توش نوشته: "If you are a PhD student who wishes to go to the UK to complete research for your thesis, you will not qualify under the routes above (Academic visitor visa). Instead, you may wish to consider applying for a short-term study visa which is valid for up to six months." سایت UKVI رو چک کردم و یکی از مواردی که شامل این ویزا میشه ریسرچ کوتاه مدته. الان گیج شدم و نگرانم برای ویزای اشتباه اقدام کنم. از طریق سایت UKVI بهشون ایمیل زدم و به شماره ای که تو وبسایت بود زنگ زدم اما گفتند ما نمی تونیم بهت بگیم برای چه ویزایی باید اقدام کنی.
    هنوز هم فکر میکنم مناسبترین ویزا برای من همون ویزیتور هستش اما گفتم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم که از گیجی دربیام. ممنون.

سلام علي آقاي عزيز

بله حق با شماست و منم از آقا هومن بابت اون پست بسيار خوبشون صميمانه تشكر ميكنم.

اما هدف من از سوالاتي كه مطرح كردم اين بود :
    راستش من چندين نكته منفي در شرايطم دارم ، مثلا اينكه سنم كمه و فقط 21 سالمه ، دانشجو هستم و هنوز شغلي ندارم، مشمول خدمت هستم، تا حال ويزاي شينگن و غيره هم تو پاسم نخورده ..... هدفم از سوالاتي كه مطرح كرده بودم اين بود كه با توجه به اين شرايط ، شانسي براي گرفتن ويزاي توريستي بريتانيا دارم يا خير.

به هر حال خيلي لطف ميكنين از اينكه به سوالات آماتور هايي مثل بنده ، پاسخ ميديد.

با تشكر فراوان
    سلام درود
    من تو جایگاهی نیستم که پاسخ بدم با اجازه اقا هومن ولی شما جواب سوال خودت را میدونی طبق پرسش و پاسخ هایی که تو این تاپیک میشه حتی اگه یک امتیاز منفی دقت کن حتی یک امتیاز منفی داشته باشی شرایط ویزا را نداری شما که ماشالله کلی امتیاز منفی داری پس دیگه معلومه جواب ویزات چی میشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saharaha نمایش پست ها
    سلام.
    من در حال حاضر دانشجوی دکتری در نیوزیلند هستم. دو نفر از سوپرویژن تیم من اسکاتلند (دانشگاه سنت اندروز) هستند و من میخوام برای انجام بخشی از آنالیز داده ها برای یک ماه به اسکاتلند برم و کار رو با اونها انجام بدم. هزینه ها رو دانشگاه فعلی من پوشش میده. من تقریبا مطمين بودم که باید برای آکادمیک ویزیتور ویزا اقدام کنم تا اینکه لیفلتی رو دیدم (A UK visa guide for overseas academics) که توش نوشته: "If you are a PhD student who wishes to go to the UK to complete research for your thesis, you will not qualify under the routes above (Academic visitor visa). Instead, you may wish to consider applying for a short-term study visa which is valid for up to six months." سایت UKVI رو چک کردم و یکی از مواردی که شامل این ویزا میشه ریسرچ کوتاه مدته. الان گیج شدم و نگرانم برای ویزای اشتباه اقدام کنم. از طریق سایت UKVI بهشون ایمیل زدم و به شماره ای که تو وبسایت بود زنگ زدم اما گفتند ما نمی تونیم بهت بگیم برای چه ویزایی باید اقدام کنی.
    هنوز هم فکر میکنم مناسبترین ویزا برای من همون ویزیتور هستش اما گفتم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم که از گیجی دربیام. ممنون.
    باید از دانشگاه بپرسید در این موارد. البته این مساله جدیدیه که یه کمی همه رو گیج کرده.

سلام ما بیشتر از یک ماه پیش از تهران اقدام کردیم و دو روز بعد هم تماس گرفتند ولی هنوز جواب نیومده!
    شده تا حالا که بیشتر از یکماه طول بکشه؟

سلام دوستان عزيز

خيلي خيلي ممنون از اينكه به سوالاتم در پست قبل جواب دادين.

اما يه سوال خيلي فني برام پيش اومده .... كه البته اين چيزي كه ميخوام بگم، فقط و فقط در حد سواله.

ميخواستم بپرسم كسايي كه با ويزاي توريستي ميرن انگليس، اگه برنگردن چه اتفاقي براشون ميفته؟ اينو ميدونم كه قطعا ويزاشون بي اعتبار ميشه و بصورت غيرقانوني بايد تو انگليس زندگي كنن.اما سوالم اينه كه آيا ميتونن با اين شرايط، يه خونه كرايه كنن ؟ ميتونن از خدمات درماني استفاده كنن ؟ ميتونن از وسايل نقليه عمومي درون شهري و حتي بين شهري استفاده كنن ؟ از همه مهمتر، ميتونن كار پيدا كنن ؟

و سوال آخر اينكه اگه بعده چندين سال با يه دختر انگليسي ازدواج كنه، ميتونه از طريق همسرش شهروند اون كشور بشه ؟؟ (با توجه به اينكه يه مهاجر غيرقانونيه)

ببخشيد سوالام زياد شده

مرسي!!
    سلام و درود
    با اجازه مدیر تاپیک
    خونه نمیتونن کرایه کنن و قطعا از خدمات درمانی محروم هستن از وسیله نقلیه عمومی میتونن استفاده کنن و کار نمیتونن کنن اگرم این کار را بکنن باید کار سیاه انجام بدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)