صفحه 7 از 157 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط goal89 نمایش پست ها
    اصلا جنرال نداره . بعد از اینکه reason for visit رو visit انتخاب کردید ، دو تا آپشنش که به مورد ما نزدیک تره ، family visit و tourism هست . به نطر شما Tourism در نظر بگیریم ؟
    فكر كنم توريست به جاي جنرال گذاشتن ، منتهي تو سايت مهجرت بريد برا همشون تو ضيح داده قبلا ميگفت برا فاميلي بايد مقيم باشند و لي الان چيزي نگفته
    در كل خيلي هم با هم فرقي ندارند ،يكبار سايت مهاجرت رو بخونيد بد نيست

ApplyAbroad Guru

از نظر قانونی هیچ فرقی اینا با هم ندارند. در واقع الان همشون شدند Standard Visitor و هنوز فرمها رو درست نکردن ولی وقتی Family رو انتخاب میکنید میپرسه که آیا هدف شما ملاقات اعضای خانواده مقیم هست و درنتیجه اگه هدف این نیست باید گزینه Tourism رو انتخاب کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    مصاحبه برای کسانی که در انگلیس نیستن و نمیتونن حضوری برن، با Skype و نرم افزهای video conferencing هم انجام میدن. میتونید پیشنهاد بدید و براحتی این مرحله رو سپری کنید.
    قبول نکردن. چون اگه مصاحبه رو قبول شم یه روز بعدش باید برم Assessment Centres

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

آیا امکان اعتراض کردن روی تصمیم گرفته شده هست ؟

مدارک داده شده به سفارت
    صورت حساب بانکی
    سند خانه
    حقوق بازنشستگی
    بورس

1- نوع ویزا: توریستی 2 ساله - برای پدر و مادر

2- محل اقدام: تهران - اما تصمیم با ابوظبی گرفته شد.

5- نتیجه: منفی

6- نوع سرویس: عادی. مدارک به دفتر جردن تحویل داده شد و با پست به درب خانه بازگشت داده شد.

7- مصاحبه: فکر کنم به من زنگ زدن ولی متاسفانه من سرکار بود و جواب تلفن را نشد بدم

8- در صورت رد شدن دلایل آن را بنویسید: مادر به دلیل اینکه پدرم رد شده بود چون تو مدارک نوشته بودم پدرم تمام هزینه پرداخت میکنه
    پدر به دلیل مالی نوشته که پولی که گردش داشته مشخص نیست از کجا و به کجا رفته و هیچ حساب بانکی را قبول نکرده چون پدر من تو کار ساختمان هستند و شرکتی ندارن و همش خصوصی کار میکنند

9- سابقه رد شدن ویزای مشابه (تاریخ، دلیل): نه ولی چند سال پیش قبل از بسته شدن سفارت ویزا گرفته بودن با هم
    10- تعداد متقاضی: دو نفر

کسی سابقه اینطوری داشته ؟ ایا میشه کاری کرد ؟
    متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها

مدارک داده شده به سفارت
    صورت حساب بانکی
    سند خانه
    حقوق بازنشستگی
    بورس

6- نوع سرویس: عادی. مدارک به دفتر جردن تحویل داده شد و با پست به درب خانه بازگشت داده شد.

7- مصاحبه: فکر کنم به من زنگ زدن ولی متاسفانه من سرکار بود و جواب تلفن را نشد بدم

8- در صورت رد شدن دلایل آن را بنویسید: مادر به دلیل اینکه پدرم رد شده بود چون تو مدارک نوشته بودم پدرم تمام هزینه پرداخت میکنه
    پدر به دلیل مالی نوشته که پولی که گردش داشته مشخص نیست از کجا و به کجا رفته و هیچ حساب بانکی را قبول نکرده چون پدر من تو کار ساختمان هستند و شرکتی ندارن و همش خصوصی کار میکنند

9- سابقه رد شدن ویزای مشابه (تاریخ، دلیل): نه ولی چند سال پیش قبل از بسته شدن سفارت ویزا گرفته بودن با هم

متشکر
    به نظرم بهتري ايرادهايي رو كه از رونده گرفتن رو رفع كنيد و دو باره تقاضا زماني كه براي مصاحبه زنگ زدن و شما نتونستيد جواب بديد شما نمي تونستيد به اون شماره زنگ بزنيد شايد يك دليل ردي هم اين بوده كه نتونستن با شما حرف بزنن،
    زير نامه ريفيوزال چي نوشته ، ننوشته ميتونيد اعتراض كنيد يا نه يا كلمه future applications كه چه كار كنيد،

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها

مدارک داده شده به سفارت
    صورت حساب بانکی
    سند خانه
    حقوق بازنشستگی
    بورس

متشکر
    بله موارد رد شدن اینطوری زیاد بوده. باید همونطور که در پست اول نوشته شده منشا پول به خوبی مشخص باشه. تا این موضوع مشخص نباشه کاری نمیشه کرد. امکان اعتراض هم ندارید.

یه نکته کلی که خیلی از ایرانیها ادعا میکنند خوب تو ایران سیستم کاراینطوریه و ما شرکتها و بزینسهامون حساب و کتاب نداره. برای افسر ویزا سیستم ایران هیچ اهمیتی نداره و اون به دنبال مدارک درست و دقیقه. حتی اگه بگید به خاطر مسایل مالیاتی و یا مسایل مالی اینطوری کار میکنید که تیر خلاصی به پرونده زدید چون دارید قانون شکنی یا دور زدن قانون رو ترویج میکنید.

Junior Member

درود به دوستان.چند تا سوال داشتم.اول اینکه وقتی شما از یک قوم درجه دو مثل پسر خاله دعوتنامه دارید و قصد سفر تفریحی و همچنین اقامت در منزل پسر خاله و دیدن اونو دارید اید بنویسید هدفتون از سفر دیدن فامیل هست یا توریسم. دوم اینکه آیا مدارک مربوط به سربازی مثل کار پایان خدمت رو باید روز مراجعه به دفتر به عنوان یکی‌ از مدارک واسه ویزای توریستی برد؟ اصلا اگه کسی‌ در فرم انلاین اون جائی که میپرسه شما در سازمانهای ذیل تا به حل کار کردین که یکیش اینهArmed Forces (including National Service) که به گمانم شامل کسانی‌ که سربازی هم رفتن هم میشه هیچی‌ ننویسه مشکلی‌ پیش میاد.در ضمن در مورد سوالات مربوط به پاسپورت منظور از place of issue یعنی‌ چی‌ ؟ یعنی‌ باید مثلا اسم شهری رو که صادر شده نوشت یا صرفا نوشت Iran یا police of Iran .در مورده Issuing autirity چی باید نوشت آیا منظور همون کشور ایرانه ( در ضمن فضایی که برای جواب به این سوالات گذاشتن خیلی محدوذه و نمیشه خیلی توضیح داد باید یه جواب خیلی خلاصه نوشت)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله موارد رد شدن اینطوری زیاد بوده. باید همونطور که در پست اول نوشته شده منشا پول به خوبی مشخص باشه. تا این موضوع مشخص نباشه کاری نمیشه کرد. امکان اعتراض هم ندارید.

یه نکته کلی که خیلی از ایرانیها ادعا میکنند خوب تو ایران سیستم کاراینطوریه و ما شرکتها و بزینسهامون حساب و کتاب نداره. برای افسر ویزا سیستم ایران هیچ اهمیتی نداره و اون به دنبال مدارک درست و دقیقه. حتی اگه بگید به خاطر مسایل مالیاتی و یا مسایل مالی اینطوری کار میکنید که تیر خلاصی به پرونده زدید چون دارید قانون شکنی یا دور زدن قانون رو ترویج میکنید.

سلام اقاى هومن،

من متاسفانه هنوز براى حساب مالى كه خانواده ام مى خوان نشون بدن نگرانم كه مشكلى براشون پيش نياره. پدرم حساب ٦ ماه قبل تو بانگ پارسيان رو مى خواد نشون بده كه ظاهرا پول رفت و امد داشته ولى حساب اصلى پدرم بانك ملى. در انتها هم مقدار ٩٠ ميليون كه فقط دو هفته قبل تو حسابش ريخته شده و از خساب خواهر كوچكم كه با اونا زندگى ميكنه تو حساب پدرم رفته و قابل برداشت هر موقع كه پدرم بخواد. ايا اين مدارك مشكل ايجاد ميكنه؟ شما فرموديد كه منشا پول بايد به درستى مشخص بشه. چه جورى بايد مشخص بشه؟ جواز كسب كه مغازه داره و كار ميكنه ميتونه كافى باشه؟ ممنون

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

سلام
    یه چند تا سوال ریز دارم

1. این قضیه بانک پارسیان و پاسارگاد چقدر جدیه ؟ مثلا کسی که تو بانک سامان حساب سپرده بلند مدت داره باید بره بهمش بزنه بیارتش تو پارسیان ؟ خیلی مسخرس که !
    2. ترجمه ها مهر دارالترجمه کافیه دیگه ؟
    3. ترجمه ها باید واسه کی باشه حداکثر ؟ مثلا من پدرم سند خونه رو برای کاری 8 ماه پیش ترجمه کرده بود و دارتش هنوز ! قابل قبوله ؟ یا باید جدید باشن ؟
    4. من پدر و مادرم بازنشستن. چه مدرکی برای بازنشستگیشون باید نشون بدن ؟ حکم بازنشستگی ؟ یا مثلا صرفا فیش حقوقی کفایت میکنه ؟

پیشاپیش ممنون
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

دلیل رد شدن ویزای پدرم این هست ایا هنوز شانسی هست ؟ چطوری باید توضیح داد که این پول برای فروش و خرید خانه بوده

You state that you are proprietor in construction and earn £***** per month, providing a letter from this company to support this claim .However, while I note the financial statements show you are in receipt of income, it is not for the amount claimed. I also note there is movement of involving large sums of money between your accounts, the origin of these funds is unknown and not accounted for by you in the financial declaration of your visa application. Therefore this whether these funds are under your personal control. I am therefore not satisfied these bank statements are an accurate reflection of your personal and financial circumstances. As a consequence, I am not satisfied you have given an accurate account of your circumstances and this undermines the credibility of your application

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)