صفحه 53 از 157 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Oistrakh نمایش پست ها
    عرض ادب خدمت همه دوستان. ویزای مادر من رد شد بخاطر یک دلیل: چرا حقوق بازنشستگی که ماهیانه به حساب شما واریز میشود ۲ میلیون و هفتصد است اما در گواهی بازنشستگی ۲ میلیون و دویست است؟ به علت این اختلاف من قانع نشدم که شما وضغیت مالی خود رو درست نشون دادین. بنابراین قانع نشدم که واقعا قصد ویزیت دارین و بعد از اتمام سفر برمیگردین.
    گواهی بازنشستگی به تاریخ ۳ سال گذشته است که مادرم بازنشسته شدن. فیش حقوقی ماه گذشته این مبلغ جدید را تایید میکند. بعلاوه ما گواهی افزایش حقوق های از سه سال گذشته تا الان هم ترجمه کردیم و بردیم که نشان داد حقوق طی دو مرحله از ۲ و دویست رسیده به ۲و هفتصد. گواهی بازنشستگی رو صرفا برای نشان دادن بازنشسته بودن ارایه دادیم.
    اگر دوستان شک دارن که حتما دلیل دیگه ای برای رد کردن آوردن. در کمال سلامت عقلانی عرض میکنم که خیر. فقط همین دلیل بود و لاغیر. کلا سه خط بود.
    و جالب ابنکه این مورد هم در کاور لتر متذکر شده بودم که لطفا به تاریخ توجه کنید در بالای صفحه.
    مطلع هستم که برای ویزای ویزیت حق اعتراض نیست اما من به نادیده گرفتن اون کواهی ها اطمینان دارم. میشه لطفا راهنمایی کنید که اگه جواب سوال افسر عینا داخل یه مدرکی نوشته شده باشه ولی افسر ندیده راه حل چیه؟
    من استاد دانشگاهی در انگلیس هستم. حداقل بعد از اینهمه تحصیل فرق بین مدرک ناقص و اساسا نادیده گرفتن مدرک رو میدونم. با تشکر از لطف دوستان
    سلام دوست عزيز،
    متاسفم از اينكه ويزاتون ريجكت شده و ميخواستم بگم كه پرونده ي ما هم خيلي به شما نزديك بود و من كاملا مطمئنم كه يك سري از مدارك رو اصلا نگاه نميكنن تا اونجا كه ما دو تا پرينت حساب ارائه كرده بوديم و دليل رد شدنمون اين بود كه ميزان درامدي كه اعلام كرده بوديم قابل استنتاج نبود و تمامي رفرنس هايي كه داده بود از پرينت بانك پارسيان بود كه متاسفانه حساب اصلي كه ارائه داده بوديم بانك اينده بود. تازه پدرم ٣ بار سابقه ويزاي انگليس و مادرم دوبار، هر دو ويزاي كانادا،شنگنن و... ولي خيلي راحت ريجكت كردن، چي ميتونه بگه ادم واقعا ، به نظرم خيلي كارشون توهين اميزه. يعني او افسر با خودش فكر نميكنه اصلا كه ادمهايي كه ٣ بار اومدن رفتن ، ويزاي مولتيپل كانادا تو پاسشون خورده شنگن خورده بخوان بيان حالا بمونن. يه مشت احمق واقعا. اينم بگم من خيلي سعي كردم اعتراض بكنم تا جايي كه يكبار فكر كردم دارم موفق ميشم اما بعد از چند ايميل پياپي به همون بند غير قابل اعتراض بودن رسيدم.
    راستي شما از كجا اقدام كرده بودين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir8671758 نمایش پست ها
    سلام و احترام
    دیروز موفق شدم وقت سفارت بگیرم برای اوایل اردیبشت ماه، چند تا سوال دارم ممنون میشم دوستان راهنمای بفرمایند
    1. اصل مدارک و ترجمه ها را سفارت نگه میداره؟ اگر اره معمولا چند روز بعد مدارک بهمون برمیگرد (چون همسرم هم برا چند روز بعدش وقت داره میخوام ببین برای اون جدا مدارک بدم واسه ترجمه یا از ترجمه مدارک قبلی میتونم استفاده کنم و دستم میرسه)
    2. اینکه تماس یا مصاحبه ای از طرف سفارت بعد از تحویل مدارک با من صورت خواهد گرفت، اگر اره به زبان فارسی هست؟
    سپاسگزارم
    دوست عزيز اصلا كارشون حساب كتاب نداره يك سري مدارك رو اصلشو ميگيرن و يك سري مدارك كپي، اما مداركي كه حتما بايد اصل باشه مثل پاسپورت هاي قبلي، پاسپورت فعلي، پرينت حساب و اگر خواستين ميتونيين اصل سند هاي ملكي هم همراه ترجمه و تاييديه بدين ، كلا هرچي مدارك بخوايين بدين ازتون ميگيرن هيچ محدوديت ي نداره. ولي پيشنهاد ميكنم از مدارك مشترك با همسرتون دو سري ترجمه بگيرين و اينكه كل تمركزتون رو بزاريد روي ارائه مدارك مالي دقيق و معتبر باقيش به نظرم براشون يا در مرحله دوم يا اصلا فرماليتست.

ApplyAbroad Guru

بستگی به افسر ویزا داره بعضیهاشون متاسفانه خیلی بی دقت بررسی میکنند عمدی هم نیست کلا وقت ندارند. دوباره باید اقدام کنید جای اعتراض هم ندارید مگر از مسیر Judicial Review که چند هزار پوند هزینه داره و یک سال حداقل طول میکشه. قدیم میشد افسر ویزا رو دید و این راه رو هم بستن. دوباره اقدام کنید با توضیحات دوباره و حتی نامه از بازنشستگی بگیرید در مورد مساله حقوق.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidj8 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،
    متاسفم از اينكه ويزاتون ريجكت شده و ميخواستم بگم كه پرونده ي ما هم خيلي به شما نزديك بود و من كاملا مطمئنم كه يك سري از مدارك رو اصلا نگاه نميكنن تا اونجا كه ما دو تا پرينت حساب ارائه كرده بوديم و دليل رد شدنمون اين بود كه ميزان درامدي كه اعلام كرده بوديم قابل استنتاج نبود و تمامي رفرنس هايي كه داده بود از پرينت بانك پارسيان بود كه متاسفانه حساب اصلي كه ارائه داده بوديم بانك اينده بود. تازه پدرم ٣ بار سابقه ويزاي انگليس و مادرم دوبار، هر دو ويزاي كانادا،شنگنن و... ولي خيلي راحت ريجكت كردن، چي ميتونه بگه ادم واقعا ، به نظرم خيلي كارشون توهين اميزه. يعني او افسر با خودش فكر نميكنه اصلا كه ادمهايي كه ٣ بار اومدن رفتن ، ويزاي مولتيپل كانادا تو پاسشون خورده شنگن خورده بخوان بيان حالا بمونن. يه مشت احمق واقعا. اينم بگم من خيلي سعي كردم اعتراض بكنم تا جايي كه يكبار فكر كردم دارم موفق ميشم اما بعد از چند ايميل پياپي به همون بند غير قابل اعتراض بودن رسيدم.
    راستي شما از كجا اقدام كرده بودين؟
    ممنون برای پاسخ. یعنی اگر میگفتن "علاقه نداریم بهتون ویزا بدیم" هضمش برای بنده راحت تر بود، تا دلیلی که دال بر نخوندن مدارک داره...
    از ترکیه اپلای کرده بودیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بستگی به افسر ویزا داره بعضیهاشون متاسفانه خیلی بی دقت بررسی میکنند عمدی هم نیست کلا وقت ندارند. دوباره باید اقدام کنید جای اعتراض هم ندارید مگر از مسیر Judicial Review که چند هزار پوند هزینه داره و یک سال حداقل طول میکشه. قدیم میشد افسر ویزا رو دید و این راه رو هم بستن. دوباره اقدام کنید با توضیحات دوباره و حتی نامه از بازنشستگی بگیرید در مورد مساله حقوق.
    ممنون برای پاسخ. در مورد اینکه عمدی یا غیر عمدی این کارو میکنن عرضی ندارم چون اطلاعاتم کافی نیست. اما در مورد اینکه کلا وقت ندارن، عرض کنم تمام وقتهای ویزا از اول آوریل امسال رو میشد در همه جای ترکیه بوک کرد. ماه نسبتا خلوتی بود در مقایسه با ماه هایی که مثلا دانشجوها تعدادشون بیشتره و... من میدونم جایی که مدارک میدیم با جایی که تصمیم گیری میشه فرق میکنه، اما میزان آزاد بودن تمام وقتها یک نوع همبستگی با میزان آزاد بودن افسران ویزا نداره؟ ثانیا اگر واقعا وقت کافی ندارن، چرا بیش از ظرفیت باید بپذیرن؟ ثالثا، فی سبیل الله که کار نمیکنن، تمام کمال دستمزدشون رو میگیرن.
    یه شماره ای هست تو ukvi که دقیقه ای 1.37 پوند هزینشه، تماس گرفتم گفتن اگه واقعا مدرکی رو ندیده، دلیلتون رو با ماکزیمم 500 کاراکتر (نه کلمه)، برای ما بفرستید. اصلا فرمی که تو سایتشون هست ماکزیمم گنجایش 500 حرف رو داره. گفتن امیدی به شما نمیدیم، اما پیامتون رو به اون مرکز تصمیم گیری در ترکیه ارسال میکنیم. من اصلا میگم امیدم به تغییر یک در هزاره، اما برام مهمه که اون چهار خطی که نوشتم خونده بشه. یعنی حتی حتی حتی اینکه بگه "بله حق با شماست ما دقیق بررسی نکردیم، اما ما نمیتونیم ویزا بدیم." باز بهتر از هیچیه برای من.
    ویرایش توسط Oistrakh : April 12th, 2017 در ساعت 05:15 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Oistrakh نمایش پست ها
    ممنون برای پاسخ. در مورد اینکه عمدی یا غیر عمدی این کارو میکنن عرضی ندارم چون اطلاعاتم کافی نیست. اما در مورد اینکه کلا وقت ندارن، عرض کنم تمام وقتهای ویزا از اول آوریل امسال رو میشد در همه جای ترکیه بوک کرد. ماه نسبتا خلوتی بود در مقایسه با ماه هایی که مثلا دانشجوها تعدادشون بیشتره و... من میدونم جایی که مدارک میدیم با جایی که تصمیم گیری میشه فرق میکنه، اما میزان آزاد بودن تمام وقتها یک نوع همبستگی با میزان آزاد بودن افسران ویزا نداره؟ ثانیا اگر واقعا وقت کافی ندارن، چرا بیش از ظرفیت باید بپذیرن؟ ثالثا، فی سبیل الله که کار نمیکنن، تمام کمال دستمزدشون رو میگیرن.
    یه شماره ای هست تو ukvi که دقیقه ای 1.37 پوند هزینشه، تماس گرفتم گفتن اگه واقعا مدرکی رو ندیده، دلیلتون رو با ماکزیمم 500 کاراکتر (نه کلمه)، برای ما بفرستید. اصلا فرمی که تو سایتشون هست ماکزیمم گنجایش 500 حرف رو داره. گفتن امیدی به شما نمیدیم، اما پیامتون رو به اون مرکز تصمیم گیری در ترکیه ارسال میکنیم. من اصلا میگم امیدم به تغییر یک در هزاره، اما برام مهمه که اون چهار خطی که نوشتم خونده بشه. یعنی حتی حتی حتی اینکه بگه "بله حق با شماست ما دقیق بررسی نکردیم، اما ما نمیتونیم ویزا بدیم." باز بهتر از هیچیه برای من.

نه متاسفانه وقت ندارند! هزینه زیادی هم میگیرند! دقت هم نمیکنند. اون سیستم پاسخگویی هم دقیقه ای 1.37 شارژ میکنه (جالبه بدونید دولت شارژ کردن مشتری رو برای تماس تلفنی ممنوع کرده برای شرکتها ولی خودش داره اینهمه پول میگیره!) و جواب درستی هم نمیدن در 99 درصد مواقع.

این قاعده بازیه و دست من و شما نیست. سیستم های مهاجرتی در اکثر دنیا بهم ریخته و ناعادلانه هستند و تازه انگلیس به نظرم از همه شفاف تره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد کرج

سلام وقت بخیر
    من پست اول رو خوندم و واقعا کمکم کرد
    میخواستم بدونم در مورد اپلیکیشن من یه خرده گیج شدم. ممنون میشم بدونم Tls رو چطور تکمیل کنم و وقت بگیرم.

Junior Member

سلام ،كسي شماره تلفني از اين مكان جديد كه بايد مدارك رو تحويل بديم داره، ايا اونجا هم آژانسه يا يك مكان مربوط به خود سفارت ،

نقل قول نوشته اصلی توسط ayda2015 نمایش پست ها
    سلام ،كسي شماره تلفني از اين مكان جديد كه بايد مدارك رو تحويل بديم داره، ايا اونجا هم آژانسه يا يك مكان مربوط به خود سفارت ،
    VFS Tehran Visa Application Centre
    آدرس دفتر VFS مرکز درخواست ویزا در تهران
    میدان ونک – خیابان ملاصدرا- خیابان شیخ بهایی شمالی – خیابان عرفی شیرازی –
    ساختمان شماره 49

Junior Member

سلام دوستان

يعني هيچ راهي وجود نداره ما پامون برسه بريتانيا !!!!؟؟؟؟؟؟
    ويزاي توريستي امريكا و كانادا و استراليا كه اصن يه رويا شده !!
    به نظرتون آسون ترين ويزاي بريتانيا، چه ويزاييه؟؟

مرسي بابت راهنمايي هاي خوبتون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)