صفحه 51 از 157 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharamhd نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من برای پدرم و مادرم درخواست ویزا انگلیس داده بودم که برای دیدن خواهرم به اونجا برن. خواهرم دعوتنامه فرستاده بود. و در فرم ویزا اشاره کرده بودم که این دو با هم خواهند رفت و در فرم ویزای مادرم اشاره کرده بودم که هزینه های سفر را پدرم میپردازه. ویزا مادرم اکسپت شد ولی برای پدرم ریجکت شد ودلایلی که نوشتن این هست
    1 با وجود اینکه مدارک میزبان کامل هست ما قانع نشدیم که تو برمیگردی ( با وجود اینکه من کپی پاسپورت خودم را که در این سفر همراهشون نیستم بهشون داده بود همچنین سند خونه و فیش حقوقی و همچنین بلیط رفت برگشت انگلیس را هم در مدارکشون بود)
    2 اینکه نوشته اند که توی فرم انلاین نوشته شده که 200 پوند از اجاره و 200 پوند از حقوق بازنشستگی دریافت میکنی ولی مبلغ موجود در ریز حساب اصلا در این حدود ننیست( 10 هزار پوند بود) و هیچ اثری از واریز حقوق به این حساب نیست.
    حالا سوال من اینکه من برای دلیل اولشون چ کنم؟ و اینکه خب این 10 هزار پوند پس انداز پدر بوده و اینکه مدرک موثقی یا سند ترجمه شده ای داشته باشه ندارم و صرفا پس انداز هستش. این را چ کنم براش؟! چطور نشون بدم که این پس انداز 30 سال کاره؟! و اینکه خب خودتون میدونید حقوق های ایران به بانک های دولتی واریز میشه( صادرات) و انگلیس این بانک رو قبول نداره و ما حساب را در بانک پارسیان ایجاد کردیم و حقوق به بانک صادرات میره خب برای این چ کاری باید کرد؟! ایا میشه خودمون 200 پوند ماهی بریزیم به حساب پارسیان تا تو ریز حساب بیاد؟! ممنون میشم اگر راهنماییم کنید واقعا گیر کردم
    باید نامه رد شدن رو دید.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من و همسرم قصد مسافرت به لندن داریم میخواستم شرایط خودم و همسرم را بگم که راهنمایی کنید.ممنونم
    خودم :لیسانس کامپیوتر در شرکت طراحی سایت کار میکنم 6 سال سابقه بیمه دارم و یک ویزای شینگن تابستان سال پیش دارم
    همسرم:هم گرافیست هست و هم پیش پدرش بازار تهران کار میکند بیمه ندارد و مسافرت خارج از کشور هم نداشته است ولی طرح های گرافیکش در نمایشگاه های بین المللی جایزه برده و به نمایش درآمده است بهتر است خودش را بعنوان بازاری معرفی کند یا گرافیست که جوایز بین المللی دارد؟ میخواستم بدانم برای خودم همان مدارک ویزای شینگن کافی است؟
    در ضمن میخواستم برای تعیین وقت سفارت آدرس سایت سفارت را بپرسم چون متاسفانه پیدا نکردم

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmansouri نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من و همسرم قصد مسافرت به لندن داریم میخواستم شرایط خودم و همسرم را بگم که راهنمایی کنید.ممنونم
    خودم :لیسانس کامپیوتر در شرکت طراحی سایت کار میکنم 6 سال سابقه بیمه دارم و یک ویزای شینگن تابستان سال پیش دارم
    همسرم:هم گرافیست هست و هم پیش پدرش بازار تهران کار میکند بیمه ندارد و مسافرت خارج از کشور هم نداشته است ولی طرح های گرافیکش در نمایشگاه های بین المللی جایزه برده و به نمایش درآمده است بهتر است خودش را بعنوان بازاری معرفی کند یا گرافیست که جوایز بین المللی دارد؟ میخواستم بدانم برای خودم همان مدارک ویزای شینگن کافی است؟
    در ضمن میخواستم برای تعیین وقت سفارت آدرس سایت سفارت را بپرسم چون متاسفانه پیدا نکردم
    شما متاسفانه شانسی ندارید که هردو با هم ویزا بگیرید ، خودتون هم به تنهایی فقط شنگن کافی تیست ، سند مالکیت تمکن مالی گردش مالی و. . هم لازمه ،اصلا با شنگن مقایسه نکنید چندبرابر سختره ،بخصوص با همسری که خارج نرفته

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما متاسفانه شانسی ندارید که هردو با هم ویزا بگیرید ، خودتون هم به تنهایی فقط شنگن کافی تیست ، سند مالکیت تمکن مالی گردش مالی و. . هم لازمه ،اصلا با شنگن مقایسه نکنید چندبرابر سختره ،بخصوص با همسری که خارج نرفته
    تمكن و گردش مالى براى شينگن هم ارائه دادم فرقى نداره براى اين هم ميدهيم همسرم در بازار تهران حجره دارد چرا ميگوييد شانسى نداريد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    باید نامه رد شدن رو دید.

به همین دو دلیل رد کردن و من ترجمه نامه رو خلاصه نوشتم. اگر امکان داره چک کنید پیام هاتون رو

سلام دوستان اگر ممکنه منو راهنمایی کنید
    من
    سند مالکیت و تمکن گردش مالی بالا بهمراه سایر مدارک اداری رو دارم خودم و همسرم ویزای شینگن هم داریم
    سال گذاشته وقتی تنهایی اقدام کردم موفق به دریافت ویزای مالتیپل 5 ساله کانادا شدم در مرحله بعد برای همسر و فرزندم اقدام کردیم ویزای توریستی کانادا ریجکت شدند
    سابقه درخواست مهاجرت به کانادا هم داریم
    به نظر شما امکان دریافت ویزای توریستی انگلیس رو داریم؟
    من در دو شرکت کار میکنم که تمام مدارک من برای کانادا از یکی از اون شرکتهاست آیا برای انگلیس هم از همون شرکت مدارک ببرم یا فرقی نمیکنه ؟؟؟یعنی با هم چک نمیکنند اطلاعات رو ؟ چون برای شینگن که فرقی نداشت از کدوم شرکت ببرم فقط مدارک کامل باشه کافی بود
    ممنون

Junior Member

you have applied to enter the uk for 3 weeks to visit your daughter and i understand the importance of family visits. however the onus is on you to qualify for entry based on your circumstance. you have said your daughter and son in low will help you during this visit by providing accommodation and if needed paying for your maintains whilst you are in the uk. in supports of this you have provided a written declaration, uk passport copy, and proof of address for your sponsor and im satisfied that they are able to do so. while i take that into the account in assessing your proposed maintenance and accommodation in the the uk.this is only one aspect of visitor rules and this sponsor ship does not satisfy me of your own intention to leave the uk on completion of your trip.
    You state you are retired and receive 380 pond per month from public funds as well as 250 pond per month from properties and rents. You have provided a pension payslip, a bank statement in your name and a title deed to support your claim. Whilst I accept you own property the documents that you have submitted do not demonstrate that you earn the level of salary that you have declared. I also note that your stated pension is not reflected in the bank statement you have provided and there are no regular credits that could correspond to your stated incomes. I also note that your bank account stood at 13727471 rial until a deposit of 423451980 rial was paid in on 01/03/2017 . this equates to over 16 times your declared monthly being deposited into your account in one day.
    You have not provided any details regarding origins of these deposits and there is no clear indication where they have come from. It therefore appears as though the account has been artificially inflated so im not satisfied that it represents a true reflection of your financial circumstance. I have considered the evidence and information in your application and on the balance of properties Im not satisfied that you have accurately presented your circumstances or intention in wishing to enter the uk.

سلام و احترام
    دیروز موفق شدم وقت سفارت بگیرم برای اوایل اردیبشت ماه، چند تا سوال دارم ممنون میشم دوستان راهنمای بفرمایند
    1. اصل مدارک و ترجمه ها را سفارت نگه میداره؟ اگر اره معمولا چند روز بعد مدارک بهمون برمیگرد (چون همسرم هم برا چند روز بعدش وقت داره میخوام ببین برای اون جدا مدارک بدم واسه ترجمه یا از ترجمه مدارک قبلی میتونم استفاده کنم و دستم میرسه)
    2. اینکه تماس یا مصاحبه ای از طرف سفارت بعد از تحویل مدارک با من صورت خواهد گرفت، اگر اره به زبان فارسی هست؟
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmansouri نمایش پست ها
    تمكن و گردش مالى براى شينگن هم ارائه دادم فرقى نداره براى اين هم ميدهيم همسرم در بازار تهران حجره دارد چرا ميگوييد شانسى نداريد؟
    بالاتر توضیح داده شده که شنگن ربطی نداره و به مراتب سخت تره. پست اول رو مطالعه کنید شرایط رو توضیح دادم.

سلام دوستان
    من درخواست ویزا 4 روزه توریستی دادم ولی خودشون بهم ویزا 6 ماهه مولتی دادن درصورتیکه دعوتنامه هم نداشتم. میخواستم بدونم ایا به همه 6 ماهه مولتی میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)