صفحه 6 از 157 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط saraez نمایش پست ها
    ممنون از جوابهاى كاملتون
    نه من از همينجا دادم بانك barclays. فكر نكنم از ايران هيچ بانكى امكانش باشه چون ويزا يا مستر ميخواد ولى مطمين نيستم.

راستش من نمى خوام مدارك مالى از خودم بفرستم فقط برا اسكانشون قرداد خونم رو ميفرستم، فكر كنم همين كافى باشه.
    در مورد بليط هم الزامى هست كه بليط رو قبل اينكه ويزاشون بياد بخرن؟
    نه لازم به تهیه بلیط نیست.
    برا پرداخت پول هم فکر کردم چون قبلا پول رو دستی به بانک ایرانی پرداخت میکردیم.الان هم بتونیم ان لاین به حساب سفارت در بانکهای ایرانی پرداخت کنیم
    و نیاز به مستر کارت نباشه .
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr2a2am نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه دریانوردم و قصد دارم واسه ویزای توریستی انگلیس اقدام کنم چند تا سوال داشتم
    یک اینکه من از طریق مرز ابی ایران بارها از کشور خارج شدم و ب کشورهای مختلف از اسیا تا اروپا و امریکای جنوبی رفتم و تو اون کشورها از کشتی پیاده شدم واسه چند روز اما توی پاسپورتم هیچ برچسبی نخورده،و وفتی برگشتم ایران یه مهر خروج و ورود زدن همین فقط،حالا باید بنویسم ک قبلا این کشورها هم بودم یا نه
    دوم اینکه قصد من واقعا توریستی هستش و تقویت بیشتر زبان انگلیسیم،میخاستم بدونم از طریق کالجهای زبان اقدام کنم بهتره یا همین توریستی?
    سوم اینکه:افرادی ک مثلا متعهد هستن ب یه اداره ی دولتی و رفتن ثبت اسناد رسمی این تعهد رو امضا کردن ب نظرم دلیل خوبی میتونه باشه واسه افسر مهاجرت ک
    ایشون بر میگردن،حالا این تعهد رو همش رو باید ترجمه کرد یا خیر?
    چهارم:این مبلغ گرفتن وقت انلاین رو ب صورت عملی از تو ایران چطوری خودتون پرداخت میکنید،من مستر و ویزا کارت ندارم،کل تاپیک پرداخت وجه رو هم خوندم چیزی دس گیرم نشده،یکی ب صورت عملی نگفته ک این کار رو باید کرد
    ممنون از همگی
    اره تمام کشورهایی رو که رفتین بنویسین .
    شما با ویزای توریستی اگر بخواین کلاس زبان برین بیشتر از یک ماه نمی تونین برین یا میتونه این یک ماه پشت سر هم باشه یا این سی روز مثلا در دو ماه باشه
    حالا ببینید این مقدار بدررتون میخوره یا نه تو سایتش برا کارهایی که با ویزایه توریتسی میتونید انجام بدید و کارهایی رو که نمی تونید انجام بدید رو نوشته
    فکر نکنم تعهد دادن خیلی مهم باشه مثلا اگر برنگردی چه اتفاقی میافته با اون تعهد. اگر خیلی سنگینه شاید خوب باشه خالا نشان هم بدید بد نیست
    چهارمی هم خودم نمی دونم ولی ظاهرا باید مستر کارت داشته باشید اگر فامیل داری در خارج و انگلیس با کارت اون می تونید پرداخت کنید اگر نه فکر کنم بانکهای خصوصی بتونید مستر کارت بخرید بانک ملی هم فکر کنم داشته باشه اما من مطمئن نیستم

در اخر هم اینکه به جواب من اکتفا نکنید و از کسانی که اطلاعات بیشتری دارند هم سوال کنید بهتره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rtis نمایش پست ها
    نه لازم به تهیه بلیط نیست.
    برا پرداخت پول هم فکر کردم چون قبلا پول رو دستی به بانک ایرانی پرداخت میکردیم.الان هم بتونیم ان لاین به حساب سفارت در بانکهای ایرانی پرداخت کنیم
    و نیاز به مستر کارت نباشه .
    مرسی
    خیر باید هزینه به صورت آنلاین با ویزا یا مستر پرداخت شه.

سلام,
    من دانشجو ام دارم ویزای ویزیتور برای خانواده ام اقدام میکنم
    برای ویزای ویزیتور ترجمه ای که از مدارک به سفارت ارائه میشه باید به تاریخ وقت سفارت نزدیک باشه؟ مثلا عقدنامه ای که هفت هشت ماه پیش ترجمه شده الان می تونیم از همون ترجمه استفاده کنیم؟
    کپی پاسپورتی که من برای خانواده ام میفرستم باید از همه صفحات باشه یا فقط صفحه اول و دوم پاسپورت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام,
    من دانشجو ام دارم ویزای ویزیتور برای خانواده ام اقدام میکنم
    برای ویزای ویزیتور ترجمه ای که از مدارک به سفارت ارائه میشه باید به تاریخ وقت سفارت نزدیک باشه؟ مثلا عقدنامه ای که هفت هشت ماه پیش ترجمه شده الان می تونیم از همون ترجمه استفاده کنیم؟
    کپی پاسپورتی که من برای خانواده ام میفرستم باید از همه صفحات باشه یا فقط صفحه اول و دوم پاسپورت؟
    اره ميتونيد كلا مداركي كه اصل اونها تغيير نميكنه مثل سند ازدواج ،خانه ،شناسنامه ترجمه هاش تا هميشه اعتبار داره مگر اينكه اصل سند تغيير كنه
    دومي هم فكر كنم صفحاتي كه توش مهر خورده و مهر اقامت توشه يا ويزا همراه با صفحه اول و دوم،

Junior Member

سلام من الان در ایران زندگی می کنم و دعوت شدم برای مصاحبه کاری یه شرکت در لندن. به نظر شما ویزای توریستی بگیرم ؟ یا اینکه ویزای دیگه ای هم میشه گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tinq نمایش پست ها
    سلام من الان در ایران زندگی می کنم و دعوت شدم برای مصاحبه کاری یه شرکت در لندن. به نظر شما ویزای توریستی بگیرم ؟ یا اینکه ویزای دیگه ای هم میشه گرفت؟
    مصاحبه برای کسانی که در انگلیس نیستن و نمیتونن حضوری برن، با Skype و نرم افزهای video conferencing هم انجام میدن. میتونید پیشنهاد بدید و براحتی این مرحله رو سپری کنید.

Junior Member

سلام دوستان

من مادرم می خواهند در جولای برای جشن فارغ التحصیلی من بیان انگلیس . از اونجایی که من خودم تا آگوست ویزام ولید هست ، چه نوع ویزایی باید اقدام کنند ؟ Family visit ؟ دعوت نامه هم از طرف دانشگاه هست .

ممنون می شم راهنمایی کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط goal89 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مادرم می خواهند در جولای برای جشن فارغ التحصیلی من بیان انگلیس . از اونجایی که من خودم تا آگوست ویزام ولید هست ، چه نوع ویزایی باید اقدام کنند ؟ Family visit ؟ دعوت نامه هم از طرف دانشگاه هست .

ممنون می شم راهنمایی کنید .
    فكر كنم بايد جنرال ويزيتور بزنيد فاميلي براي كساني هست كه اقامت دارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rtis نمایش پست ها
    فكر كنم بايد جنرال ويزيتور بزنيد فاميلي براي كساني هست كه اقامت دارند
    اصلا جنرال نداره . بعد از اینکه reason for visit رو visit انتخاب کردید ، دو تا آپشنش که به مورد ما نزدیک تره ، family visit و tourism هست . به نطر شما Tourism در نظر بگیریم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)