صفحه 57 از 157 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

بله! جالبه که این بند رو به مدارک مورد نیاز اضافه کردن: "Evidence of family members remaining in your home country whilst you travel"
    این رسما یعنی همزمان اپلای نکن (چون فقط پدر مادرم ایران هستن )!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Oistrakh نمایش پست ها
    پدر و مادر یکی از دوستان من موفق شدن دو ماه پیش، البته جا داره بگم که مولتی میلیاردر بودند و سالی چندین سفر خارجی داشتن.

بله! جالبه که این بند رو به مدارک مورد نیاز اضافه کردن: "Evidence of family members remaining in your home country whilst you travel"

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1371 نمایش پست ها
    سلام.. من چندتا سوال دارم.. شاید خیلی مبتدیانه باشه ولی خب با این حال باید بپرسم... چند صفحه را خوندم ولی گیج شدم و همه را با هم قاطی کردم...

من میخوام در یه کنفرانس که در سپتامبر برگذار میشه شرکت کنم... پسر عمم ساکن انگلیس هست و قصد دارم تو این یک هفته که اونجاهستم پیش اون باشم... فارغ التحصیل هستم.. شغلی ندارم و همینطور سربازی نرفتم

1. من برا چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟
    2. حتما برای پروسه گرفتن ویزا باید از ایران خارج بشم و برم دبی یا ترکیه؟ نمیشه صفر تا صدشو همینجا انجام داد؟
    3. اصلا به فردی مثل من ویزا برا یک هفته رفتن و برگشتن میدن؟

فعلا همین چند تا سوال... ممنون میشم جواب بدید.
    شانس شما بدون شغل بدون مدارک قوی مالی گردش شش ماهه و فیش حقوقی و بدون سربازی قطعا صفر هست ، بی جهت پرونده اتون رو از حالا ریجکتی نکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شانس شما بدون شغل بدون مدارک قوی مالی گردش شش ماهه و فیش حقوقی و بدون سربازی قطعا صفر هست ، بی جهت پرونده اتون رو از حالا ریجکتی نکنید
    یعنی این که من از کنفرانس دعوتنامه دارم...اونجا برا اقامت مکان مشخص دارم... و اینکه سربازی نرفتم و حتما تا قبل از تاریخ اعزام سربازیم باید برگردم نمیتونه شانسی برا گرفتن ویزا بهم بده...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.t نمایش پست ها
    این از اول هم بوده و چیز جدیدی نیست. افسر ویزا فقط براساس یک یا دو مورد پرونده رو بررسی نمیکنه و کل مدارک رو با هم میبینه. برای همین ممکنه یه نفر اصلا کسی رو در ایران نداشته باشه ولی ویزا رو بگیره ولی یکی با اینکه ده تا بچه و فامیل و نزدیک داره ویزا رو نگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این از اول هم بوده و چیز جدیدی نیست. افسر ویزا فقط براساس یک یا دو مورد پرونده رو بررسی نمیکنه و کل مدارک رو با هم میبینه. برای همین ممکنه یه نفر اصلا کسی رو در ایران نداشته باشه ولی ویزا رو بگیره ولی یکی با اینکه ده تا بچه و فامیل و نزدیک داره ویزا رو نگیره.
    از خواهرم که مقیم بلژیک هست موقع اخذ مدارک خواستن یک تعهدنامه محضری از پدر مادرم در ایران ارایه کنه که تا زمانی که خواهرم پیش من هست اونها درخواست ویزای uk نکنن !!!!
    شما خودتون دیگه ببیند اوج سخت گیری رو!!!!! به همین دلیل من اینجا سوال کردم .... ولی شاید تمکن مالی خیلی عالی جبران این شرط رو بکنه! نمیدونم!

Junior Member

سلام دوستان.
    من میخواستم برای دیدن فردی در انگلیس سفر توریستی داشته باشم.
    در حال حاظر دانشجو هستم و مراحل اجازه خروج از کشور رو هم انجام دادم تا قسمت پرداخت ودیعه که مشکلی نیست اگر که مطمئن شم در مورد ویزا. مدرک IELTS رو هم درحال دریافتش هستم تا دو سه هفته ی دیگه.
    خداروشکر از لحاظ مالی مشکلی نداریم و خود من هم صاحب ملک هستم در ایران.
    میخواستم ببینم هم اینکه شانس دریافت ویزام به چه صورت هست و اینکه میتونم با ویزای تفریحی برم یا اینکه بهتره از کسی که در انگلیس هست درخواست کنم من رو دعوت کنه؟ ترجیح میدم ویزارو تفریحی بگیرم چون نمیخوام اون کسی که اونجا هست رو توی دردسر کارها بندازم.
    یه سوال دیگه هم اینکه به چه صورت باید برای ویزا اصلا اقدام کنم؟ سایت اصلی visa4uk برای این کار هست؟
    ممنون از همراهی دوستان.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط Peteroxe نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخواستم برای دیدن فردی در انگلیس سفر توریستی داشته باشم.
    در حال حاظر دانشجو هستم و مراحل اجازه خروج از کشور رو هم انجام دادم تا قسمت پرداخت ودیعه که مشکلی نیست اگر که مطمئن شم در مورد ویزا. مدرک IELTS رو هم درحال دریافتش هستم تا دو سه هفته ی دیگه.
    خداروشکر از لحاظ مالی مشکلی نداریم و خود من هم صاحب ملک هستم در ایران.
    میخواستم ببینم هم اینکه شانس دریافت ویزام به چه صورت هست و اینکه میتونم با ویزای تفریحی برم یا اینکه بهتره از کسی که در انگلیس هست درخواست کنم من رو دعوت کنه؟ ترجیح میدم ویزارو تفریحی بگیرم چون نمیخوام اون کسی که اونجا هست رو توی دردسر کارها بندازم.
    یه سوال دیگه هم اینکه به چه صورت باید برای ویزا اصلا اقدام کنم؟ سایت اصلی visa4uk برای این کار هست؟
    ممنون از همراهی دوستان.
    ملک خود به خود مهم نیست شغل ثابت گردش مالی و اثبات منشا درآمد ، سابقه سفر شنگن و .. اینا هم مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    ملک خود به خود مهم نیست شغل ثابت گردش مالی و اثبات منشا درآمد ، سابقه سفر شنگن و .. اینا هم مهمه
    خیلی ممنون از پاسختون! خوب چون بنده دانشجو هستم شغلی ندارم اما چون پدرم فوت کردن هر ماه حقوق ایشون به حساب من واریز میشه (الان 3 ساله که به این صورت هست). سوال دیگه اینکه حتما باید ویزای شنگن داشته باشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peteroxe نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون! خوب چون بنده دانشجو هستم شغلی ندارم اما چون پدرم فوت کردن هر ماه حقوق ایشون به حساب من واریز میشه (الان 3 ساله که به این صورت هست). سوال دیگه اینکه حتما باید ویزای شنگن داشته باشم؟
    داشتن ویزای شنگن هیچ تضمینی نیست برای ویزا گرفتنتون ولی می تونه احتمالشو بیشتر کنه. شما نامه اشتغال به تحصیل، سند، پرینت حسابتون که پول واریز می شه هر ماه توش (که منبع درآمد شماست) و اگر مدرک دیگه ای دارین که نشون بده چرا حقوق پدرتون به حساب شما واریز میشه (حداقل اینکه یه کاور لتر بنویسین و توش واضح توضیح بدین)، اگه می خواین انگلیس خونه ی کسی بمونین اون فرد باید یه نامه بنویسه که شما می تونین خونش بمونین (باید اون فرد یه کپی از صفحه اول پاسپورت و ویزا/اقامت و proof of address که می شه قرارداد خونه یا council tax یا قبض باشه بهتون بده که ضمیمه مدارکتون کنین ) و غیره باید آماده کنین.
    توی ویزای توریستی خیلی مهمه که نشون بدین قصد برگشتن به ایران دارین و چیزایی که تو فرم می گین با مدارکی که ارائه می دین همخونی داشته باشه. اگه می گین در آمدتون x هست باید مدرک نشون بدین براش. اگه یهو پول زیادی اومده تو حسابتون باید توضیح بدین تو کاور لتر و اگه می تونین مدارک نشون بدین که حرفتونو اثبات کنه. سایت اصلی هم visa4uk هستش برای ویزای standard visitor باید اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)