صفحه 52 از 157 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من درخواست ویزا 4 روزه توریستی دادم ولی خودشون بهم ویزا 6 ماهه مولتی دادن درصورتیکه دعوتنامه هم نداشتم. میخواستم بدونم ایا به همه 6 ماهه مولتی میدن؟
    سلام
    میشه بپرسم مدارک چی را دادید و اینکه چه شرایظی داشتید

Junior Member

سلام دوستان.
    يك سوال داشتم اينكه به نظرتون اگر كسي بازنشسته نيروهاي مسلح باشه بخواد براي ويزاي انگليس اقدام كنه تاثيري داره روي جواب ويزا يا نه؟ يكه از اقوام هستند و خودشون تصميم دارن كه نگن اصلا منتها نميتونن اونوقت بيمه ارائه بدن و يك مقدار اينكه بگن شغلشون چيه مشكل ميشه ميخواستم نظر شما رو بذونم!؟ ممنون و سپاس گذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر ممکنه منو راهنمایی کنید
    من
    سند مالکیت و تمکن گردش مالی بالا بهمراه سایر مدارک اداری رو دارم خودم و همسرم ویزای شینگن هم داریم
    سال گذاشته وقتی تنهایی اقدام کردم موفق به دریافت ویزای مالتیپل 5 ساله کانادا شدم در مرحله بعد برای همسر و فرزندم اقدام کردیم ویزای توریستی کانادا ریجکت شدند
    سابقه درخواست مهاجرت به کانادا هم داریم
    به نظر شما امکان دریافت ویزای توریستی انگلیس رو داریم؟
    من در دو شرکت کار میکنم که تمام مدارک من برای کانادا از یکی از اون شرکتهاست آیا برای انگلیس هم از همون شرکت مدارک ببرم یا فرقی نمیکنه ؟؟؟یعنی با هم چک نمیکنند اطلاعات رو ؟ چون برای شینگن که فرقی نداشت از کدوم شرکت ببرم فقط مدارک کامل باشه کافی بود
    ممنون
    سلام دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    شما خودت شانس داری ولی با خانواده نه، آره برای انگلیس هم مثل همون مدارک کانادا میتونی ببری ، کاملتر از شنگن باید باشه و دقیقتر.

Junior Member

سلام دوستان عزيز ما امسال قصد داريم ويزاي توريستي بگيريم(من و شوهرم وپسرم) ايا مدارك مالي مستقل بايد ببريم يا اينكه همسرم مدارك مالي ببره كافيه ؟ تو پر كردن فرم همسرم اسپانسر من شده و هزينه سفر رودر فرم من توضيح داده كه قراره كامل توسط خودش پرداخت بشه . حالا با توجه به اين مساله ايا منم بايد پرينت حساب و اينا ببرم يا نه ؟. و سوال دوم ما اونجا فاميل داريم اما اصلن با هم رفت و امد نداريم و قرارم نيست كه اونجا ببينيمشون ايا لازمه تو فرم اونا رو معرفي كنيم ؟ و سوال سوم ما يه خونه داشتيم فروختيم و پولش تو حسابه و سود مياد به عنوان منشا اين پول بايد قولنامه و اينا ترجمه كنيم يا لازم نيست ؟ ببخشيييييد سوالام زياد شدن . قبلن تشكر ميكنم از پاسختون

پست اول رو خوندم منظور دوستانو از سختیش نفهمیدم چون همه شرایطش عین شنگن هست چرا دوستان هی میگن به مراتب سخت تره؟

بنده 3 تا شنگن دارم (از 3 سفارت) و خانمم یکی (از فرانسه)
    در شرکتی عضو هیئت مدیره هستیم با گردش شرکتی خوب و شخصی هر دو خوب و سند بنام هم دارم

فقط نکته منفی برای عدم پرداخت مالیات حقوق حداقل حقوق 870 تومن رد میکنیم ماهی اما درامدمون بیشتره آیا با این تفاسیر رد میشیم؟

مورد بعدی آیا ما بهتره بصورت توریستی اقدام کنیم و یا بازدید از نمایشگاه مثلا بهتره؟

و سوال سوم آیا از vfs global میتونیم اقدام کنیم؟

http://www.vfsglobal.co.uk/iran/farsi/index.html

شمناً بانک های ما جزء Table 7: Financial institutions that do not satisfactorily verify financial statements – Iran هست! هم حساب های شخصی و هم شرکت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما خودت شانس داری ولی با خانواده نه، آره برای انگلیس هم مثل همون مدارک کانادا میتونی ببری ، کاملتر از شنگن باید باشه و دقیقتر.
    مدارک ویزیتور انگلیس دقیق تر و پیچیده تر از کاناداست میشه گفت انگلیس الان سخت ترین سیستم ویزای ویزیت رو داره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    پست اول رو خوندم منظور دوستانو از سختیش نفهمیدم چون همه شرایطش عین شنگن هست چرا دوستان هی میگن به مراتب سخت تره؟

بنده 3 تا شنگن دارم (از 3 سفارت) و خانمم یکی (از فرانسه)
    در شرکتی عضو هیئت مدیره هستیم با گردش شرکتی خوب و شخصی هر دو خوب و سند بنام هم دارم

فقط نکته منفی برای عدم پرداخت مالیات حقوق حداقل حقوق 870 تومن رد میکنیم ماهی اما درامدمون بیشتره آیا با این تفاسیر رد میشیم؟

مورد بعدی آیا ما بهتره بصورت توریستی اقدام کنیم و یا بازدید از نمایشگاه مثلا بهتره؟

و سوال سوم آیا از vfs global میتونیم اقدام کنیم؟

http://www.vfsglobal.co.uk/iran/farsi/index.html
    یا اصلا نخوندید یا درست نخوندید. کجا شنگن میگه باید واریز حقوق رو من دقیقا ببینم و بعد باید در شرح تراکنش بزنه واریز حقوق؟ کجا شنگن میگه باید منشا تمام پولهای در حساب مشخص باشه؟ کجا شنگن میگه باید برای همه واریزهای به حساب بانکی توجیه داشته باشید؟ طرف رو رد کردن گفتند چرا علاوه بر حقوقت دو تا 1 میلیون هم واریز شده باشه. بارها در همون پست و پستهای قبلی گفته شده گردش حساب مهم نیست باید منشا پولها مشخص باشه. باز میگید گردش خوب داریم. من جواب شماها رو نمیدم چون صد بار جواب دادم ولی الان اینجا خودتون دارید میگید حقوقم 870 تومنه ولی گردش حسابم بالاست و در همون پست گفته شده باید تناسب باشه بعد میتونم بپرسم کجا رو شما خوندید؟

الان ایتالیا با یه پرینت بانکی و دو تا نامه داره ویزا میده با همونها برید انگلیس ببینم چطوری ویزا میده؟

درست مطالب رو مطالعه کنید جواب خیلی سوالات هست

Junior Member

عرض ادب خدمت همه دوستان. ویزای مادر من رد شد بخاطر یک دلیل: چرا حقوق بازنشستگی که ماهیانه به حساب شما واریز میشود ۲ میلیون و هفتصد است اما در گواهی بازنشستگی ۲ میلیون و دویست است؟ به علت این اختلاف من قانع نشدم که شما وضغیت مالی خود رو درست نشون دادین. بنابراین قانع نشدم که واقعا قصد ویزیت دارین و بعد از اتمام سفر برمیگردین.
    گواهی بازنشستگی به تاریخ ۳ سال گذشته است که مادرم بازنشسته شدن. فیش حقوقی ماه گذشته این مبلغ جدید را تایید میکند. بعلاوه ما گواهی افزایش حقوق های از سه سال گذشته تا الان هم ترجمه کردیم و بردیم که نشان داد حقوق طی دو مرحله از ۲ و دویست رسیده به ۲و هفتصد. گواهی بازنشستگی رو صرفا برای نشان دادن بازنشسته بودن ارایه دادیم.
    اگر دوستان شک دارن که حتما دلیل دیگه ای برای رد کردن آوردن. در کمال سلامت عقلانی عرض میکنم که خیر. فقط همین دلیل بود و لاغیر. کلا سه خط بود.
    و جالب ابنکه این مورد هم در کاور لتر متذکر شده بودم که لطفا به تاریخ توجه کنید در بالای صفحه.
    مطلع هستم که برای ویزای ویزیت حق اعتراض نیست اما من به نادیده گرفتن اون کواهی ها اطمینان دارم. میشه لطفا راهنمایی کنید که اگه جواب سوال افسر عینا داخل یه مدرکی نوشته شده باشه ولی افسر ندیده راه حل چیه؟
    من استاد دانشگاهی در انگلیس هستم. حداقل بعد از اینهمه تحصیل فرق بین مدرک ناقص و اساسا نادیده گرفتن مدرک رو میدونم. با تشکر از لطف دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)