صفحه 8 از 157 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    سلام
    یه چند تا سوال ریز دارم

1. این قضیه بانک پارسیان و پاسارگاد چقدر جدیه ؟ مثلا کسی که تو بانک سامان حساب سپرده بلند مدت داره باید بره بهمش بزنه بیارتش تو پارسیان ؟ خیلی مسخرس که !
    2. ترجمه ها مهر دارالترجمه کافیه دیگه ؟
    3. ترجمه ها باید واسه کی باشه حداکثر ؟ مثلا من پدرم سند خونه رو برای کاری 8 ماه پیش ترجمه کرده بود و دارتش هنوز ! قابل قبوله ؟ یا باید جدید باشن ؟
    4. من پدر و مادرم بازنشستن. چه مدرکی برای بازنشستگیشون باید نشون بدن ؟ حکم بازنشستگی ؟ یا مثلا صرفا فیش حقوقی کفایت میکنه ؟

پیشاپیش ممنون

سلام
    1. حساب بانکی خیلی مهم هست که پول از کجا امده و کجا رفته البته به بانک به پدر و مادر من گیر نداد با اینکه رد شدن میخوان ببین پول شویی نکنی و مالیات و .... مشخص بشه .
    2. بله (فکر کنم ) چون به مدارک گیر نداده بود ولی گفته بود مشخض نکرده بودم که پول از کجا امده
    3. این را مطمن نیستم ولی هر چه تاریخ به روز تر باشه بهتر ولی قبلا سفارت دیدم نوشته بود 6 ماه بیشتر نشه
    4. حکم بازنشستگی و حسابی که حقوق واریز میشه و به نظر من یک توضیح هم بدید که این پول برای چی هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    دلیل رد شدن ویزای پدرم این هست ایا هنوز شانسی هست ؟ چطوری باید توضیح داد که این پول برای فروش و خرید خانه بوده

You state that you are proprietor in construction and earn £***** per month, providing a letter from this company to support this claim .However, while I note the financial statements show you are in receipt of income, it is not for the amount claimed. I also note there is movement of involving large sums of money between your accounts, the origin of these funds is unknown and not accounted for by you in the financial declaration of your visa application. Therefore this whether these funds are under your personal control. I am therefore not satisfied these bank statements are an accurate reflection of your personal and financial circumstances. As a consequence, I am not satisfied you have given an accurate account of your circumstances and this undermines the credibility of your application
    در مورد بزینسهای ایرانی این مشکل خیلی زیاده چون شما عملا منشا پول رو نمیتونید نشون بدید. در یک بزینس رسمی و درست شما مدارکی مثل نامه حسابرس رسمی، اظهارنامه مالیاتی و برگه های پرداخت سود سهام وجود داره که به سادگی و شفافی سود شرکت و سهم متقاضی از سود رو نشون میدند. ولی در ایران به این شکل نیست. شما یه نامه دارید و یه پرینت بانکی مملو از تراکنشهای مختلف. از این تراکنشها و نامه نمیشه سود رو شناسایی کرد و برای همین من خیلیها رو میشناسم که با درآمدهای میلیاردی برای ویزای انگلیس به بن بست خوردند.

Junior Member

سلام
    من و همسرم به همراه بچه کوچک تصمیم داریم از طریق آژانسها سفری به انگلستان داشته باشیم. من ۲ بار و خانم یک بار ویزای شینگن داریم از سالهای قبل.
    به نظر شما شانس گرفتن ویزا چقدره؟ سایتی که فرم قرار داره کجاست؟
    به جای سند میشه وکالت بلاعزل سند ارایه داد؟
    این جریان نوع بانک چیه؟ برای سفر با تور هم مهمه؟

ممنون میشم راهنمایی ام کتید.
    ویرایش توسط mn840603 : April 23rd, 2016 در ساعت 06:10 PM

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من میخوام برای مادرم تقاضای ویزای ویزیتور کنم و میخوام برا زمان زایمانم براش دعوتنامه بفرستم ، دو تا سوال داشتم
    1 با توجه به اینکه من با ویزای ازدواج در انگلیس زندگی میکنم و همسرم سیتیزن هستند دعوتنامه از طرف هردومون باشه بهتره یا فقط از طرف خودم؟
    2 مدارکی که ما از اینجا باید بفرستیم مثل پاسپورتمون و اجاره نامه و ... رو میشه اسکن و ایمیل کنیم برا مادرم یا اینکه باید اصل مدارک رو ارائه بدن به سفارت؟
    ممنون از پاسخگویی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1212 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من میخوام برای مادرم تقاضای ویزای ویزیتور کنم و میخوام برا زمان زایمانم براش دعوتنامه بفرستم ، دو تا سوال داشتم
    1 با توجه به اینکه من با ویزای ازدواج در انگلیس زندگی میکنم و همسرم سیتیزن هستند دعوتنامه از طرف هردومون باشه بهتره یا فقط از طرف خودم؟
    2 مدارکی که ما از اینجا باید بفرستیم مثل پاسپورتمون و اجاره نامه و ... رو میشه اسکن و ایمیل کنیم برا مادرم یا اینکه باید اصل مدارک رو ارائه بدن به سفارت؟
    ممنون از پاسخگویی شما

1- از طرف هر دو باشه بهتره
    2- پاسپورت فكر نكنم نياز باشه همون بركه يا صفحه اقامت كافيه ،كپيش باشه كافيه ،
    و اجاره نامه هم همينطور كپيش كافيه ، يك سري مدارك كاري و صورت حساب بانكي اگر اصلش باشه بهتره
    در كل همه مدارك رو اسكن كنيد و داشته باشيد بعد اونها رو پست هم كنيد تا اكر در زمان مورد نظر به دستشون نرسيد بتونن پرينت بگيرن و اراىه بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rtis نمایش پست ها
    و اجاره نامه هم همينطور كپيش كافيه ، يك سري مدارك كاري و صورت حساب بانكي اگر اصلش باشه بهتره
    در كل همه مدارك رو اسكن كنيد و داشته باشيد بعد اونها رو پست هم كنيد تا اكر در زمان مورد نظر به دستشون نرسيد بتونن پرينت بگيرن و اراىه بدن
    ممنونم دوست عزیز از پاسخگوییتون
    فقط یه سوال اینکه مثلا مدارکی مثل مدارک پزشکی زایمان یا اجاره نامه یا مدارک اقامتم که ممکنه اینجا لازمشون داشته باشم و نمیتونم بفرستم اگر همون پرینتش رو ببرن مشکلی نداره؟

ممنونم دوست عزیز از پاسخگوییتون
    فقط یه سوال اینکه مثلا مدارکی مثل مدارک پزشکی زایمان یا اجاره نامه یا مدارک اقامتم که ممکنه اینجا لازمشون داشته باشم و نمیتونم بفرستم اگر همون پرینتش رو ببرن مشکلی نداره؟
    مدارك مهم رو گپي بفرستيد ، خودشون ميدونن برمه مثل اقامت رو نميشه اصلش رو پست كرد
    اما دعوت نامه يا فيش خقوقي و يا گواهي كار و صورتحساب بانكي كه مهم نيستن رو اصل بزاريد
    ولي قبل از پست همشون رو اسكن كنيد و داشته باشين كه اگر مدارك با پست دير به دستشون رسيد اسكن مدارك رو ايميل كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rtis نمایش پست ها
    یه سوال دیگه اینکه من الان داشتم اپلیکیشن رو برا مادرم پر میکردم که آدرس محلی که مادرم میخوان در انگلیس سکونت کنند رو ازم خواستن و با توجه به اینکه من تا یک ماه آینده به منزل بزرگتری برای تولد فرزندم نقل مکان میکنم و اینکه باید سریعتر این اپلیکیشن رو برای گرفتن وقت سفارت در تهران پر کنم پیشنهاد شما چیه؟
    میتونم الان با آدرس فعلی اپلیکیشن رو پر کنم و بعد از گرفتن وقت اون آدرس رو تغییر بدم؟ یا اینکه اجاره نامه جدید رو با یه توضیح روی مدارک مادرم بذارم؟

یه سوال دیگه اینکه من الان داشتم اپلیکیشن رو برا مادرم پر میکردم که آدرس محلی که مادرم میخوان در انگلیس سکونت کنند رو ازم خواستن و با توجه به اینکه من تا یک ماه آینده به منزل بزرگتری برای تولد فرزندم نقل مکان میکنم و اینکه باید سریعتر این اپلیکیشن رو برای گرفتن وقت سفارت در تهران پر کنم پیشنهاد شما چیه؟
    میتونم الان با آدرس فعلی اپلیکیشن رو پر کنم و بعد از گرفتن وقت اون آدرس رو تغییر بدم؟ یا اینکه اجاره نامه جدید رو با یه توضیح روی مدارک مادرم بذارم؟

والا نمي تونم نظر قطعي بدم ولي فكر ميكنم ادرس الانتون رو بديد چون به هر حال موقع پر كردن فرم در اين آدرس هستين، بعدا كه نقل مكان كرديد ميتونيد روي فرم آدرس رو بادست تغيير بدين ،و امضا بزنيد تو دعوت نامه هم توضيح بديد،

سلام و کلی ممنون بابت وقتی که می زارین و لطف دوستان اینجا.
    من یه سوال واسم پیش امد وقتی داشتم پست های قبلی رئ می خوندم. این که گفتین باید منبع پول مشخص باشه رو باید با کاورلتر مشخص کرد.
    من می خوام ویزای توریستی بگیرم. تو حسابم از قبل پول داشتم ولی کم بوده الان خانواده ام می خوان به حسابم پول بریزن. من باید چطوری اعلام کنم که این پول از جانب خانواده س؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)