صفحه 5 از 157 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

با درود و سپاس,سوالی داشتم در مورد پر کردن فرم.در قسمتی که مربوط به هزینه های سفر است در مورد هزینه محل اقامتaccommodation میپرسه که باید حدود مبلغ رو به پوند نوشت.از اونجا که قراره به منزل یکی از اقوام که دعوتنامه رو میفرسته بریم باید در این قسمت چه بنویسم؟در قسمت بعدش دوباره میپرسه که آیا شخصی‌ غیر از شما تمام یا قسمتی‌ از هزینه‌ها رو متقبل خواهد شد .بد از اینکه میخواد که نسبت فامیلی اون شخص رو مشخص کنید میپرسه که اون شخص چه مقدار از هزینه رو (به پوند) متقبل میشه.دوباره این سوال برام مطرح شد که این قسمت با توجه به این که در منزل اون فامیلم اقامت خواهم داشت چی‌ باید بنویسم؟
    در ضمن در قسمت مربوط به شغل میپرسه که تا حالا در سازمانها یا ارگانهای دولتی خاصی‌ که چن تا رو لیست کرده کار کردین یا نه.یه مورد نیروهای مسلّح هستArmed Forces (including National Service آیا این شامل کسانی‌ هست که استخدام رسمی‌ و کادر بودن یا شامل کسانی‌ که خدمت سربازی رفتن و سربا زیشون رو در این نیروها گذراندن هم میشه؟

Junior Member

سلام
    من تقریبا همه پست های این بخش و بخشهای مرتبط را خواندم. یک ابهام دارم که ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    من برای یک دوره سه ماهه مطالعاتی با هزینه دانشگاه city برای ویزا می خواهم اقدام کنم. ظاهرا باید برای ویزای business visitor- academic اقدام کنم.
    اما برای همسرم نمیدونم چه ویزایی درخواست بدم (bisiness visitor academic (dependant یا general visitor ؟

ممنون میشم راهنمائیم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rtis نمایش پست ها
    https://www.gov.uk/guidance/immigrat...l-institutions

اينجا ليست بانكهاي قابل قبول و غير قابل قبول هست،
    سوالم شايد هيلى تكرارى باشه ولى هنوزم برام واضح نيست كه مدارك مالى دقيق بايد چه طور باشه، من خونوادم براى ويزاى توريستى وقت سفارت دارن، الان اين مدارك رو دارن كه من فكر ميكردم بانك ملى اوكى باشه ولى طاهرا نيست.
    ١) پروانه كسب
    ٢) حساب ٦ ماه جارى كه پول ورود و خروج كرده در بانك ملى
    ٣) مبلغ ٩٠ ميليون در حساب پارسيان كه فقط كواهينامه است و نشون نميده چه مدت تو حساب بوده، ايا اين مشكل پيش مياره كه مدتش معلوم نيست كه چقدر تو حساب؟
    من فكر ميكردم همينكه حساب جارى ملى نشون بده كه در ٦ ماه گذشته پدرم رفت و امد بالاى پول داشته و حساب پارسيان حساب ذخيره است مشكلى نباشه، يعنى شنيده بودم ولى الان كه اين مسيج ها رو خوندم كمى نگران شدم مه الكى به خاطر مشكلى مالى بخوان گير بدن.
    در ضمن ترجمه سند خونه هم اماده كردند!
    ممنون اگر كسايى كه تجربه دارن كمك كنن

[QUOTE=IRANI2050;2223909]با درود و سپاس,سوالی داشتم در مورد پر کردن فرم.در قسمتی که مربوط به هزینه های سفر است در مورد هزینه محل اقامتaccommodation میپرسه که باید حدود مبلغ رو به پوند نوشت.از اونجا که قراره به منزل یکی از اقوام که دعوتنامه رو میفرسته بریم باید در این قسمت چه بنویسم؟در قسمت بعدش دوباره میپرسه که آیا شخصی‌ غیر از شما تمام یا قسمتی‌ از هزینه‌ها رو متقبل خواهد شد .بد از اینکه میخواد که نسبت فامیلی اون شخص رو مشخص کنید میپرسه که اون شخص چه مقدار از هزینه رو (به پوند) متقبل میشه.دوباره این سوال برام مطرح شد که این قسمت با توجه به این که در منزل اون فامیلم اقامت خواهم داشت چی‌ باید بنویسم؟
    در ضمن در قسمت مربوط به شغل میپرسه که تا حالا در سازمانها یا ارگانهای دولتی خاصی‌ که چن تا رو لیست کرده کار کردین یا نه.یه مورد نیروهای مسلّح هستArmed Forces (including National Service آیا این شامل کسانی‌ هست که استخدام رسمی‌ و کادر بودن یا شامل کسانی‌ که خدمت سربازی رفتن و سربا زیشون رو در این نیروها گذراندن هم میشه؟[/QUOTE

بنویسید 0 یا صفر یعنی عدد 0 رو برنید خوب هزینه سفرتون رو حساب کنید هر چی براتون خرج میشه مثل پول بلیط. البته پول هتل که ندارید هر هزینه ای که دارید همون عدد را بنویسید

اون سربازی رو نمی دونم اگر هو نوشتید اخر فرم که جای توضیح داره بنویسید شما سرباز بودبد یا شاید هم زیرش براتون جای تو ضیح بزاره

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    سوالم شايد هيلى تكرارى باشه ولى هنوزم برام واضح نيست كه مدارك مالى دقيق بايد چه طور باشه، من خونوادم براى ويزاى توريستى وقت سفارت دارن، الان اين مدارك رو دارن كه من فكر ميكردم بانك ملى اوكى باشه ولى طاهرا نيست.
    ١) پروانه كسب
    ٢) حساب ٦ ماه جارى كه پول ورود و خروج كرده در بانك ملى
    ٣) مبلغ ٩٠ ميليون در حساب پارسيان كه فقط كواهينامه است و نشون نميده چه مدت تو حساب بوده، ايا اين مشكل پيش مياره كه مدتش معلوم نيست كه چقدر تو حساب؟
    من فكر ميكردم همينكه حساب جارى ملى نشون بده كه در ٦ ماه گذشته پدرم رفت و امد بالاى پول داشته و حساب پارسيان حساب ذخيره است مشكلى نباشه، يعنى شنيده بودم ولى الان كه اين مسيج ها رو خوندم كمى نگران شدم مه الكى به خاطر مشكلى مالى بخوان گير بدن.
    در ضمن ترجمه سند خونه هم اماده كردند!
    ممنون اگر كسايى كه تجربه دارن كمك كنن

خیلی ها با بانک های دیگه هم ویزا گرفتن و خیلی ها هم نه ولی این بهانه خوبی هست براشون برای رد کردن .
    حالا شما بانک ملی رو هم ارائه بدی مشکلی نیست اما اون بانک پارسیان رو حتما تراکنش بانک رو بگیرید گواهی سپرده خوب نیست تراکنش نشون میده که که پول چه مدت تو حساب بوده و جریان داشته. چون ممکنه اونجوری بگن ما از کجا بدونیم شما می تونید از این حساب پول خارج کنید چون یعضی ها سپرده هست و تا زمان موعد نمی تونن به پول دست بزنند
    پس گردش حساب نشان بدبد و یکی دو بار هم از روش پول برداشت کنید که بدونن شما به حساب دسترسی دارید. حتی اگر پول یک دفعه رفته منبع مشخص کنید و نوشون بدید که چه جوری جمع شده

سند خانه هم که مشکلی نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computing Science - Glasgow University

سلام. من جواب سوالم رو جایی ندیدم. اینکه میگن با هم اقدام کنن یا جدا جدا چجوریه؟ من تو سایت فرمها رو پر کردم. هرکسی جدا باید وقت بگیره. مگه وقت گروهی هم میشه گرفت برای اعضای خانواده؟

سوال دومم هم دوباره راجع به مدارک مالیه. اینکه من و پدرم به برادرم پولی رو هدیه دادیم که تو حسابشه چه مدرکی میشه براش آورد؟ صرفا یک نامه؟ یا دنبال یه دلیل بهتر برای منشا پول تو حساب باشیم؟

Junior Member

خیلی ها با بانک های دیگه هم ویزا گرفتن و خیلی ها هم نه ولی این بهانه خوبی هست براشون برای رد کردن .
    حالا شما بانک ملی رو هم ارائه بدی مشکلی نیست اما اون بانک پارسیان رو حتما تراکنش بانک رو بگیرید گواهی سپرده خوب نیست تراکنش نشون میده که که پول چه مدت تو حساب بوده و جریان داشته. چون ممکنه اونجوری بگن ما از کجا بدونیم شما می تونید از این حساب پول خارج کنید چون یعضی ها سپرده هست و تا زمان موعد نمی تونن به پول دست بزنند
    پس گردش حساب نشان بدبد و یکی دو بار هم از روش پول برداشت کنید که بدونن شما به حساب دسترسی دارید. حتی اگر پول یک دفعه رفته منبع مشخص کنید و نوشون بدید که چه جوری جمع شده

سند خانه هم که مشکلی نداره

ممنون از پاسخگويى كاملتون. مشكل اينجاست كه پدرم ٢ هفته ديگه وقت سفارت داره و حتى اين پول الان هم تو حسابش هست باز ٢٨ روز نميشه. حالا هر دو حساب ملى و پارسيان رو ميبرن و منبع پول هم فقط از حساب ديگه بيرون اورده ريخته تو اين حساب!من ٣ تا سوال ديگه هم دارم امه لطف كنيد و واهنمايى كنيد.
    ١/ ايا برا ويزاى ويزيتورى بايد بليط رفت و برگشت داشته باشند و يا لازم نيست؟
    ٢/ ايا دعتونامه كه من ميفرستم بايد امضاى من اوريجينال باشه و يا ميتونم اسكن كنم و اونا اونجا پرينت بگيرند و ايا بايد برا هر كدام يه دعوتنامه بدم ى يا لدر و مادرم يكى كافيه؟
    ٣/ ايا لدرم كه اسپانسر مادم هست بايد مدارك مالى هر كدام دو تا باشه كه يكى هم در مدارك مامانم ثبت بشه و يا يكى كافيه؟
    پروسه ويزا اينقدر پيچيده است و همه اطلاعات به راحتى در دسترس نيست كه ممنون ميشم اكه نجربه اى داريد كمك كنيد. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگويى كاملتون. مشكل اينجاست كه پدرم ٢ هفته ديگه وقت سفارت داره و حتى اين پول الان هم تو حسابش هست باز ٢٨ روز نميشه. حالا هر دو حساب ملى و پارسيان رو ميبرن و منبع پول هم فقط از حساب ديگه بيرون اورده ريخته تو اين حساب!من ٣ تا سوال ديگه هم دارم امه لطف كنيد و واهنمايى كنيد.
    ١/ ايا برا ويزاى ويزيتورى بايد بليط رفت و برگشت داشته باشند و يا لازم نيست؟
    ٢/ ايا دعتونامه كه من ميفرستم بايد امضاى من اوريجينال باشه و يا ميتونم اسكن كنم و اونا اونجا پرينت بگيرند و ايا بايد برا هر كدام يه دعوتنامه بدم ى يا لدر و مادرم يكى كافيه؟
    ٣/ ايا لدرم كه اسپانسر مادم هست بايد مدارك مالى هر كدام دو تا باشه كه يكى هم در مدارك مامانم ثبت بشه و يا يكى كافيه؟
    پروسه ويزا اينقدر پيچيده است و همه اطلاعات به راحتى در دسترس نيست كه ممنون ميشم اكه نجربه اى داريد كمك كنيد. ممنون
    - براي ويزاي ويزيت لازم نيست پول 28 روز توبانك باشه اون براي ويزاي دانشجوهاست
    - خوب شايد اون حسابي رو كه ازش پول رو به بارسيان اتقال داده رو هم ترجمه كنه و انتقال پول رو نشون بده هم بد نباشه
    - ميتونيد اسكن كنيد ،، فكر نكنم مشكلي پيش بياد ولي اگر همه مدارك رو اسكن ميكنيد و ميفرستيم مثل فيش حقوقيتون و درامد و ساير چيزها نامه بزنين كه پست كرديم اما تا اين تاريخ نرسيده بنابراي مجبور شدم كه اسكن كنم و ايميل بزنم ،
    - براي هردو يك دعوت نامه بديد يعني تو يك برگه از هر دوشون دعوت كنيد جون مداركشون يك جا بررسي ميشه
    - اونجا كه مدارك رو تحويل ميدن بكن كه مال ما رو يكجا بررسي كنند ، كه هر دو مدارك رو داخل يك پوشه قرار ميدن ، و ازتون تحويل ميگيرن ، براي خود من كه با مادرم يكبار مدارك دادم براي بررسي اونجا با هم يكجا داديم و گفتم يكجا بررسي بشه هر كدوم حسابهاي بانكي و فيش حقوقي خودمون رو داشتيم اما سند خانه و ساير چيزها كه مال مادرم بود تو مدارك مادرم بعد يك نوت نوشتم ته فرم كه كه اون مدارك مادرم جون من با اون زندكي ميكنم براي من هم محسوب ميشه،

ببخشيد شما كه بول رو براي پدر و مادرتون برداخت كردين ميشد جه بانكهاي ميشد انلاين پرداخت كرد ،بانك ايراني هم بينشون بود،

Junior Member

- براي ويزاي ويزيت لازم نيست پول 28 روز توبانك باشه اون براي ويزاي دانشجوهاست
    - خوب شايد اون حسابي رو كه ازش پول رو به بارسيان اتقال داده رو هم ترجمه كنه و انتقال پول رو نشون بده هم بد نباشه
    - ميتونيد اسكن كنيد ،، فكر نكنم مشكلي پيش بياد ولي اگر همه مدارك رو اسكن ميكنيد و ميفرستيم مثل فيش حقوقيتون و درامد و ساير چيزها نامه بزنين كه پست كرديم اما تا اين تاريخ نرسيده بنابراي مجبور شدم كه اسكن كنم و ايميل بزنم ،
    - براي هردو يك دعوت نامه بديد يعني تو يك برگه از هر دوشون دعوت كنيد جون مداركشون يك جا بررسي ميشه
    - اونجا كه مدارك رو تحويل ميدن بكن كه مال ما رو يكجا بررسي كنند ، كه هر دو مدارك رو داخل يك پوشه قرار ميدن ، و ازتون تحويل ميگيرن ، براي خود من كه با مادرم يكبار مدارك دادم براي بررسي اونجا با هم يكجا داديم و گفتم يكجا بررسي بشه هر كدوم حسابهاي بانكي و فيش حقوقي خودمون رو داشتيم اما سند خانه و ساير چيزها كه مال مادرم بود تو مدارك مادرم بعد يك نوت نوشتم ته فرم كه كه اون مدارك مادرم جون من با اون زندكي ميكنم براي من هم محسوب ميشه،

ببخشيد شما كه بول رو براي پدر و مادرتون برداخت كردين ميشد جه بانكهاي ميشد انلاين پرداخت كرد ،بانك ايراني هم بينشون بود،

ممنون از جوابهاى كاملتون
    نه من از همينجا دادم بانك barclays. فكر نكنم از ايران هيچ بانكى امكانش باشه چون ويزا يا مستر ميخواد ولى مطمين نيستم.

راستش من نمى خوام مدارك مالى از خودم بفرستم فقط برا اسكانشون قرداد خونم رو ميفرستم، فكر كنم همين كافى باشه.
    در مورد بليط هم الزامى هست كه بليط رو قبل اينكه ويزاشون بياد بخرن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه دریانوردم و قصد دارم واسه ویزای توریستی انگلیس اقدام کنم چند تا سوال داشتم
    یک اینکه من از طریق مرز ابی ایران بارها از کشور خارج شدم و ب کشورهای مختلف از اسیا تا اروپا و امریکای جنوبی رفتم و تو اون کشورها از کشتی پیاده شدم واسه چند روز اما توی پاسپورتم هیچ برچسبی نخورده،و وفتی برگشتم ایران یه مهر خروج و ورود زدن همین فقط،حالا باید بنویسم ک قبلا این کشورها هم بودم یا نه
    دوم اینکه قصد من واقعا توریستی هستش و تقویت بیشتر زبان انگلیسیم،میخاستم بدونم از طریق کالجهای زبان اقدام کنم بهتره یا همین توریستی?
    سوم اینکه:افرادی ک مثلا متعهد هستن ب یه اداره ی دولتی و رفتن ثبت اسناد رسمی این تعهد رو امضا کردن ب نظرم دلیل خوبی میتونه باشه واسه افسر مهاجرت ک ایشون بر میگردن،حالا این تعهد رو همش رو باید ترجمه کرد یا خیر?
    چهارم:این مبلغ گرفتن وقت انلاین رو ب صورت عملی از تو ایران چطوری خودتون پرداخت میکنید،من مستر و ویزا کارت ندارم،کل تاپیک پرداخت وجه رو هم خوندم چیزی دس گیرم نشده،یکی ب صورت عملی نگفته ک این کار رو باید کرد
    ممنون از همگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)